|
Real Time
Euronext Paris
14:50:54 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 127,45 EUR | +3,20% |
|
+18,01% | +449,59% |
| 11:45 | Volkswagen schakelt versnelling hoger, Porsche in het kielzog. Vivendi stelt teleur | |
| 08:42 | JPMorgan Chase en UBS vergroten belangen in Soitec |
| Marktkapitalisatie | 4,41 mld. 5,12 mld. 4,14 mld. 3,78 mld. 7,06 mld. 484 mld. 7,12 mld. 48,93 mld. 19,06 mld. 247 mld. 19,24 mld. 18,82 mld. 797 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
827x | k/w-verhouding 2028 * | 45,6x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,37 mld. 5,08 mld. 4,1 mld. 3,75 mld. 7 mld. 480 mld. 7,06 mld. 48,53 mld. 18,9 mld. 245 mld. 19,08 mld. 18,66 mld. 790 mld. | EV/omzet 2027 * |
6,11x | EV/omzet 2028 * | 4,76x |
| Vrij verhandelbaar |
84,21% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| SOI | Real Time | |
CBOE
| SOIp | Real Time | |
Xetra
| SOH1 | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| SOH1 | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| SOH1 | Real Time | |
Wiener Boerse
| SOI | Slotkoers | |
OTC Markets
| SLOIF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| SOH1 | Real Time | |
CBOE
| 0RMT | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| SOH1 | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0RMT | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Soitec
| 1 dag | +3,20% | ||
| 1 week | +18,01% | ||
| Lopende maand | +10,92% | ||
| 1 maand | +6,12% | ||
| 3 maanden | -18,56% | ||
| 6 maanden | +201,02% | ||
| Lopend jaar | +449,59% |
| 1 week | 107,55 | 130,85 | |
| 1 maand | 105,6 | 135,4 | |
| Lopend jaar | 23,2 | 200,5 | |
| 1 jaar | 22,62 | 200,5 | |
| 3 jaar | 22,62 | 200,5 | |
| 5 jaar | 22,62 | 243 | |
| 10 jaar | 15,6 | 243 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Laurent Rémont
CEO | Algemeen Directeur | - | 01-04-2026 |
Albin Jacquemont
DFI | Financieel Directeur/CFO | 61 | 27-05-2025 |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 50 | 23-07-2024 | |
Satoshi Onishi
BRD | Directeur/Bestuurslid | 63 | 13-06-2018 |
Laurence Delpy
BRD | Directeur/Bestuurslid | 55 | 29-11-2017 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29-05-26 | Verkoop | Bestuurder | -561 | 0,0016% | ||
| 29-05-26 | Verkoop | Bestuurder | -406 | 0,0011% | ||
| 24-04-26 | ISALT-Investissements Stratégiques en Actions Long Terme SASU
| Verkoop | Onderneming | 10.000 | 0,0280% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +3,20% | +18,01% | +295,19% | -25,07% | 5,12 mld. | ||
| +1,80% | +0,21% | +33,89% | +370,94% | 5.516 mld. | ||
| +0,21% | -0,83% | +106,03% | +336,13% | 1.953 mld. | ||
| -2,74% | -3,87% | +18,11% | +309,34% | 1.699 mld. | ||
| +0,22% | +2,43% | +707,08% | +1.261,22% | 1.082 mld. | ||
| -1,05% | -7,75% | +508,00% | +1.230,00% | 857 mld. | ||
| -0,20% | -4,30% | +181,35% | +316,77% | 745 mld. | ||
| +2,26% | -6,04% | - | - | 561 mld. | ||
| +1,80% | -0,46% | +281,96% | +150,40% | 482 mld. | ||
| +3,29% | -4,94% | +84,59% | - | 259 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,82% | -0,97% | +246,25% | +493,72% | 1.316 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,66% | -1,23% | +152,37% | +482,64% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 716 mln. 832 mln. 672 mln. 615 mln. 1,15 mld. 78,66 mld. 1,16 mld. 7,95 mld. 3,1 mld. 40,2 mld. 3,12 mld. 3,06 mld. 129 mld. | 898 mln. 1,04 mld. 843 mln. 771 mln. 1,44 mld. 98,71 mld. 1,45 mld. 9,97 mld. 3,88 mld. 50,45 mld. 3,92 mld. 3,84 mld. 162 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 13,1 mln. 15,22 mln. 12,29 mln. 11,25 mln. 20,99 mln. 1,44 mld. 21,15 mln. 145 mln. 56,62 mln. 735 mln. 57,16 mln. 55,92 mln. 2,37 mld. | 107 mln. 124 mln. 100 mln. 91,65 mln. 171 mln. 11,73 mld. 172 mln. 1,19 mld. 462 mln. 5,99 mld. 466 mln. 456 mln. 19,3 mld. |
| Nettoschuld | -36,8 mln. -42,77 mln. -34,54 mln. -31,6 mln. -58,97 mln. -4,04 mld. -59,44 mln. -409 mln. -159 mln. -2,07 mld. -161 mln. -157 mln. -6,65 mld. | -135 mln. -157 mln. -126 mln. -116 mln. -216 mln. -14,81 mld. -218 mln. -1,5 mld. -583 mln. -7,57 mld. -588 mln. -575 mln. -24,37 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | € 127,45 | +3,20% | 109.919 |
| 03-09-26 | € 123,50 | +10,27% | 579.021 |
| 02-09-26 | € 112,00 | +1,31% | 161.658 |
| 01-09-26 | € 110,55 | -3,79% | 269.338 |
| 31-08-26 | € 114,90 | +6,39% | 329.960 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















