|
Beurs gesloten -
Xetra
17:35:13 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 22,70 EUR | +1,34% |
|
-1,73% | +4,13% |
| 12/08 | Adtran Networks SE rapporteert resultaten over het tweede kwartaal en de eerste helft van 2026 | CI |
| 04/08 | Adtran Networks groeit fors en boekt opnieuw operationele winst | DP |
| Marktkapitalisatie | 1,18 mld. 1,37 mld. 1,11 mld. 1,02 mld. 1,9 mld. 130 mld. 1,91 mld. 13,14 mld. 5,1 mld. 66,52 mld. 5,16 mld. 5,04 mld. 214 mld. | k/w-verhouding 2024 |
-16,6x | k/w-verhouding 2025 | -51,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,18 mld. 1,37 mld. 1,11 mld. 1,02 mld. 1,9 mld. 130 mld. 1,91 mld. 13,15 mld. 5,1 mld. 66,6 mld. 5,16 mld. 5,05 mld. 215 mld. | EV/omzet 2024 |
2,53x | EV/omzet 2025 | 2,36x |
| Vrij verhandelbaar |
31,4% | Dividendrendement 2024 |
2,61% | Dividendrendement 2025 | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Xetra
| ADV | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| ADV | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| ADV | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0NOL | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0NOL | Real Time | |
Wiener Boerse
| ADV | Slotkoers | |
Swiss Exchange
| ADV | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| ADV | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| ADV | Real Time | |
CBOE
| ADVd | Real Time |
| 23-02-23 | ADVA : Warburg Research herhaalt Neutraal advies | ZD |
| 21-02-23 | Oddo BHF verlaat Adva op 'Underperform' - Koersdoel 20 euro | DP |
| 28-07-22 | ADVA : Warburg Research vindt het aandeel niet inspirerend | ZD |
| 07-07-22 | ADVA : Warburg Research trekt koopadvies in | ZD |
| 29-04-22 | ADVA : Warburg Research herhaalt koopadvies | ZD |
| 1 dag | +1,34% | ||
| 1 week | -1,73% | ||
| Lopende maand | -1,73% | ||
| 1 maand | -2,58% | ||
| 3 maanden | -1,30% | ||
| 6 maanden | +1,34% | ||
| Lopend jaar | +4,13% |
| 1 week | 22,4 | 23,1 | |
| 1 maand | 22,4 | 23,4 | |
| Lopend jaar | 21,7 | 23,5 | |
| 1 jaar | 20,9 | 23,5 | |
| 3 jaar | 19 | 23,5 | |
| 5 jaar | 11,04 | 23,5 | |
| 10 jaar | 3,88 | 23,5 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Tom Stanton
CEO | Algemeen Directeur | 62 | 01-07-2023 |
Timothy Santo
DFI | Financieel Directeur/CFO | 50 | 29-05-2025 |
| Algemeen Directeur | 58 | 31-08-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 73 | 10-07-2023 | |
Frank Fischer
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 30-03-2012 |
| Directeur/Bestuurslid | - | 30-06-2023 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-06-22 | Boekjaar | Financieel directeur | 132.570 | 0,2577% | ||
| 02-06-22 | Boekjaar | Responsable ventes & marketing | 334.062 | 0,6493% | ||
| 02-06-22 | Boekjaar | Financieel directeur | 239.998 | 0,4665% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,34% | -1,73% | +7,58% | +12,94% | 1,37 mld. | ||
| +0,54% | -0,66% | +60,61% | +88,80% | 431 mld. | ||
| +1,22% | -0,82% | +37,27% | +292,74% | 244 mld. | ||
| +0,78% | -0,55% | +19,88% | +203,43% | 188 mld. | ||
| +0,12% | -5,17% | +120,51% | +914,33% | 142 mld. | ||
| -0,89% | -3,69% | -2,21% | +64,99% | 77,46 mld. | ||
| +4,00% | -1,54% | +521,00% | +1.535,28% | 79,05 mld. | ||
| +2,93% | -4,46% | +121,55% | +132,34% | 56,32 mld. | ||
| -0,05% | -2,86% | +16,57% | +161,25% | 53,43 mld. | ||
| -0,31% | -0,66% | +19,01% | -2,62% | 47,6 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,38% | -2,38% | +92,18% | +340,35% | 132,06 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,48% | -1,76% | +80,07% | +318,38% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 438 mln. 509 mln. 412 mln. 377 mln. 704 mln. 48,07 mld. 706 mln. 4,87 mld. 1,89 mld. 24,66 mld. 1,91 mld. 1,87 mld. 79,45 mld. | 482 mln. 560 mln. 453 mln. 414 mln. 775 mln. 52,86 mld. 777 mln. 5,36 mld. 2,08 mld. 27,12 mld. 2,1 mld. 2,06 mld. 87,37 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -62,7 mln. -72,87 mln. -58,99 mln. -53,89 mln. -101 mln. -6,88 mld. -101 mln. -697 mln. -271 mln. -3,53 mld. -274 mln. -268 mln. -11,37 mld. | -21,88 mln. -25,43 mln. -20,59 mln. -18,81 mln. -35,18 mln. -2,4 mld. -35,28 mln. -243 mln. -94,41 mln. -1,23 mld. -95,49 mln. -93,41 mln. -3,97 mld. |
| Nettoschuld | 70,18 mln. 81,56 mln. 66,03 mln. 60,32 mln. 113 mln. 7,7 mld. 113 mln. 780 mln. 303 mln. 3,95 mld. 306 mln. 300 mln. 12,73 mld. | 1,34 mln. 1,56 mln. 1,26 mln. 1,15 mln. 2,16 mln. 147 mln. 2,16 mln. 14,92 mln. 5,79 mln. 75,55 mln. 5,86 mln. 5,73 mln. 243 mln. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | € 22,70 | +1,34% | 1.983 |
| 03-09-26 | € 22,40 | -2,18% | 2.257 |
| 02-09-26 | € 22,90 | -0,43% | 1.069 |
| 01-09-26 | € 23,00 | -0,43% | 1.336 |
| 31-08-26 | € 23,10 | 0,00% | 3.943 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.
Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















