Koers James River Group Holdings, Inc.
Aandelen
JRVR
US46990A1025
Multiline Verzekeringen & Makelaars
|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 3,820 USD | +2,96% |
|
+5,23% | -39,94% |
| Marktkapitalisatie | 177 mln. 157 mln. 146 mln. 132 mln. 250 mln. 16,76 mld. 254 mln. 1,75 mld. 686 mln. 8,75 mld. 663 mln. 649 mln. 27,89 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-
| k/w-verhouding 2027 * | - |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 177 mln. 157 mln. 146 mln. 132 mln. 250 mln. 16,76 mld. 254 mln. 1,75 mld. 686 mln. 8,75 mld. 663 mln. 649 mln. 27,89 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,29x | EV/omzet 2027 * | 0,3x |
| Vrij verhandelbaar |
92,11% | Dividendrendement 2026 * |
1,05% | Dividendrendement 2027 * | 1,05% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| JRVR | Vertraagde tijd | |
CBOE
| JRVR | Real Time |
Recentste transcriptie: James River Group Holdings, Inc.
| 1 dag | +2,96% | ||
| 1 week | +5,23% | ||
| Lopende maand | +11,37% | ||
| 1 maand | +0,79% | ||
| 3 maanden | -16,78% | ||
| 6 maanden | -41,14% | ||
| Lopend jaar | -39,94% |
| 1 week | 3,6 | 3,88 | |
| 1 maand | 3,36 | 3,88 | |
| Lopend jaar | 3,36 | 7,2 | |
| 1 jaar | 3,36 | 7,2 | |
| 3 jaar | 3 | 15,02 | |
| 5 jaar | 3 | 39,42 | |
| 10 jaar | 3 | 57,41 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Frank D'Orazio
CEO | Algemeen Directeur | 58 | 02-11-2020 |
Sarah Doran
DFI | Financieel Directeur/CFO | 52 | 16-01-2017 |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 10-07-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Frank D'Orazio
BRD | Directeur/Bestuurslid | 58 | 02-11-2020 |
Thomas Brown
BRD | Directeur/Bestuurslid | 69 | 26-10-2021 |
Peter Migliorato
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 25-10-2022 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-08-26 | Gratis | Bestuurder | 18.632 | 0,0403% | ||
| 06-08-26 | Tax | Bestuurder / senior manager | -4.310 | 0,0093% | ||
| 04-05-26 | Tax | Bestuurder / senior manager | -937 | 0,0020% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,96% | +5,23% | -26,96% | -75,19% | 177 mln. | ||
| +0,95% | +4,05% | +24,76% | +93,23% | 183 mld. | ||
| +1,98% | +5,45% | +34,14% | +66,47% | 139 mld. | ||
| +0,85% | +6,49% | +10,48% | +42,29% | 113 mld. | ||
| +0,28% | +3,49% | +9,03% | +51,97% | 97,81 mld. | ||
| +0,97% | +7,16% | -0,65% | -1,34% | 89,56 mld. | ||
| +1,91% | +9,53% | -9,12% | +7,99% | 65,34 mld. | ||
| +2,00% | +6,98% | -15,59% | -10,68% | 62,06 mld. | ||
| +1,74% | +4,65% | +8,57% | +85,10% | 36,6 mld. | ||
| +0,40% | +4,34% | +18,61% | +110,45% | 36,26 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,40% | +5,58% | +5,33% | +37,03% | 82,18 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,20% | +5,42% | +13,00% | +52,25% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 619 mln. 550 mln. 510 mln. 464 mln. 876 mln. 58,75 mld. 890 mln. 6,13 mld. 2,4 mld. 30,66 mld. 2,32 mld. 2,27 mld. 97,74 mld. | 593 mln. 527 mln. 488 mln. 444 mln. 838 mln. 56,25 mld. 852 mln. 5,87 mld. 2,3 mld. 29,35 mld. 2,22 mld. 2,18 mld. 93,57 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 34,06 mln. 30,28 mln. 28,06 mln. 25,53 mln. 48,18 mln. 3,23 mld. 48,95 mln. 337 mln. 132 mln. 1,69 mld. 128 mln. 125 mln. 5,38 mld. | 47,63 mln. 42,34 mln. 39,24 mln. 35,7 mln. 67,37 mln. 4,52 mld. 68,45 mln. 472 mln. 185 mln. 2,36 mld. 179 mln. 175 mln. 7,52 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | US$ 3,820 | +2,96% | 222.428 |
| 15-10-26 | US$ 3,710 | +1,09% | 256.351 |
| 14-10-26 | US$ 3,670 | -1,08% | 238.512 |
| 13-10-26 | US$ 3,710 | +1,50% | 310.255 |
| 12-10-26 | US$ 3,655 | +0,69% | 208.303 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















