|
Slotkoers
Johannesburg S.E.
28-08-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 28,12 ZAR | -.--% |
|
-6,27% | -3,03% |
| 27/08 | Biomethanol-startup Emvolon sluit inkoop- en financieringsovereenkomsten met Freepoint | RE |
| 06/08 | Montauk Renewables, Inc., Q2 2026 Earnings Call, Aug 06, 2026 |
| Marktkapitalisatie | 246 mln. 3,97 mld. 212 mln. 199 mln. 182 mln. 342 mln. 23,44 mld. 344 mln. 2,36 mld. 918 mln. 11,89 mld. 925 mln. 905 mln. 39,36 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
14x | k/w-verhouding 2027 * | 9,75x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 350 mln. 5,65 mld. 301 mln. 283 mln. 258 mln. 485 mln. 33,32 mld. 489 mln. 3,35 mld. 1,31 mld. 16,89 mld. 1,31 mld. 1,29 mld. 55,94 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,62x | EV/omzet 2027 * | 1,21x |
| Vrij verhandelbaar |
29,15% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
Recentste transcriptie : Montauk Renewables, Inc.
| 1 week | -6,27% | ||
| Lopende maand | -9,29% | ||
| 1 maand | -9,29% | ||
| 3 maanden | -6,27% | ||
| 6 maanden | +10,36% | ||
| Lopend jaar | -3,03% |
| 1 week | 27,5 | 28,79 | |
| 1 maand | 25,23 | 33,33 | |
| Lopend jaar | 17,01 | 33,33 | |
| 1 jaar | 17,01 | 44,11 | |
| 3 jaar | 17,01 | 199,98 | |
| 5 jaar | 17,01 | 362 | |
| 10 jaar | 17,01 | 362 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sean McClain
CEO | Algemeen Directeur | 51 | 01-01-2021 |
| Financieel Directeur/CFO | 48 | 01-01-2021 | |
James Shaw
COO | Operationeel Directeur | 54 | 01-01-2021 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sean McClain
BRD | Directeur/Bestuurslid | 51 | 01-01-2021 |
Mohamed Ahmed
BRD | Directeur/Bestuurslid | 61 | 11-12-2020 |
John Copelyn
CHM | Voorzitter | 75 | 01-01-2021 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -.--% | -6,27% | - | - | 246 mln. | ||
| +1,60% | +1,10% | -2,24% | +11,44% | 2,06 mld. | ||
| +1,67% | +2,81% | -7,41% | - | 1,96 mld. | ||
| +0,57% | -1,12% | -20,72% | -48,84% | 446 mln. | ||
| -.--% | -.--% | +0,77% | -28,02% | 385 mln. | ||
| -2,82% | -7,53% | -17,70% | -81,99% | 246 mln. | ||
| 0,00% | +1,28% | -16,84% | -8,14% | 208 mln. | ||
| +0,05% | -5,12% | -22,48% | -12,84% | 198 mln. | ||
| +13,21% | +42,86% | +361,54% | -91,18% | 68,1 mln. | ||
| Gemiddelde | +1,56% | +2,39% | +34,36% | -37,08% | 696,05 mln. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,20% | +1,10% | -2,83% | -10,98% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 216 mln. 3,48 mld. 186 mln. 174 mln. 159 mln. 299 mln. 20,51 mld. 301 mln. 2,07 mld. 804 mln. 10,4 mld. 810 mln. 792 mln. 34,44 mld. | 255 mln. 4,11 mld. 220 mln. 206 mln. 188 mln. 354 mln. 24,27 mld. 356 mln. 2,44 mld. 951 mln. 12,31 mld. 958 mln. 937 mln. 40,74 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 14,56 mln. 235 mln. 12,53 mln. 11,77 mln. 10,74 mln. 20,18 mln. 1,39 mld. 20,33 mln. 139 mln. 54,26 mln. 702 mln. 54,66 mln. 53,47 mln. 2,33 mld. | 14,95 mln. 241 mln. 12,87 mln. 12,08 mln. 11,03 mln. 20,72 mln. 1,42 mld. 20,87 mln. 143 mln. 55,71 mln. 721 mln. 56,12 mln. 54,9 mln. 2,39 mld. |
| Nettoschuld | 104 mln. 1,67 mld. 89,35 mln. 83,89 mln. 76,58 mln. 144 mln. 9,87 mld. 145 mln. 994 mln. 387 mln. 5,01 mld. 390 mln. 381 mln. 16,58 mld. | 63,07 mln. 1,02 mld. 54,3 mln. 50,99 mln. 46,54 mln. 87,43 mln. 6 mld. 88,06 mln. 604 mln. 235 mln. 3,04 mld. 237 mln. 232 mln. 10,08 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 31-08-26 | ZAR 27,53 | -2,10% | 39 |
| 28-08-26 | ZAR 28,12 | -.--% | 0 |
| 27-08-26 | ZAR 28,12 | -.--% | 0 |
| 26-08-26 | ZAR 28,12 | -2,33% | 47 |
| 25-08-26 | ZAR 28,79 | -4,03% | 1.620 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
- Beurs
- Aandelen
- Koers MNTK
- Koers MKR
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















