Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

APPLE INC.

(AAPL)
  Rapport
Geschatte realtime Cboe BZX  -  20:28:11 06-02-2023
152.30 USD   -1.42%
18:19Dell Technologies schrapt 5% van het personeelsbestand bij de laatste technische ontslagen
MT
14:26Apple's nieuwste iPhones aangeboden met kortingen van meer dan 100 dollar door detailhandelaars in China
MT
12:43APPLE INC : UBS geeft koopadvies
MD
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 06/02 20:13:12
31/01/2023 01/02/2023 02/02/2023 03/02/2023 06/02/2023 Datum
144.29(c) 145.43(c) 150.82(c) 154.5(c) 152.3299 Koers
+0.90% +0.79% +3.71% +2.44% -1.40% Variatie
65 874 459 77 663 633 118 338 980 154 357 337 45 320 855 Volume
142.7 143.97 148.9 148.03 152.575 Opening
144.34 146.61 151.18 157.38 153.1 Hoger
142.28 141.32 148.17 147.83 150.9 Lager
Prestaties
1 dag -1.41%
5 dagen 5.87%
1 week 6.48%
Lopende maand 5.52%
1 maand 17.47%
3 maanden 9.60%
6 maanden -7.65%
Lopend jaar 17.19%
1 jaar -11.30%
3 jaren 87.28%
5 jaren 273.6%
10 jaren 832.2%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 45 310 145
Geschat dagvolume 62 397 445
Gem. dagvolume (20 daags) 84 094 760
Dagvolumeratio 0.74
Gem. dagvolume (20 daags) USD 12 808 472 926.06
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 2 147 483 647
Recordvolume 2 2 147 483 647
Recordvolume 3 2 147 483 647
Basisgegevens
Aantal aandelen 15 908 100 000
Marktkapitalisatie USD 2 457 801 450 000
Percentage vrij verhandelbaar 99.9%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 2 410 325 093 370
KoersuitschietersKoers 
1 week 141.32
157.38
1 maand 128.12
157.38
Lopend jaar 124.17
157.38
1 jaar 124.17
179.61
3 jaren 53.15
182.94
5 jaren 35.50
182.94
10 jaren 13.75
182.94
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 147.61
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 138.02
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 138.76
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 142.83
Price spread / (MMA5) -3.09%
Price spread / (MMA20) -9.38%
Price spread / (MMA50) -8.90%
Price spread / (MMA100) -6.22%
RSI 9 dagen 78.49
RSI 14 dagen 70.78
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
APPLE INC.-1.42%5.87%17.19%-11.30%87.28%2 444 491
XIAOMI CORPORATION-4.90%0.15%17.18%-22.68%1.42%42 851
WINGTECH TECHNOLOGY CO.,LTD-1.24%1.06%12.29%-44.82%-49.97%11 018
SHENZHEN TRANSSION HOLDINGS CO., LTD.3.54%9.67%17.96%-30.74%31.82%10 770
ITI LIMITED0.96%-2.48%-3.19%-13.94%19.19%1 147
FIH MOBILE LIMITED2.20%5.81%10.71%-23.77%-25.60%919
DZS INC.-0.19%4.60%2.01%-8.72%36.66%400
OPTIEMUS INFRACOM LIMITED-1.52%1.67%-6.12%-0.55%956.23%306
RTX A/S-2.36%-1.10%19.35%-12.13%-38.33%172
CAMEO COMMUNICATIONS, INC.1.46%2.96%1.46%7.62%25.32%98
SPROCOMM INTELLIGENCE LIMITED1.32%0.00%24.19%10.00%5.48%97
SIM TECHNOLOGY GROUP LIMITED0.00%0.00%7.14%-26.83%20.00%84
IWATSU ELECTRIC CO., LTD.0.39%2.14%-0.91%-7.38%-7.38%58
HAESUNG OPTICS CO., LTD.9.94%18.15%27.39%-34.82%-69.40%54
GIGASET AG1.81%-0.72%38.24%-10.48%-21.67%40
DORO AB (PUBL)-0.64%3.17%4.31%-46.55%-68.91%36
 Gemiddelde0.72%3.01%11.47%-17.72%54.32%
 Gewogen gemiddelde per kap.-2.68%1.89%15.87%-27.12%2.19%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
03-02-2023148.030157.380147.830154.500154 357 300
02-02-2023148.900151.180148.170150.820118 339 000
01-02-2023143.970146.610141.320145.43077 663 630
31-01-2023142.700144.340142.280144.29065 874 460
30-01-2023144.955145.550142.850143.00064 015 270
27-01-2023143.155147.230143.080145.93070 555 840
26-01-2023143.170144.250141.900143.96054 105 070
Dagelijkse grafiek APPLE INC.
Duur : Periode :
Apple Inc. : Grafische technische analyse Apple Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 18.91%
2022 -26.83%
2021 33.82%
2020 80.75%
2019 86.16%
2018 -6.79%
2017 46.11%
2016 10.03%
2015 -4.64%
2014 37.72%
2013 5.42%
2012 31.40%
2011 25.56%
2010 53.07%
2009 146.9%
2008 -56.91%
2007 133.5%
2006 18.01%
2005 123.3%
2004 201.4%
2003 49.13%
2002 -34.57%
2001 47.23%
2000 -71.06%
1999 151.2%
1998 211.9%
1997 -37.13%
1996 -34.51%
1995 -18.27%
1994 33.33%
1993 -51.05%
1992 5.99%
1991 31.10%
1990 21.99%
1989 -12.42%
1988 -4.17%
1987 107.4%
1986 84.09%
1985 -24.46%
1984 19.49%
1983 -18.41%
1982 59.33%