|
Beurs gesloten -
Toronto S.E.
21:47:44 02-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,0750 CAD | 0,00% |
|
-6,25% | -25,00% |
Beursnotering
Toronto S.E.
RVX 0,0750 $
0,00%
300
$
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| RVX | 0,0750CAD | 0,00% | 300 $ | ||
London S.E.
| 0VF9 | 0,0950CAD | +90,00% | 6,45K $ | |
OTC Markets
| RVXCF | 0,0604USD | +8,14% | 78,58 $ | |
Deutsche Boerse AG
| RFS | 0,0410EUR | -7,87% | 0 € | |
Börse Stuttgart
| RFS | 0,0450EUR | 0,00% | 0 € |
Vijfdaags koersverloop: Resverlogix Corp.
uitgestelde koers Toronto S.E.| 26-10-2026 | 27-10-2026 | 29-10-2026 | 30-10-2026 | |
|---|---|---|---|---|
| Koers | C$ 0,0800 | C$ 0,0750 | C$ 0,0800 | C$ 0,0750 |
| Volume | 50.178 | 3.000 | 20.000 | 42.025 |
| Variatie | - | -6,25% | +6,67% | -6,25% |
| Opening | C$ 0,0800 | C$ 0,0750 | C$ 0,0800 | C$ 0,0800 |
| Hoger | C$ 0,0800 | C$ 0,0750 | C$ 0,0800 | C$ 0,0800 |
| Lager | C$ 0,0800 | C$ 0,0750 | C$ 0,0750 | C$ 0,0750 |
Prestaties
| 1 week | -6,25% | ||
| 1 maand | -16,67% | ||
| 3 maanden | -28,57% | ||
| 6 maanden | -25,00% | ||
| Lopend jaar | -25,00% | ||
| 1 jaar | -25,00% | ||
| 5 jaar | -86,61% | ||
| 10 jaar | -96,32% |
Volumes
marktenDagvolume
4.000
Geschat dagvolume
4.000
Gem. dagvolume (20 daags)
22.673
Dagvolumeratio
0,18
Gem. dagvolume (20 daags) CAD
1.700,48
Gem. dagvolume (20 daags) USD
1.215,16
Recordvolume 1
7.738.441
Recordvolume 2
6.841.224
Recordvolume 3
5.419.505
Gemiddelde kapitaalrotatie
0
Gemiddelde rotatie free float
0
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (CAD)
25.858.145
Marktkapitalisatie (USD)
18.506.323
Omzet (CAD)
-
Vrij verhandelbaar
60,44%
Marktkap. free float (CAD)
19.041.346
Marktkap. free float (USD)
13.627.633
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
0,01%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
0,0775
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
0,0798
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
0,0853
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
0,0936
Koersspreiding / (MMA5)
+3,33%
Koersspreiding / (MMA20)
+6,40%
Koersspreiding / (MMA50)
+13,73%
Koersspreiding / (MMA100)
+24,80%
RSI 9 dagen
51,39
RSI 14 dagen
50,18
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | -6,25% | -25,00% | 0,00% | 18,51 mln. | ||
| -2,37% | -4,19% | +39,49% | +63,21% | 63,77 mld. | ||
| -2,87% | +0,23% | +11,11% | +68,89% | 56,37 mld. | ||
| +0,62% | +2,60% | +16,96% | +103,45% | 54,62 mld. | ||
| -3,33% | -5,54% | +20,83% | +35,69% | 44,06 mld. | ||
| -2,45% | -2,59% | +15,84% | +98,45% | 42,11 mld. | ||
| -1,64% | +2,32% | +217,16% | +789,69% | 41 mld. | ||
| -5,47% | +39,86% | +101,20% | +80,57% | 34,92 mld. | ||
| +0,21% | -1,23% | +14,81% | +47,35% | 32,82 mld. | ||
| -2,90% | +17,12% | -41,30% | +337,07% | 24,7 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,92% | +6,95% | +37,11% | +162,44% | 39,44 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -2,06% | +5,64% | +44,52% | +163,19% |
Koersgeschiedenis: Resverlogix Corp.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
c55c7268e9f21b21a0568.tHdsS9GOwKMrpbK99CEWmH2lWc9FQTqj61By2mkvpeQ.hzIVGuPqt_tK1or3g1tw10npNL5ydA_NqSoKvF8a4oPrBhoxlruhyV3BxQ
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 21:47:44 | 0,0750 | 1.000 | 4.000 |
| 21:05:54 | 0,0750 | 1.000 | 3.000 |
| 21:05:54 | 0,0750 | 1.000 | 2.000 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 0,08 | 0,08 | |
| 1 maand | 0,08 | 0,09 | |
| Lopend jaar | 0,08 | 0,14 | |
| 1 jaar | 0,08 | 0,15 | |
| 3 jaar | 0,04 | 0,3 | |
| 5 jaar | 0,04 | 0,82 | |
| 10 jaar | 0,04 | 4,94 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | -25,00% | ||
| 2025 | +81,82% | ||
| 2024 | -21,43% | ||
| 2023 | -50,00% | ||
| 2022 | -72,55% | ||
| 2021 | -45,74% | ||
| 2020 | -23,58% | ||
| 2019 | -62,61% | ||
| 2018 | +60,49% | ||
| 2017 | +20,59% | ||
| 2016 | -2,30% | ||
| 2015 | +241,18% | ||
| 2014 | +5,15% | ||
| 2013 | -69,69% | ||
| 2012 | +13,48% | ||
| 2011 | -40,25% | ||
| 2010 | -2,48% | ||
| 2009 | +18,63% | ||
| 2008 | -86,03% | ||
| 2007 | -5,19% | ||
| 2006 | +126,47% | ||
| 2005 | +47,83% | ||
| 2004 | +333,96% | ||
| 2003 | -31,61% |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















