|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:02 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 227,77 USD | -2,32% |
|
-1,52% | +0,02% |
| 05/11 | Progressive Corporation : Mizuho Securities is Neutraal over het aandeel | ZM |
| 03/11 | The Progressive Corporation, Q3 2026 Earnings Call, Nov 03, 2026 |
| Marktkapitalisatie | 132 mld. 118 mld. 108 mld. 98,74 mld. 186 mld. 12.405 mld. 192 mld. 1.304 mld. 520 mld. 6.619 mld. 495 mld. 485 mld. 20.895 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
12,3x | k/w-verhouding 2027 * | 13,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 132 mld. 118 mld. 108 mld. 98,74 mld. 186 mld. 12.405 mld. 192 mld. 1.304 mld. 520 mld. 6.619 mld. 495 mld. 485 mld. 20.895 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,51x | EV/omzet 2027 * | 1,44x |
| Vrij verhandelbaar |
72,39% | Dividendrendement 2026 * |
4,25% | Dividendrendement 2027 * | 3,06% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NYSE
| PGR | Vertraagde tijd | |
CBOE
| PGR | Real Time | |
Mexican S.E.
| PGR * | Slotkoers | |
Tradegate
| PGV | Real Time | |
Boerse Muenchen
| PGV | Real Time | |
Xetra
| PGV | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0KOC | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| PGV | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| PGV | Vertraagde tijd | |
Borsa Italiana
| 1PGR | Slotkoers | |
Swiss Exchange
| PGR | Vertraagde tijd | |
Swiss Exchange
| PGR | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| PGR | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Progressive Corporation
| 1 dag | -2,32% | ||
| 1 week | -1,52% | ||
| Lopende maand | -1,52% | ||
| 1 maand | +7,41% | ||
| 3 maanden | +5,77% | ||
| 6 maanden | +15,74% | ||
| Lopend jaar | +0,02% |
| 1 week | 225,78 | 241,02 | |
| 1 maand | 201,02 | 241,02 | |
| Lopend jaar | 189,2 | 241,02 | |
| 1 jaar | 189,2 | 241,02 | |
| 3 jaar | 149,14 | 292,99 | |
| 5 jaar | 89,66 | 292,99 | |
| 10 jaar | 31,32 | 292,99 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Susan Griffith
CEO | Algemeen Directeur | 61 | 01-07-2016 |
Andrew Quigg
DFI | Financieel Directeur/CFO | 47 | 04-07-2026 |
Jonathan Bauer
CIO | Chief Investment Officer | 48 | 03-01-2020 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Susan Griffith
BRD | Directeur/Bestuurslid | 61 | 01-07-2016 |
Charles Davis
BRD | Directeur/Bestuurslid | 77 | 01-10-1996 |
Roger Farah
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 01-06-2008 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09-10-26 | Gratis | Bestuurder | 71 | 0,0000% | ||
| 09-10-26 | Gratis | Bestuurder / senior manager | 6 | 0,0000% | ||
| 09-10-26 | Gratis | Bestuurder / senior manager | 6 | 0,0000% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -2,32% | -1,52% | +8,66% | +43,95% | 132 mld. | ||
| -5,97% | -1,66% | +45,85% | +144,62% | 103 mld. | ||
| -1,91% | -0,26% | +43,05% | +133,09% | 80,99 mld. | ||
| -4,47% | -1,95% | +28,69% | +95,23% | 63,05 mld. | ||
| -0,29% | +5,96% | -9,31% | +82,93% | 48,94 mld. | ||
| -5,97% | -6,24% | +54,45% | +158,25% | 44,88 mld. | ||
| +0,09% | +5,71% | -26,41% | +103,22% | 44,56 mld. | ||
| -1,37% | +6,86% | +20,80% | +113,28% | 42,37 mld. | ||
| -3,93% | -5,07% | +1,93% | +21,60% | 40,31 mld. | ||
| -7,21% | -4,59% | +46,19% | +204,50% | 38,02 mld. | ||
| Gemiddelde | -3,34% | +0,01% | +21,39% | +110,07% | 63,76 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -3,33% | +0,06% | +23,00% | +104,48% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 87,12 mld. 78,13 mld. 71,41 mld. 65,19 mld. 123 mld. 8.189 mld. 127 mld. 861 mld. 343 mld. 4.370 mld. 327 mld. 320 mld. 13.794 mld. | 91,39 mld. 81,97 mld. 74,91 mld. 68,39 mld. 129 mld. 8.591 mld. 133 mld. 903 mld. 360 mld. 4.584 mld. 343 mld. 336 mld. 14.472 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 10,86 mld. 9,74 mld. 8,91 mld. 8,13 mld. 15,32 mld. 1.021 mld. 15,8 mld. 107 mld. 42,8 mld. 545 mld. 40,78 mld. 39,91 mld. 1.720 mld. | 9,61 mld. 8,62 mld. 7,88 mld. 7,19 mld. 13,55 mld. 903 mld. 13,97 mld. 94,94 mld. 37,86 mld. 482 mld. 36,07 mld. 35,29 mld. 1.521 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | US$ 227,77 | -2,32% | 2.728.734 |
| 05-11-26 | US$ 233,18 | -0,70% | 4.608.141 |
| 04-11-26 | US$ 234,82 | +2,49% | 3.176.061 |
| 03-11-26 | US$ 229,11 | -2,06% | 2.867.903 |
| 02-11-26 | US$ 233,92 | +1,14% | 1.952.085 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















