Amilia binti Sabtu

Amilia binti Sabtu

Geen lopende functies
53 jaar
Consumer Services
Finance
Transportation

Profiel

Amilia binti Sabtu is currently Head-Finance at Semico Capital Bhd.
starting in 2024.
Formerly, Ms. binti Sabtu was Secretary & Senior Manager-Finance at Nationwide Express Courier Services Bhd.
from 2014 to 2016.

Actieve functies van Amilia binti Sabtu

BedrijvenFunctieBegin
Corporate Officer/Principal 01-01-2001

Eerdere bekende functies van Amilia binti Sabtu

BedrijvenFunctieEinde
SAPURA RESOURCES Treasurer 01-04-2024
Mercu Sapura Sdn. Bhd.
Directeur/Bestuurslid 01-01-2024
SAPURA RESOURCES Comptroller/Controller/Auditor 01-01-2022
Yayasan AMIR
Financieel Directeur/CFO 01-01-2021
Financieel Directeur/CFO 01-01-2018
Ervaring van Amilia binti Sabtu in detail bekijken

Opleiding van Amilia binti Sabtu

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

72

Eerstegraads connecties

7

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit7

Finance

Transportation

Consumer Services

Consumer Services

Yayasan AMIR

Mercu Sapura Sdn. Bhd.

Commercial Services

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Amilia binti Sabtu