|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 3,160 EUR | +1,28% |
|
+3,95% | -22,93% |
| 17/09 | Invest Securities start opvolging Touax met koopadvies | |
| 17/09 | Touax boekt nettoverlies in eerste halfjaar |
| Marktkapitalisatie | 22,04 mln. 24,8 mln. 20,43 mln. 18,59 mln. 35,08 mln. 2,35 mld. 35,64 mln. 246 mln. 96,29 mln. 1,23 mld. 93,07 mln. 91,09 mln. 3,92 mld. | k/w-verhouding 2024 |
6,64x | k/w-verhouding 2025 | 16,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 348 mln. 391 mln. 322 mln. 293 mln. 554 mln. 37,14 mld. 562 mln. 3,88 mld. 1,52 mld. 19,38 mld. 1,47 mld. 1,44 mld. 61,79 mld. | EV/omzet 2024 |
1,73x | EV/omzet 2025 | 1,94x |
| Vrij verhandelbaar |
65,78% | Dividendrendement 2024 |
4,07% | Dividendrendement 2025 | 2,44% |
Euronext ParisEUR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| ALTOU | Real Time | |
Börse Stuttgart
| TOX | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| TOX | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| TOX | Real Time |
| 1 dag | +1,28% | ||
| 1 week | +3,95% | ||
| Lopende maand | -6,78% | ||
| 1 maand | -17,92% | ||
| 3 maanden | -22,55% | ||
| 6 maanden | -20,80% | ||
| Lopend jaar | -22,93% |
| 1 week | 3,01 | 3,21 | |
| 1 maand | 3,01 | 3,74 | |
| Lopend jaar | 3,01 | 4,94 | |
| 1 jaar | 3,01 | 4,94 | |
| 3 jaar | 3,01 | 6,12 | |
| 5 jaar | 3,01 | 9,18 | |
| 10 jaar | 2,85 | 14,28 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 60 | 28-07-2005 | |
| Algemeen Directeur | 58 | 01-01-1994 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-03-2005 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 91 | 20-07-2010 | |
Jérôme Bethbèze
BRD | Directeur/Bestuurslid | 63 | 28-06-2004 |
Marie Filippi
BRD | Directeur/Bestuurslid | 62 | 09-06-2016 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08-12-20 | Koop | Algemeen directeur | 28.500 | 0,4065% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,28% | +3,95% | -28,83% | -24,04% | 24,8 mln. | ||
| +0,44% | -0,58% | +18,34% | +117,32% | 42,5 mld. | ||
| +4,81% | +0,12% | +59,26% | +311,48% | 27,55 mld. | ||
| -0,18% | -0,73% | -2,33% | +7,48% | 19 mld. | ||
| -1,10% | -1,10% | -6,51% | +5,28% | 10,44 mld. | ||
| +0,17% | +0,12% | +13,16% | +73,91% | 9,2 mld. | ||
| -0,62% | +3,08% | +10,32% | +107,77% | 9,08 mld. | ||
| +5,54% | +15,42% | +21,67% | +22,52% | 9,57 mld. | ||
| -0,08% | +0,81% | +20,24% | +62,93% | 8,97 mld. | ||
| +1,63% | +0,40% | +10,08% | +102,62% | 8,3 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,19% | +1,93% | +11,54% | +78,73% | 14,46 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,37% | +0,81% | +20,65% | +117,92% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 199 mln. 223 mln. 184 mln. 167 mln. 316 mln. 21,2 mld. 321 mln. 2,21 mld. 867 mln. 11,06 mld. 838 mln. 820 mln. 35,26 mld. | 182 mln. 205 mln. 169 mln. 154 mln. 290 mln. 19,47 mld. 295 mln. 2,03 mld. 797 mln. 10,16 mld. 770 mln. 754 mln. 32,39 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 3,88 mln. 4,36 mln. 3,6 mln. 3,27 mln. 6,17 mln. 414 mln. 6,27 mln. 43,22 mln. 16,94 mln. 216 mln. 16,38 mln. 16,03 mln. 689 mln. | 1,71 mln. 1,93 mln. 1,59 mln. 1,44 mln. 2,73 mln. 183 mln. 2,77 mln. 19,08 mln. 7,48 mln. 95,44 mln. 7,23 mln. 7,08 mln. 304 mln. |
| Nettoschuld | 317 mln. 357 mln. 294 mln. 267 mln. 504 mln. 33,84 mld. 513 mln. 3,53 mld. 1,38 mld. 17,66 mld. 1,34 mld. 1,31 mld. 56,3 mld. | 326 mln. 367 mln. 302 mln. 275 mln. 519 mln. 34,79 mld. 527 mln. 3,63 mld. 1,42 mld. 18,15 mld. 1,38 mld. 1,35 mld. 57,87 mld. |
Werknemers
238
Sector
Zeehavendiensten
Agenda
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 3,160 | +1,28% | 189 |
| 15-10-26 | € 3,120 | -1,89% | 841 |
| 14-10-26 | € 3,180 | +1,92% | 5.468 |
| 13-10-26 | € 3,120 | +1,30% | 1.140 |
| 12-10-26 | € 3,080 | +1,32% | 5.802 |
Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















