|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 13-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,020 EUR | +1,49% |
|
+2,00% | +20,00% |
| Marktkapitalisatie | 34,13 mln. 38,2 mln. 31,81 mln. 28,84 mln. 54,27 mln. 3,63 mld. 54,7 mln. 381 mln. 149 mln. 1,89 mld. 143 mln. 140 mln. 6,05 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
17x | k/w-verhouding 2027 * | 12,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 27,93 mln. 31,26 mln. 26,03 mln. 23,6 mln. 44,41 mln. 2,97 mld. 44,76 mln. 312 mln. 122 mln. 1,54 mld. 117 mln. 115 mln. 4,95 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,83x | EV/omzet 2027 * | 0,7x |
| Vrij verhandelbaar |
49,29% | Dividendrendement 2026 * |
4,9% | Dividendrendement 2027 * | 4,9% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| ALNTG | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| NGP | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| NGP | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| NGP | Real Time |
| 1 dag | +1,49% | ||
| 1 week | +2,00% | ||
| Lopende maand | +3,45% | ||
| 1 maand | -3,32% | ||
| 3 maanden | +18,60% | ||
| 6 maanden | +37,84% | ||
| Lopend jaar | +20,00% |
| 1 week | 0,99 | 1,04 | |
| 1 maand | 0,95 | 1,06 | |
| Lopend jaar | 0,61 | 1,1 | |
| 1 jaar | 0,61 | 1,1 | |
| 3 jaar | 0,61 | 1,19 | |
| 5 jaar | 0,61 | 1,72 | |
| 10 jaar | 0,61 | 2,98 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 58 | 01-07-2019 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 30-09-2020 | |
Yves Marco
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Joseph Haddad
CHM | Voorzitter | 68 | 13-07-2009 |
| Directeur/Bestuurslid | 67 | - | |
Vincent Grivé
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | - |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,49% | +2,00% | +10,15% | +2,82% | 37,56 mln. | ||
| +0,43% | +2,67% | +5,72% | +65,82% | 4.018 mld. | ||
| -0,16% | +8,64% | +17,75% | +1.102,02% | 502 mld. | ||
| +4,23% | -1,08% | -53,51% | +32,29% | 416 mld. | ||
| -1,68% | -5,45% | +86,15% | +206,11% | 330 mld. | ||
| -0,68% | -6,33% | +105,43% | +462,59% | 270 mld. | ||
| +1,45% | +4,60% | -14,75% | +61,47% | 251 mld. | ||
| -1,22% | +0,46% | -24,97% | +26,09% | 145 mld. | ||
| -1,13% | -0,27% | +126,56% | +230,26% | 142 mld. | ||
| -1,37% | +1,83% | +72,56% | +221,76% | 103 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,42% | +0,91% | +33,11% | +241,12% | 617,78 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,63% | +2,40% | +13,70% | +177,90% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 33,7 mln. 37,73 mln. 31,41 mln. 28,48 mln. 53,59 mln. 3,58 mld. 54,02 mln. 376 mln. 147 mln. 1,86 mld. 142 mln. 139 mln. 5,98 mld. | 35 mln. 39,18 mln. 32,62 mln. 29,58 mln. 55,66 mln. 3,72 mld. 56,1 mln. 391 mln. 153 mln. 1,93 mld. 147 mln. 144 mln. 6,21 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,2 mln. 2,46 mln. 2,05 mln. 1,86 mln. 3,5 mln. 234 mln. 3,53 mln. 24,57 mln. 9,62 mln. 122 mln. 9,25 mln. 9,05 mln. 390 mln. | 2,8 mln. 3,13 mln. 2,61 mln. 2,37 mln. 4,45 mln. 298 mln. 4,49 mln. 31,26 mln. 12,24 mln. 155 mln. 11,77 mln. 11,51 mln. 497 mln. |
| Nettoschuld | -6,2 mln. -6,94 mln. -5,78 mln. -5,24 mln. -9,86 mln. -659 mln. -9,94 mln. -69,23 mln. -27,1 mln. -343 mln. -26,07 mln. -25,49 mln. -1,1 mld. | -9,6 mln. -10,75 mln. -8,95 mln. -8,11 mln. -15,27 mln. -1,02 mld. -15,39 mln. -107 mln. -41,96 mln. -531 mln. -40,36 mln. -39,47 mln. -1,7 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 13-10-26 | € 1,020 | +1,49% | 11.022 |
| 12-10-26 | € 1,005 | -1,47% | 2.362 |
| 09-10-26 | € 1,020 | +0,49% | 30.150 |
| 08-10-26 | € 1,015 | +0,50% | 23.108 |
| 07-10-26 | € 1,010 | +1,00% | 14.550 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















