Koers Polaris Renewable Energy Inc. OTC Markets
Aandelen
RAMPF
CA73108L1013
Onafhankelijke stroomproducenten
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
OTC Markets
21:26:22 03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 10,23 USD | -0,69% |
|
-2,23% | +18,86% |
| Marktkapitalisatie | 215 mln. 185 mln. 174 mln. 159 mln. 298 mln. 20,32 mld. 299 mln. 2,06 mld. 799 mln. 10,42 mld. 808 mln. 790 mln. 33,58 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-224x | k/w-verhouding 2027 * | 61,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 341 mln. 293 mln. 276 mln. 252 mln. 471 mln. 32,17 mld. 473 mln. 3,26 mld. 1,26 mld. 16,5 mld. 1,28 mld. 1,25 mld. 53,17 mld. | EV/omzet 2026 * |
4,45x | EV/omzet 2027 * | 4,77x |
| Vrij verhandelbaar |
96,76% | Dividendrendement 2026 * |
5,83% | Dividendrendement 2027 * | 5,83% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Toronto S.E.
| PIF | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| RAMPF | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| N4T | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| N4T | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Polaris Renewable Energy Inc.
| 1 dag | -0,69% | ||
| 1 week | -2,23% | ||
| Lopende maand | -0,93% | ||
| 1 maand | -4,71% | ||
| 3 maanden | +7,21% | ||
| 6 maanden | +13,57% | ||
| Lopend jaar | +18,86% |
| 1 week | 10,23 | 10,33 | |
| 1 maand | 10,23 | 11,08 | |
| Lopend jaar | 8,62 | 11,3 | |
| 1 jaar | 7,99 | 11,3 | |
| 3 jaar | 7,6 | 11,57 | |
| 5 jaar | 7,6 | 17,77 | |
| 10 jaar | 5,92 | 19,25 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Marc Murnaghan
CEO | Algemeen Directeur | 54 | 13-05-2015 |
Alba Seisdedos
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 14-10-2025 |
Leonel Poveda
COO | Operationeel Directeur | - | 01-05-2008 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Jim Lawless
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 07-03-2011 |
Jaime Guillen
CHM | Voorzitter | 64 | 01-01-2020 |
Marc Murnaghan
BRD | Directeur/Bestuurslid | 54 | 13-05-2015 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,69% | -2,23% | - | - | 215 mln. | ||
| -0,61% | +2,09% | +4,95% | +34,07% | 27,09 mld. | ||
| +0,51% | -1,01% | -38,62% | - | 24,29 mld. | ||
| -0,41% | -2,42% | - | - | 23,4 mld. | ||
| +1,39% | -0,74% | +40,05% | +35,67% | 22,7 mld. | ||
| -0,45% | -4,99% | +33,00% | -21,58% | 16,18 mld. | ||
| +2,63% | +1,23% | +150,42% | +287,78% | 11,05 mld. | ||
| -9,13% | +4,62% | +8,31% | -0,20% | 8,33 mld. | ||
| -0,17% | -4,06% | -2,51% | +89,17% | 7,86 mld. | ||
| +2,87% | +6,33% | +69,69% | +82,67% | 4,13 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,41% | -0,79% | +33,16% | +72,51% | 16,12 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,18% | -1,05% | +21,69% | +57,57% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 76,56 mln. 65,88 mln. 61,98 mln. 56,62 mln. 106 mln. 7,23 mld. 106 mln. 732 mln. 284 mln. 3,71 mld. 287 mln. 281 mln. 11,95 mld. | 81,24 mln. 69,91 mln. 65,77 mln. 60,08 mln. 112 mln. 7,67 mld. 113 mln. 777 mln. 302 mln. 3,94 mld. 305 mln. 298 mln. 12,68 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -450K -387K -364K -333K -623K -42,49 mln. -624K -4,31 mln. -1,67 mln. -21,8 mln. -1,69 mln. -1,65 mln. -70,23 mln. | 3,1 mln. 2,67 mln. 2,51 mln. 2,29 mln. 4,29 mln. 293 mln. 4,3 mln. 29,66 mln. 11,51 mln. 150 mln. 11,64 mln. 11,39 mln. 484 mln. |
| Nettoschuld | 126 mln. 108 mln. 102 mln. 92,82 mln. 174 mln. 11,85 mld. 174 mln. 1,2 mld. 466 mln. 6,08 mld. 471 mln. 461 mln. 19,59 mld. | 172 mln. 148 mln. 139 mln. 127 mln. 238 mln. 16,23 mld. 239 mln. 1,64 mld. 638 mln. 8,33 mld. 646 mln. 632 mln. 26,83 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | US$ 10,23 | -0,69% | 4.027 |
| 01-09-26 | US$ 10,31 | -0,24% | 3.011 |
| 31-08-26 | US$ 10,33 | -1,31% | 5.617 |
| 28-08-26 | US$ 10,47 | -1,62% | 800 |
| 27-08-26 | US$ 10,64 | +0,09% | 603 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















