|
Slotkoers
Shanghai S.E.
15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 18,74 CNY | -1,32% |
|
+2,97% | +6,36% |
| 14/10 | Dashenlin Pharmaceutical lost de Dashen-converteerbare obligaties af | MT |
| 12/10 | DaShenLin Pharmaceutical keert op 19 oktober dividend over het eerste halfjaar uit | MT |
| Marktkapitalisatie | 21,34 mld. 3,19 mld. 2,85 mld. 2,65 mld. 2,41 mld. 4,53 mld. 302 mld. 4,61 mld. 31,78 mld. 12,43 mld. 158 mld. 11,97 mld. 11,71 mld. 504 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
14,4x | k/w-verhouding 2027 * | 12,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 18 mld. 2,69 mld. 2,4 mld. 2,23 mld. 2,03 mld. 3,82 mld. 255 mld. 3,89 mld. 26,8 mld. 10,49 mld. 133 mld. 10,09 mld. 9,88 mld. 425 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,61x | EV/omzet 2027 * | 0,54x |
| Vrij verhandelbaar |
34,77% | Dividendrendement 2026 * |
5,03% | Dividendrendement 2027 * | 5,57% |
| 1 dag | -1,32% | ||
| 1 week | +2,97% | ||
| Lopende maand | +2,97% | ||
| 1 maand | +2,68% | ||
| 3 maanden | -4,78% | ||
| 6 maanden | +9,85% | ||
| Lopend jaar | +6,36% |
| 1 week | 18,2 | 19,48 | |
| 1 maand | 17,32 | 19,48 | |
| Lopend jaar | 14,39 | 21,78 | |
| 1 jaar | 14,39 | 21,78 | |
| 3 jaar | 11,92 | 27,1 | |
| 5 jaar | 11,92 | 39,47 | |
| 10 jaar | 11 | 61,63 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Guo Qiang Ke
CEO | Algemeen Directeur | 44 | 28-02-2019 |
Guang Zhi Peng
DFI | Financieel Directeur/CFO | 44 | 10-05-2018 |
Zhi Hui Chen
HRO | Human Resources Officer | 48 | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Yun Feng Ke
CHM | Voorzitter | 59 | 16-07-2013 |
Guo Chang Liu
BRD | Directeur/Bestuurslid | 63 | 08-08-2016 |
Zhi Hui Chen
CHM | Voorzitter | 48 | 28-05-2015 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,32% | +2,97% | +11,48% | -22,79% | 3,23 mld. | ||
| +1,62% | +6,79% | -39,03% | -1,85% | 15,09 mld. | ||
| +14,22% | +0,82% | +9,29% | -23,10% | 7,24 mld. | ||
| +2,45% | +3,90% | -13,52% | -1,46% | 6,12 mld. | ||
| +3,35% | +4,32% | -12,26% | +4,67% | 6,01 mld. | ||
| +2,96% | +4,96% | -50,25% | -39,96% | 5,92 mld. | ||
| +1,85% | +11,11% | +7,42% | -7,31% | 4,6 mld. | ||
| +0,67% | +13,05% | -34,43% | -7,24% | 3,33 mld. | ||
| +3,34% | +1,80% | -23,18% | -6,79% | 3,11 mld. | ||
| +0,75% | -4,64% | -28,13% | -38,30% | 3 mld. | ||
| Gemiddelde | +3,01% | +1,99% | -17,26% | -14,41% | 5,77 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +3,48% | +2,41% | -20,39% | -11,79% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 29,54 mld. 4,41 mld. 3,94 mld. 3,66 mld. 3,33 mld. 6,27 mld. 418 mld. 6,38 mld. 43,98 mld. 17,21 mld. 218 mld. 16,56 mld. 16,21 mld. 698 mld. | 32,52 mld. 4,86 mld. 4,34 mld. 4,03 mld. 3,67 mld. 6,9 mld. 460 mld. 7,02 mld. 48,42 mld. 18,94 mld. 240 mld. 18,23 mld. 17,85 mld. 768 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,49 mld. 222 mln. 198 mln. 184 mln. 168 mln. 315 mln. 21,03 mld. 321 mln. 2,21 mld. 866 mln. 10,97 mld. 833 mln. 815 mln. 35,11 mld. | 1,71 mld. 256 mln. 228 mln. 212 mln. 193 mln. 363 mln. 24,22 mld. 370 mln. 2,55 mld. 997 mln. 12,63 mld. 959 mln. 939 mln. 40,43 mld. |
| Nettoschuld | -3,34 mld. -499 mln. -445 mln. -414 mln. -377 mln. -708 mln. -47,27 mld. -721 mln. -4,97 mld. -1,95 mld. -24,66 mld. -1,87 mld. -1,83 mld. -78,91 mld. | -3,76 mld. -562 mln. -501 mln. -466 mln. -424 mln. -798 mln. -53,21 mld. -812 mln. -5,6 mld. -2,19 mld. -27,76 mld. -2,11 mld. -2,06 mld. -88,84 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | CN¥ 18,74 | -1,32% | 13.992.110 |
| 14-10-26 | CN¥ 18,99 | +0,26% | 14.142.196 |
| 13-10-26 | CN¥ 18,94 | -1,35% | 14.478.966 |
| 12-10-26 | CN¥ 19,20 | +2,35% | 16.594.205 |
| 09-10-26 | CN¥ 18,76 | +2,18% | 13.582.012 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















