Koers EssilorLuxottica
Aandelen
EL
FR0000121667
Medische apparatuur, benodigdheden & distributie
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 06-11-2026
|
Nabeurs 20:15:53 | |||
| 193,80 EUR | +0,96% |
|
192,65 | -0,59% |
| Marktkapitalisatie | 88,22 mld. 98,36 mld. 80,62 mld. 73,6 mld. 139 mld. 9.246 mld. 143 mld. 972 mld. 388 mld. 4.933 mld. 369 mld. 361 mld. 15.575 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
33,7x | k/w-verhouding 2027 * | 30,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 97,32 mld. 109 mld. 88,94 mld. 81,19 mld. 153 mld. 10.200 mld. 158 mld. 1.072 mld. 427 mld. 5.443 mld. 407 mld. 399 mld. 17.182 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,23x | EV/omzet 2027 * | 2,96x |
| Vrij verhandelbaar |
62,98% | Dividendrendement 2026 * |
2,12% | Dividendrendement 2027 * | 2,3% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| EL | Real Time | |
CBOE
| EI | Real Time | |
Borsa Italiana
| 1EL | Slotkoers | |
Tradegate
| ESL | Real Time | |
Swiss Exchange
| EI | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| ESLOF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| ESL | Real Time | |
Börse Stuttgart
| ESL | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0OMK | Vertraagde tijd | |
Xetra
| ESL | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| ESL | Vertraagde tijd | |
Mexican S.E.
| ELU N | Slotkoers | |
Wiener Boerse
| EI | Slotkoers | |
CBOE
| 0OMK | Real Time | |
Bulgaria S.E.
| ESL | Slotkoers |
Recentste transcriptie: EssilorLuxottica
| 1 dag | +0,96% | ||
| 1 week | +5,15% | ||
| Lopende maand | +5,15% | ||
| 1 maand | +32,11% | ||
| 3 maanden | +13,13% | ||
| 6 maanden | +9,68% | ||
| Lopend jaar | -28,20% |
| 1 week | 180,6 | 194,6 | |
| 1 maand | 142,8 | 194,6 | |
| Lopend jaar | 138,3 | 286,1 | |
| 1 jaar | 138,3 | 323,8 | |
| 3 jaar | 138,3 | 323,8 | |
| 5 jaar | 132,7 | 323,8 | |
| 10 jaar | 86,76 | 323,8 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 67 | 18-12-2020 | |
| President | 58 | 01-01-2022 | |
Stefano Grassi
DFI | Financieel Directeur/CFO | 53 | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Paul du Saillant
BRD | Directeur/Bestuurslid | 65 | 30-03-2020 |
Romolo Bardin
BRD | Directeur/Bestuurslid | 48 | 01-01-2002 |
| Voorzitter | 67 | 28-06-2022 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-08-26 | Koop | 5.000 | 0,0011% | |||
| 03-08-26 | Koop | 5.000 | 0,0011% | |||
| 31-07-26 | Koop | 47.763 | 0,0103% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,96% | +5,15% | -38,02% | +12,24% | 99 mld. | ||
| -2,71% | +4,08% | -11,54% | +16,35% | 197 mld. | ||
| -3,05% | +11,32% | -8,17% | +17,36% | 128 mld. | ||
| -2,27% | +6,17% | +13,81% | +39,61% | 128 mld. | ||
| -1,24% | +1,52% | -6,76% | +70,60% | 64,82 mld. | ||
| -0,29% | +8,01% | +20,49% | -17,51% | 58,17 mld. | ||
| +1,06% | +22,95% | -5,05% | +60,21% | 52,84 mld. | ||
| -6,98% | -14,94% | -9,70% | +46,32% | 50,69 mld. | ||
| -2,36% | +3,72% | +3,27% | -8,07% | 37,23 mld. | ||
| -0,59% | +23,41% | - | - | 34,94 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,65% | +8,76% | -4,63% | +26,35% | 85,03 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,84% | +8,25% | -6,36% | +25,16% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 30,17 mld. 33,64 mld. 27,57 mld. 25,17 mld. 47,42 mld. 3.162 mld. 48,91 mld. 332 mld. 133 mld. 1.687 mld. 126 mld. 124 mld. 5.326 mld. | 32,63 mld. 36,38 mld. 29,82 mld. 27,22 mld. 51,29 mld. 3.420 mld. 52,91 mld. 359 mld. 143 mld. 1.825 mld. 137 mld. 134 mld. 5.761 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,65 mld. 2,96 mld. 2,42 mld. 2,21 mld. 4,17 mld. 278 mld. 4,3 mld. 29,22 mld. 11,65 mld. 148 mld. 11,1 mld. 10,86 mld. 468 mld. | 2,96 mld. 3,3 mld. 2,71 mld. 2,47 mld. 4,66 mld. 310 mld. 4,8 mld. 32,63 mld. 13,01 mld. 166 mld. 12,39 mld. 12,13 mld. 523 mld. |
| Nettoschuld | 9,1 mld. 10,15 mld. 8,32 mld. 7,6 mld. 14,31 mld. 954 mld. 14,76 mld. 100 mld. 39,99 mld. 509 mld. 38,1 mld. 37,28 mld. 1.607 mld. | 8,26 mld. 9,21 mld. 7,55 mld. 6,89 mld. 12,98 mld. 865 mld. 13,39 mld. 90,95 mld. 36,27 mld. 462 mld. 34,55 mld. 33,81 mld. 1.458 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | € 193,80 | +0,96% | 1.044.087 |
| 05-11-26 | € 191,95 | +1,51% | 1.190.121 |
| 04-11-26 | € 189,10 | +2,63% | 903.131 |
| 03-11-26 | € 184,25 | -1,42% | 774.672 |
| 02-11-26 | € 186,90 | +1,41% | 862.261 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















