|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
11:02:27 03-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 122,85 INR | +0,12% |
|
+3,58% | +20,92% |
| Marktkapitalisatie | 1,13 mld. 11,89 mln. 10,62 mln. 9,74 mln. 8,86 mln. 16,62 mln. 16,95 mln. 116 mln. 46,9 mln. 594 mln. 44,63 mln. 43,68 mln. 1,88 mld. | k/w-verhouding 2025 |
8,67x | k/w-verhouding 2026 | 9,89x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 951 mln. 10,05 mln. 8,97 mln. 8,23 mln. 7,49 mln. 14,04 mln. 14,32 mln. 98,35 mln. 39,64 mln. 502 mln. 37,72 mln. 36,92 mln. 1,59 mld. | EV/omzet 2025 |
1,06x | EV/omzet 2026 | 0,68x |
| Vrij verhandelbaar |
22,66% | Dividendrendement 2025 |
1,49% | Dividendrendement 2026 | 2,07% |
| 1 dag | +0,12% | ||
| 1 week | +3,58% | ||
| Lopende maand | +1,15% | ||
| 1 maand | +0,74% | ||
| 3 maanden | +28,75% | ||
| 6 maanden | +32,10% | ||
| Lopend jaar | +20,92% |
| 1 week | 118,6 | 126,8 | |
| 1 maand | 112,1 | 135,45 | |
| Lopend jaar | 71,5 | 146,6 | |
| 1 jaar | 71,5 | 146,6 | |
| 3 jaar | 71,5 | 292,75 | |
| 5 jaar | 71,5 | 292,75 | |
| 10 jaar | 19,05 | 292,75 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 43 | 01-10-2008 | |
Mittal N. Savla
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-11-2021 |
| Compliance Officer | - | 17-08-2015 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 43 | 21-06-2008 | |
| Voorzitter | 72 | - | |
| Directeur/Bestuurslid | 77 | 08-09-2015 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,12% | +3,58% | +0,70% | +2,38% | 11,88 mln. | ||
| +1,15% | -0,10% | +19,25% | +39,60% | 31,8 mld. | ||
| -0,61% | +2,04% | +15,44% | +14,87% | 24,77 mld. | ||
| -1,79% | -1,05% | +7,43% | +49,67% | 8,14 mld. | ||
| +1,35% | -0,36% | +15,18% | +124,36% | 6,36 mld. | ||
| -1,72% | -2,22% | -25,34% | +2,14% | 5,43 mld. | ||
| +0,66% | -0,29% | -25,68% | +9,25% | 5,24 mld. | ||
| +1,41% | -1,03% | +24,27% | +39,47% | 5,22 mld. | ||
| +0,59% | -1,22% | -29,91% | - | 4,92 mld. | ||
| -6,88% | -9,20% | +0,17% | +57,30% | 4,52 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,57% | -0,33% | +0,15% | +37,67% | 9,64 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,11% | +0,35% | +8,92% | +36,59% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 744 mln. 7,85 mln. 7,01 mln. 6,44 mln. 5,85 mln. 10,98 mln. 11,19 mln. 76,86 mln. 30,98 mln. 392 mln. 29,48 mln. 28,85 mln. 1,24 mld. | 720 mln. 7,6 mln. 6,79 mln. 6,23 mln. 5,67 mln. 10,63 mln. 10,84 mln. 74,41 mln. 29,99 mln. 380 mln. 28,54 mln. 27,93 mln. 1,2 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 107 mln. 1,13 mln. 1,01 mln. 923K 839K 1,57 mln. 1,61 mln. 11,02 mln. 4,44 mln. 56,28 mln. 4,23 mln. 4,14 mln. 178 mln. | 67 mln. 708K 632K 580K 527K 989K 1,01 mln. 6,93 mln. 2,79 mln. 35,36 mln. 2,66 mln. 2,6 mln. 112 mln. |
| Nettoschuld | -139 mln. -1,47 mln. -1,31 mln. -1,2 mln. -1,09 mln. -2,05 mln. -2,09 mln. -14,35 mln. -5,78 mln. -73,27 mln. -5,5 mln. -5,39 mln. -231 mln. | -174 mln. -1,84 mln. -1,64 mln. -1,51 mln. -1,37 mln. -2,57 mln. -2,62 mln. -18,02 mln. -7,26 mln. -92 mln. -6,91 mln. -6,76 mln. -291 mln. |
Werknemers
35
Sector
Banden & Rubberproducten
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-11-26 | ₹ 122,85 | +0,12% | 1.670 |
| 02-11-26 | ₹ 122,70 | +1,03% | 1.078 |
| 30-10-26 | ₹ 121,45 | +0,33% | 393 |
| 29-10-26 | ₹ 121,05 | +2,07% | 2.560 |
| 27-10-26 | ₹ 118,60 | -2,79% | 2.658 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















