|
Real Time
Euronext Paris
12:47:54 13-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 34,88 EUR | +0,87% |
|
+0,52% | +8,80% |
| 05/10 | Rubis rapporteert productieresultaat over het eerste halfjaar van 2026 | CI |
| 15/09 | Sasol tekent brandstofovereenkomst met White Desert voor vluchten naar de polen | RE |
| Marktkapitalisatie | 3,57 mld. 3,99 mld. 3,33 mld. 3,02 mld. 5,7 mld. 382 mld. 5,74 mld. 40,04 mld. 15,67 mld. 197 mld. 15 mld. 14,67 mld. 634 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
10,2x | k/w-verhouding 2027 * | 9,91x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 5,11 mld. 5,71 mld. 4,77 mld. 4,32 mld. 8,16 mld. 546 mld. 8,21 mld. 57,29 mld. 22,43 mld. 282 mld. 21,46 mld. 20,98 mld. 907 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,66x | EV/omzet 2027 * | 0,69x |
| Vrij verhandelbaar |
70,74% | Dividendrendement 2026 * |
6,26% | Dividendrendement 2027 * | 6,51% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| RUI | Real Time | |
CBOE
| RUIp | Real Time | |
Börse Stuttgart
| BYNN | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| BYNN | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| BYNN | Real Time | |
Boerse Muenchen
| BYNN | Real Time | |
CBOE
| 0RTS | Real Time | |
London S.E.
| 0RTS | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| RUI | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Rubis
| 1 dag | +0,87% | ||
| 1 week | +0,52% | ||
| Lopende maand | -0,97% | ||
| 1 maand | -1,86% | ||
| 3 maanden | +9,89% | ||
| 6 maanden | -1,80% | ||
| Lopend jaar | +8,80% |
| 1 week | 33,92 | 34,96 | |
| 1 maand | 33,92 | 36,36 | |
| Lopend jaar | 30,3 | 37,08 | |
| 1 jaar | 30 | 37,08 | |
| 3 jaar | 19,63 | 37,08 | |
| 5 jaar | 19,63 | 37,08 | |
| 10 jaar | 19,63 | 65,6 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Jacques Riou
PRN | Corporate Officer/Principal | - | 30-11-1992 |
Gilles Gobin
PRN | Corporate Officer/Principal | 76 | 30-06-1992 |
Marc Jacquot
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 07-03-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 45 | 05-06-2015 | |
| Voorzitter | 74 | 15-05-2025 | |
Carine Vinardi
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 09-06-2022 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13-05-26 | COMPAGNIE Nationale De Navigation SAS
| Koop | Onderneming | 28.765 | 0,0278% | |
| 06-05-26 | Verkoop | -116.248 | 0,1124% | |||
| 21-04-26 | Verkoop | Bestuurder | 507.049 | 0,4913% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,87% | +0,52% | +10,24% | +64,68% | 3,99 mld. | ||
| +1,90% | +4,97% | +55,47% | +61,69% | 708 mld. | ||
| +0,67% | -4,21% | -15,15% | -0,68% | 164 mld. | ||
| +0,83% | +5,85% | +153,64% | +210,87% | 129 mld. | ||
| +0,52% | +3,98% | +175,91% | +245,40% | 126 mld. | ||
| +1,58% | +6,19% | +41,14% | +8,75% | 120 mld. | ||
| +1,18% | +4,36% | +122,05% | +154,15% | 112 mld. | ||
| +0,44% | +3,08% | +10,37% | +8,77% | 92,34 mld. | ||
| +2,13% | +5,15% | +86,40% | +122,12% | 84,42 mld. | ||
| +0,58% | -0,28% | +44,12% | +111,45% | 59,54 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,88% | +2,53% | +68,42% | +98,72% | 159,89 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,67% | +3,03% | +67,68% | +86,25% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 7,76 mld. 8,67 mld. 7,24 mld. 6,56 mld. 12,38 mld. 829 mld. 12,46 mld. 86,97 mld. 34,04 mld. 428 mld. 32,57 mld. 31,85 mld. 1.377 mld. | 7,5 mld. 8,38 mld. 6,99 mld. 6,34 mld. 11,96 mld. 801 mld. 12,03 mld. 84 mld. 32,88 mld. 413 mld. 31,46 mld. 30,77 mld. 1.330 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 348 mln. 389 mln. 324 mln. 294 mln. 555 mln. 37,17 mld. 559 mln. 3,9 mld. 1,53 mld. 19,18 mld. 1,46 mld. 1,43 mld. 61,72 mld. | 359 mln. 401 mln. 335 mln. 303 mln. 572 mln. 38,33 mld. 576 mln. 4,02 mld. 1,57 mld. 19,78 mld. 1,51 mld. 1,47 mld. 63,64 mld. |
| Nettoschuld | 1,54 mld. 1,72 mld. 1,44 mld. 1,3 mld. 2,46 mld. 164 mld. 2,47 mld. 17,25 mld. 6,75 mld. 84,86 mld. 6,46 mld. 6,32 mld. 273 mld. | 1,6 mld. 1,78 mld. 1,49 mld. 1,35 mld. 2,55 mld. 171 mld. 2,56 mld. 17,89 mld. 7 mld. 88 mld. 6,7 mld. 6,55 mld. 283 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 13-10-26 | € 34,88 | +0,87% | 12.977 |
| 12-10-26 | € 34,58 | +0,12% | 61.626 |
| 09-10-26 | € 34,54 | +0,41% | 95.955 |
| 08-10-26 | € 34,40 | +0,70% | 193.438 |
| 07-10-26 | € 34,16 | -1,56% | 207.155 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















