Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

BOEING

(BA)
  Rapport
Vertraagde tijd Nyse  -  22:00:01 27-01-2023
211.17 USD   -0.73%
28/01Oekraïne ontkent bericht dat het 24 straaljagers van bondgenoten wil krijgen - media
MR
27/01Boeing wil naar verluidt 10.000 werknemers aannemen in 2023
MT
27/01Boeing : Citigroup herhaalt koopadvies voor het aandeel
MM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nyse - 27/01 22:00:01
23/01/2023 24/01/2023 25/01/2023 26/01/2023 27/01/2023 Datum
209.97(c) 211.98(c) 212.68(c) 212.73(c) 211.17(c) Koers
+1.55% +0.96% +0.33% +0.02% -0.73% Variatie
5 481 938 4 753 694 16 106 547 7 288 144 5 237 944 Volume
208.36 205 205.8 213.48 211.32 Opening
211.09 212.15 214.75 213.79 212.88 Hoger
206.99 205 203.11 207.2 209.42 Lager
Prestaties
1 dag -0.73%
5 dagen 2.72%
1 week 2.13%
Lopende maand 10.86%
1 maand 12.10%
3 maanden 46.81%
6 maanden 32.74%
Lopend jaar 10.86%
1 jaar 10.81%
3 jaren -33.29%
5 jaren -38.47%
10 jaren 185.4%
Volumes Nyse
Dagvolume 5 237 944
Geschat dagvolume 5 237 944
Gem. dagvolume (20 daags) 7 500 281
Dagvolumeratio 0.70
Gem. dagvolume (20 daags) USD 1 583 834 359.89
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 103 212 800
Recordvolume 2 99 846 050
Recordvolume 3 90 384 850
Basisgegevens
Aantal aandelen 595 983 000
Marktkapitalisatie USD 126 783 463 590
Percentage vrij verhandelbaar 58.8%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 125 721 735 767
KoersuitschietersKoers 
1 week 203.11
214.75
1 maand 187.04
216.64
Lopend jaar 192.40
216.64
1 jaar 113.02
223.23
3 jaren 89.00
349.95
5 jaren 89.00
446.01
10 jaren 73.73
446.01
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 210.82
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 205.93
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 190.71
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 167.19
Price spread / (MMA5) -0.16%
Price spread / (MMA20) -2.48%
Price spread / (MMA50) -9.69%
Price spread / (MMA100) -20.83%
RSI 9 dagen 66.73
RSI 14 dagen 66.61
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
BOEING-0.73%2.72%10.86%10.81%-33.29%126 193
AIRBUS SE-3.57%-1.93%5.04%4.70%-13.13%99 693
TEXTRON INC.0.22%8.58%2.09%8.41%58.16%15 090
DASSAULT AVIATION-1.02%-5.29%-1.52%49.38%41.77%14 073
AVICHINA INDUSTRY & TECHNOLOGY COMPANY LIMITED0.00%4.24%19.09%-5.64%21.16%4 117
JOBY AVIATION, INC.5.34%4.30%29.55%14.81%--.--%2 698
EMBRAER S.A.-1.92%1.17%14.33%-17.42%-10.11%2 360
EVE HOLDING, INC.13.66%6.54%8.61%-23.18%--.--%2 083
EHANG HOLDINGS LIMITED5.93%28.65%66.43%-0.56%16.38%813
LILIUM N.V.0.78%4.92%13.16%-72.78%--.--%506
DRONE VOLT2.56%-2.44%-16.67%-89.56%-92.16%3
GECI INTERNATIONAL0.00%0.00%-39.13%-85.11%-97.33%3
ERICKSON INCORPORATED9,900.00%0.00%--.--%--.--%--.--%0
 Gemiddelde826.83%4.06%9.18%-19.72%-9.41%
 Gewogen gemiddelde per kap.-2.29%-0.47%5.54%8.35%1.71%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
27-01-2023211.32212.88209.42211.175 237 944
26-01-2023213.48213.79207.20212.737 288 144
25-01-2023205.80214.75203.11212.6816 106 550
24-01-2023205.00212.15205.00211.984 753 694
23-01-2023208.36211.09206.99209.975 481 938
20-01-2023207.47207.99204.78206.765 475 404
19-01-2023206.77209.67204.82207.095 813 518
Dagelijkse grafiek BOEING
Duur : Periode :
Boeing : Grafische technische analyse Boeing | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 10.86%
2022 -5.38%
2021 -5.95%
2020 -34.29%
2019 1.01%
2018 9.36%
2017 89.43%
2016 7.67%
2015 11.24%
2014 -4.77%
2013 81.12%
2012 2.74%
2011 12.40%
2010 20.56%
2009 26.86%
2008 -51.21%
2007 -1.55%
2006 26.48%
2005 35.68%
2004 22.85%
2003 27.74%
2002 -14.93%
2001 -41.24%
2000 59.28%
1999 27.01%
1998 -33.33%
1997 -8.10%
1996 35.89%
1995 66.76%
1994 8.67%
1993 7.79%
1992 -15.97%
1991 5.23%
1990 14.63%
1989 46.91%
1988 63.85%
1987 -27.63%
1986 -2.15%
1985 38.41%
1984 29.43%
1983 29.15%
1982 50.56%
1981 -49.01%
1980 30.74%
1979 6.39%
1978 153.8%
1977 25.70%
1976 83.59%
1975 54.76%
1974 27.27%
1973 -50.50%
1972 34.23%
1971 30.70%
1970 -49.33%
1969 -50.55%
1968 -34.72%