|
Geschatte realtime
Cboe BZX
17:36:14 03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 62,18 USD | +0,61% |
|
-3,73% | +16,40% |
| 31/07 | Terex Corporation : Een koopadvies van Truist Securities | ZM |
| 30/07 | Terex Corporation, Q2 2026 Earnings Call, Jul 30, 2026 |
| Marktkapitalisatie | 7,06 mld. 6,09 mld. 5,74 mld. 5,23 mld. 9,78 mld. 667 mld. 9,85 mld. 67,97 mld. 26,38 mld. 341 mld. 26,53 mld. 25,95 mld. 1.121 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
24,2x | k/w-verhouding 2027 * | 11,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 8,89 mld. 7,67 mld. 7,22 mld. 6,58 mld. 12,3 mld. 839 mld. 12,39 mld. 85,5 mld. 33,18 mld. 429 mld. 33,37 mld. 32,64 mld. 1.410 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,09x | EV/omzet 2027 * | 0,96x |
| Vrij verhandelbaar |
83,13% | Dividendrendement 2026 * |
1,15% | Dividendrendement 2027 * | 1,17% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NYSE
| TEX | Vertraagde tijd | |
CBOE
| TEX | Real Time | |
Boerse Muenchen
| TXG | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| TXG | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| TXG | Real Time | |
Börse Stuttgart
| TXG | Vertraagde tijd | |
Berne S.E.
| TXG | Slotkoers |
Recentste transcriptie : Terex Corporation
| 1 dag | +0,80% | ||
| 1 week | -3,73% | ||
| Lopende maand | -2,17% | ||
| 1 maand | -3,53% | ||
| 3 maanden | -0,85% | ||
| 6 maanden | -6,62% | ||
| Lopend jaar | +16,40% |
| 1 week | 59,1 | 64,94 | |
| 1 maand | 59,1 | 68,94 | |
| Lopend jaar | 53,22 | 74,69 | |
| 1 jaar | 41,7 | 74,69 | |
| 3 jaar | 31,53 | 74,69 | |
| 5 jaar | 26,64 | 74,69 | |
| 10 jaar | 11,54 | 74,69 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Simon Meester
CEO | Algemeen Directeur | 56 | 01-01-2024 |
| Financieel Directeur/CFO | 47 | 01-04-2025 | |
Namita Jindal
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 45 | 19-01-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
David Sachs
CHM | Voorzitter | 66 | 01-01-2024 |
| Directeur/Bestuurslid | 78 | 15-06-2004 | |
Don DeFosset
BRD | Directeur/Bestuurslid | 77 | 13-05-1999 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05-08-26 | Gratis | Financieel directeur | 20 | 0,0000% | ||
| 05-08-26 | Gratis | Pres., Environmental Solutions | 36 | 0,0000% | - | |
| 10-07-26 | Gratis | Technisch directeur | 261 | 0,0002% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,61% | -3,73% | +26,11% | +2,16% | 7,06 mld. | ||
| +0,80% | -2,88% | +27,72% | +50,49% | 64,28 mld. | ||
| +1,53% | +0,98% | +49,39% | +78,50% | 41,58 mld. | ||
| +1,15% | -3,05% | +21,12% | +42,06% | 39,73 mld. | ||
| +1,17% | -5,16% | +31,67% | +21,41% | 30,65 mld. | ||
| +2,59% | +8,39% | +72,98% | +28,28% | 20,95 mld. | ||
| +0,29% | -3,93% | +20,19% | +61,89% | 19,19 mld. | ||
| +0,82% | +2,44% | -13,27% | -9,90% | 17,09 mld. | ||
| +1,36% | -4,19% | +57,09% | +64,20% | 16,6 mld. | ||
| +0,18% | +20,17% | +22,42% | -1,75% | 16,89 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,08% | -0,52% | +31,54% | +33,73% | 27,4 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,11% | -1,72% | +32,28% | +41,96% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 8,14 mld. 7,02 mld. 6,62 mld. 6,03 mld. 11,27 mld. 769 mld. 11,35 mld. 78,34 mld. 30,4 mld. 393 mld. 30,57 mld. 29,91 mld. 1.292 mld. | 8,76 mld. 7,55 mld. 7,12 mld. 6,48 mld. 12,12 mld. 827 mld. 12,21 mld. 84,26 mld. 32,7 mld. 423 mld. 32,88 mld. 32,17 mld. 1.389 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 295 mln. 254 mln. 240 mln. 218 mln. 408 mln. 27,85 mld. 411 mln. 2,84 mld. 1,1 mld. 14,24 mld. 1,11 mld. 1,08 mld. 46,77 mld. | 600 mln. 517 mln. 487 mln. 444 mln. 830 mln. 56,67 mld. 836 mln. 5,77 mld. 2,24 mld. 28,97 mld. 2,25 mld. 2,2 mld. 95,17 mld. |
| Nettoschuld | 1,82 mld. 1,57 mld. 1,48 mld. 1,35 mld. 2,52 mld. 172 mld. 2,54 mld. 17,53 mld. 6,8 mld. 87,98 mld. 6,84 mld. 6,69 mld. 289 mld. | 1,35 mld. 1,17 mld. 1,1 mld. 1 mld. 1,87 mld. 128 mld. 1,89 mld. 13,02 mld. 5,05 mld. 65,35 mld. 5,08 mld. 4,97 mld. 215 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | US$ 62,14 | +0,53% | 137.518 |
| 02-09-26 | US$ 61,81 | +4,25% | 1.086.718 |
| 01-09-26 | US$ 59,29 | -6,64% | 1.570.166 |
| 31-08-26 | US$ 63,51 | -0,35% | 959.464 |
| 28-08-26 | US$ 63,73 | -1,26% | 836.273 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















