Koers Mitsui Fudosan Accommodations Fund Inc.
Aandelen
3226
JP3046440008
residentieel vastgoed
OTC Markets Traded|
Vertraagde tijd
Japan Exchange
03:01:01 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 109.900,00 JPY | -0,54% |
|
-0,18% | -18,23% |
| 01/10 | Mitsui Fudosan Accommodations Fund koopt appartementencomplex in Tokio | MT |
| 29/09 | Nippon Accommodations Fund trekt 2 miljard yen aan nieuwe leningen aan | MT |
| Marktkapitalisatie | 278 mld. 1,76 mld. 1,57 mld. 1,46 mld. 1,33 mld. 2,5 mld. 167 mld. 2,54 mld. 17,53 mld. 6,86 mld. 86,93 mld. 6,6 mld. 6,46 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
21,8x | k/w-verhouding 2028 * | 21,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 436 mld. 2,76 mld. 2,46 mld. 2,29 mld. 2,08 mld. 3,92 mld. 261 mld. 3,99 mld. 27,49 mld. 10,76 mld. 136 mld. 10,35 mld. 10,13 mld. | EV/omzet 2027 * |
15,3x | EV/omzet 2028 * | 15,1x |
| Vrij verhandelbaar |
96,11% | Dividendrendement 2027 * |
4,37% | Dividendrendement 2028 * | 4,55% |
| 1 dag | -0,54% | ||
| 1 week | -0,18% | ||
| Lopende maand | -3,51% | ||
| 1 maand | -5,50% | ||
| 3 maanden | -9,70% | ||
| 6 maanden | -18,47% | ||
| Lopend jaar | -18,23% |
| 1 week | 108.500 | 110.800 | |
| 1 maand | 108.500 | 116.800 | |
| Lopend jaar | 108.500 | 143.300 | |
| 1 jaar | 108.500 | 143.300 | |
| 3 jaar | 106.700 | 143.300 | |
| 5 jaar | 106.700 | 143.300 | |
| 10 jaar | 83.300 | 146.800 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Hideki Enomoto
PRN | Corporate Officer/Principal | - | 01-05-2021 |
Seiji Iwatani
PRN | Corporate Officer/Principal | 62 | 01-05-2023 |
Mika Eto
PRN | Corporate Officer/Principal | - | 01-05-2021 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Toru Inoue
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 20-05-2025 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,54% | -0,18% | -16,17% | -9,47% | 1,74 mld. | ||
| +0,62% | +2,00% | -1,47% | - | 47,05 mld. | ||
| +0,11% | +0,40% | +4,86% | +22,87% | 17,31 mld. | ||
| +0,98% | +1,21% | -5,70% | -17,64% | 15,68 mld. | ||
| +1,46% | +3,68% | -6,98% | +10,55% | 13,91 mld. | ||
| +1,91% | +0,07% | -11,92% | -11,53% | 13,41 mld. | ||
| +1,07% | +2,99% | -3,17% | -6,70% | 11,57 mld. | ||
| +1,08% | +1,57% | -4,88% | -11,13% | 11,02 mld. | ||
| +0,74% | +1,91% | -5,55% | -5,37% | 10,91 mld. | ||
| +0,98% | +1,48% | -3,45% | +1,78% | 9,97 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,84% | +1,60% | -5,44% | -2,96% | 15,26 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,88% | +1,79% | -3,57% | -1,38% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 28,46 mld. 180 mln. 161 mln. 149 mln. 136 mln. 256 mln. 17,05 mld. 260 mln. 1,79 mld. 702 mln. 8,9 mld. 675 mln. 661 mln. | 28,74 mld. 182 mln. 162 mln. 151 mln. 137 mln. 258 mln. 17,21 mld. 263 mln. 1,81 mld. 709 mln. 8,98 mld. 682 mln. 668 mln. |
| Nettowinst (verlies) | 12,76 mld. 80,72 mln. 72,05 mln. 66,96 mln. 60,91 mln. 115 mln. 7,65 mld. 117 mln. 804 mln. 315 mln. 3,99 mld. 303 mln. 297 mln. | 12,84 mld. 81,21 mln. 72,49 mln. 67,37 mln. 61,28 mln. 115 mln. 7,69 mld. 117 mln. 809 mln. 317 mln. 4,01 mld. 305 mln. 298 mln. |
| Nettoschuld | 158 mld. 999 mln. 892 mln. 829 mln. 754 mln. 1,42 mld. 94,66 mld. 1,44 mld. 9,96 mld. 3,9 mld. 49,39 mld. 3,75 mld. 3,67 mld. | 156 mld. 984 mln. 878 mln. 816 mln. 743 mln. 1,4 mld. 93,21 mld. 1,42 mld. 9,81 mld. 3,84 mld. 48,63 mld. 3,69 mld. 3,61 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | JP¥ 109.900,00 | -0,54% | 827 |
| 15-10-26 | JP¥ 110.500,00 | +0,82% | 6.470 |
| 14-10-26 | JP¥ 109.600,00 | +0,09% | 3.997 |
| 13-10-26 | JP¥ 109.500,00 | -0,54% | 4.946 |
| 09-10-26 | JP¥ 110.100,00 | +0,46% | 3.956 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















