Koers IDEXX Laboratories, Inc.
Aandelen
IDXX
US45168D1046
Medische apparatuur, benodigdheden & distributie
|
Geschatte realtime
Cboe BZX
20:16:10 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 676,38 USD | +0,85% |
|
+22,99% | +0,21% |
| Marktkapitalisatie | 52,84 mld. 47,39 mld. 43,31 mld. 39,54 mld. 74,5 mld. 4.967 mld. 76,84 mld. 522 mld. 208 mld. 2.650 mld. 198 mld. 194 mld. 8.367 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
45,1x | k/w-verhouding 2027 * | 40,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 53,17 mld. 47,69 mld. 43,58 mld. 39,78 mld. 74,96 mld. 4.998 mld. 77,32 mld. 525 mld. 209 mld. 2.667 mld. 200 mld. 195 mld. 8.419 mld. | EV/omzet 2026 * |
11,2x | EV/omzet 2027 * | 10,2x |
| Vrij verhandelbaar |
72,24% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| IDXX | Vertraagde tijd | |
CBOE
| IDXX | Real Time | |
Tradegate
| IX1 | Real Time | |
Berne S.E.
| IX1 | Slotkoers | |
Mexican S.E.
| IDXX * | Slotkoers | |
Börse Stuttgart
| IX1 | Vertraagde tijd | |
Xetra
| IX1 | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0J8P | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| IX1 | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| IX1 | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| IDXX | Slotkoers | |
Borsa Italiana
| 1IDXX | Slotkoers |
Recentste transcriptie: IDEXX Laboratories, Inc.
| 1 dag | +0,85% | ||
| 1 week | +22,99% | ||
| Lopende maand | +22,99% | ||
| 1 maand | +31,53% | ||
| 3 maanden | +14,90% | ||
| 6 maanden | +17,04% | ||
| Lopend jaar | +0,21% |
| 1 week | 620,2 | 713,74 | |
| 1 maand | 501,17 | 713,74 | |
| Lopend jaar | 500,61 | 726,41 | |
| 1 jaar | 500,61 | 769,98 | |
| 3 jaar | 356,14 | 769,98 | |
| 5 jaar | 317,06 | 769,98 | |
| 10 jaar | 104,21 | 769,98 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Michael Erickson
CEO | Algemeen Directeur | 52 | 12-05-2026 |
Andrew Emerson
DFI | Financieel Directeur/CFO | 43 | 01-03-2025 |
Martin Smith
COO | Operationeel Directeur | 58 | 01-01-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 65 | 12-05-2026 | |
| Directeur/Bestuurslid | 64 | 15-07-2013 | |
Daniel Junius
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 11-03-2014 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-09-26 | Boekjaar | Bestuurder | 6.609 | 0,0084% | ||
| 20-08-26 | Boekjaar | Financieel directeur | 616 | 0,0008% | ||
| 30-07-26 | Gratis | Bestuurder | 49 | 0,0001% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,85% | +22,99% | -5,02% | +60,26% | 52,84 mld. | ||
| -2,68% | +4,35% | -11,31% | +16,65% | 197 mld. | ||
| -2,84% | +11,98% | -7,63% | +18,06% | 128 mld. | ||
| -2,33% | +6,33% | +13,99% | +39,82% | 128 mld. | ||
| +0,96% | +5,15% | -38,02% | +12,24% | 99 mld. | ||
| -1,09% | +1,67% | -6,63% | +70,85% | 64,82 mld. | ||
| -0,76% | +7,36% | +19,76% | -18,01% | 58,17 mld. | ||
| -6,98% | -14,94% | -9,70% | +46,32% | 50,69 mld. | ||
| -2,36% | +3,72% | +3,27% | -8,07% | 37,23 mld. | ||
| +0,16% | +23,32% | - | - | 34,94 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,65% | +8,76% | -4,59% | +26,46% | 85,03 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,85% | +8,25% | -6,23% | +25,36% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 4,76 mld. 4,27 mld. 3,9 mld. 3,56 mld. 6,71 mld. 447 mld. 6,92 mld. 47 mld. 18,74 mld. 239 mld. 17,85 mld. 17,47 mld. 753 mld. | 5,17 mld. 4,64 mld. 4,24 mld. 3,87 mld. 7,29 mld. 486 mld. 7,52 mld. 51,11 mld. 20,38 mld. 259 mld. 19,42 mld. 19 mld. 819 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,2 mld. 1,08 mld. 982 mln. 897 mln. 1,69 mld. 113 mld. 1,74 mld. 11,84 mld. 4,72 mld. 60,12 mld. 4,5 mld. 4,4 mld. 190 mld. | 1,32 mld. 1,18 mld. 1,08 mld. 988 mln. 1,86 mld. 124 mld. 1,92 mld. 13,05 mld. 5,2 mld. 66,23 mld. 4,96 mld. 4,85 mld. 209 mld. |
| Nettoschuld | 326 mln. 293 mln. 267 mln. 244 mln. 460 mln. 30,66 mld. 474 mln. 3,22 mld. 1,29 mld. 16,36 mld. 1,22 mld. 1,2 mld. 51,65 mld. | -59,64 mln. -53,49 mln. -48,89 mln. -44,63 mln. -84,08 mln. -5,61 mld. -86,73 mln. -589 mln. -235 mln. -2,99 mld. -224 mln. -219 mln. -9,44 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | US$ 677,36 | +0,99% | 229.761 |
| 05-11-26 | US$ 670,71 | -3,99% | 873.282 |
| 04-11-26 | US$ 698,55 | +3,94% | 1.398.901 |
| 03-11-26 | US$ 672,04 | +0,06% | 1.188.052 |
| 02-11-26 | US$ 671,64 | +21,85% | 1.977.313 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















