|
Beurs gesloten -
Xetra
17:35:29 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 7,568 EUR | +0,85% |
|
+8,58% | -15,76% |
| 05/11 | Na aanvaring: geen reis naar Noorwegen voor 'Mein Schiff 3' | DP |
| 02/11 | Slotkoers Frankfurt: Dax stijgt in aanloop naar Apple-cijfers en Amerikaanse tussentijdse verkiezingen | DP |
| Marktkapitalisatie | 3,84 mld. 4,28 mld. 3,51 mld. 3,2 mld. 6,04 mld. 402 mld. 6,23 mld. 42,3 mld. 16,87 mld. 215 mld. 16,07 mld. 15,73 mld. 678 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
7,44x | k/w-verhouding 2027 * | 5,79x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 5,42 mld. 6,04 mld. 4,95 mld. 4,52 mld. 8,51 mld. 568 mld. 8,78 mld. 59,68 mld. 23,8 mld. 303 mld. 22,67 mld. 22,18 mld. 956 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,23x | EV/omzet 2027 * | 0,21x |
| Vrij verhandelbaar |
87,9% | Dividendrendement 2026 * |
1,93% | Dividendrendement 2027 * | 2,75% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Xetra
| TUI1 | Vertraagde tijd | |
CBOE
| TUI1d | Real Time | |
Tradegate
| TUI1 | Real Time | |
Boerse Muenchen
| TUI1 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| TUI1 | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0ACY | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| TUI1 | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| TUIFF | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0ACY | Real Time | |
Swiss Exchange
| TUI1 | Vertraagde tijd | |
Borsa Italiana
| 1TUI1U | Slotkoers | |
Wiener Boerse
| TUI1 | Slotkoers |
Recentste transcriptie: TUI AG
| 1 dag | +0,85% | ||
| 1 week | +8,58% | ||
| Lopende maand | +8,58% | ||
| 1 maand | +11,23% | ||
| 3 maanden | -1,82% | ||
| 6 maanden | +12,32% | ||
| Lopend jaar | -15,76% |
| 1 week | 6,99 | 7,7 | |
| 1 maand | 6,57 | 7,7 | |
| Lopend jaar | 6,08 | 9,56 | |
| 1 jaar | 6,08 | 9,56 | |
| 3 jaar | 4,98 | 9,56 | |
| 5 jaar | 4,37 | 35,54 | |
| 10 jaar | 4,37 | 206,9 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sebastian Ebel
CEO | Algemeen Directeur | 63 | 01-10-2022 |
Mathias Kiep
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-10-2022 |
Marco Ciomperlik
COO | Operationeel Directeur | 51 | 30-04-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 59 | 10-05-2006 | |
Frank Jakobi
BRD | Directeur/Bestuurslid | 64 | 15-08-2007 |
Anette Strempel
BRD | Directeur/Bestuurslid | 60 | 02-01-2009 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22-09-26 | Koop | Directeur Human Resources | 2.000 | 0,0004% | ||
| 22-09-26 | Koop | Algemeen directeur | 5.000 | 0,0010% | ||
| 13-03-26 | Koop | Algemeen directeur | 7.000 | 0,0014% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,85% | +8,58% | +7,26% | +46,78% | 4,28 mld. | ||
| -4,77% | +8,46% | -18,69% | +33,36% | 119 mld. | ||
| +1,53% | +0,01% | +49,82% | - | 39,07 mld. | ||
| -4,93% | +2,65% | +13,44% | -30,80% | 36,55 mld. | ||
| -4,86% | -9,33% | +0,38% | +119,60% | 30,74 mld. | ||
| +1,28% | +12,07% | -36,86% | +32,45% | 27,94 mld. | ||
| -0,18% | +14,99% | +4,25% | +65,62% | 26,53 mld. | ||
| -1,32% | +4,48% | +84,64% | +243,44% | 10,58 mld. | ||
| -1,88% | +1,85% | +24,11% | +201,39% | 9,67 mld. | ||
| +0,03% | +4,45% | +7,50% | -28,52% | 5,65 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,43% | +4,82% | +13,58% | +75,92% | 31,05 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -2,70% | +5,42% | +1,61% | +50,65% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 23,57 mld. 26,28 mld. 21,55 mld. 19,67 mld. 37,05 mld. 2.471 mld. 38,22 mld. 260 mld. 104 mld. 1.318 mld. 98,66 mld. 96,54 mld. 4.162 mld. | 24,31 mld. 27,1 mld. 22,21 mld. 20,28 mld. 38,2 mld. 2.547 mld. 39,41 mld. 268 mld. 107 mld. 1.359 mld. 102 mld. 99,54 mld. 4.291 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 536 mln. 598 mln. 490 mln. 447 mln. 843 mln. 56,18 mld. 869 mln. 5,9 mld. 2,35 mld. 29,98 mld. 2,24 mld. 2,2 mld. 94,63 mld. | 692 mln. 772 mln. 632 mln. 577 mln. 1,09 mld. 72,53 mld. 1,12 mld. 7,62 mld. 3,04 mld. 38,7 mld. 2,9 mld. 2,83 mld. 122 mld. |
| Nettoschuld | 1,58 mld. 1,76 mld. 1,44 mld. 1,32 mld. 2,48 mld. 165 mld. 2,56 mld. 17,37 mld. 6,93 mld. 88,19 mld. 6,6 mld. 6,46 mld. 278 mld. | 1,24 mld. 1,38 mld. 1,13 mld. 1,04 mld. 1,95 mld. 130 mld. 2,01 mld. 13,68 mld. 5,45 mld. 69,43 mld. 5,2 mld. 5,08 mld. 219 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | € 7,568 | +0,85% | 2.650.455 |
| 05-11-26 | € 7,504 | +0,62% | 5.187.670 |
| 04-11-26 | € 7,458 | +2,45% | 4.147.804 |
| 03-11-26 | € 7,280 | -1,41% | 4.616.418 |
| 02-11-26 | € 7,384 | +5,94% | 8.275.472 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















