Koers LPKF Laser & Electronics SE
Aandelen
LPK
DE0006450000
Elektronische apparatuur & onderdelen
OTC Markets Traded|
Geschatte realtime
Tradegate
15:22:51 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 11,88 EUR | -8,65% |
|
-15,66% | +111,99% |
| 01/10 | LPKF Laser & Electronics SE : Een koopadvies van Warburg Research | ZD |
| 30/09 | Laserspecialist LPKF verwacht verlies - orders lopen vertraging op | RE |
| Marktkapitalisatie | 318 mln. 354 mln. 297 mln. 269 mln. 505 mln. 33,65 mld. 508 mln. 3,56 mld. 1,39 mld. 17,46 mld. 1,33 mld. 1,3 mld. 56,17 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-32,5x | k/w-verhouding 2027 * | 35,6x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 318 mln. 353 mln. 296 mln. 269 mln. 505 mln. 33,63 mld. 508 mln. 3,56 mld. 1,39 mld. 17,45 mld. 1,33 mld. 1,3 mld. 56,13 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,27x | EV/omzet 2027 * | 2,24x |
| Vrij verhandelbaar |
97% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Xetra
| LPK | Vertraagde tijd | |
CBOE
| LPKd | Real Time | |
Tradegate
| LPK | Real Time | |
Boerse Muenchen
| LPK | Real Time | |
OTC Markets
| LPKFF | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| LPK | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| LPK | Vertraagde tijd | |
Borsa Italiana
| 1LPK | Slotkoers | |
London S.E.
| 0ND2 | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| LPKG | Slotkoers | |
CBOE
| 0ND2 | Real Time |
Recentste transcriptie: LPKF Laser & Electronics SE
| 1 dag | -8,65% | ||
| 1 week | -15,66% | ||
| Lopende maand | -22,80% | ||
| 1 maand | +2,16% | ||
| 3 maanden | -30,29% | ||
| 6 maanden | +15,61% | ||
| Lopend jaar | +111,99% |
| 1 week | 11,8 | 14,85 | |
| 1 maand | 11,8 | 17,35 | |
| Lopend jaar | 5,58 | 30,8 | |
| 1 jaar | 5,35 | 30,8 | |
| 3 jaar | 5,35 | 30,8 | |
| 5 jaar | 5,35 | 30,8 | |
| 10 jaar | 5,1 | 33,35 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Klaus Fiedler
CEO | Algemeen Directeur | 55 | 01-04-2022 |
Peter Mummler
DFI | Financieel Directeur/CFO | 58 | 01-04-2025 |
Bettina Schäfer
IRC | Investor Relations Contact | - | 01-01-2005 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 63 | 13-06-2017 | |
Ludger Overmeyer
BRD | Directeur/Bestuurslid | 62 | 06-06-2019 |
Anka Wittenberg
BRD | Directeur/Bestuurslid | 63 | 17-05-2023 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30-09-26 | Koop | Financieel directeur | 1.000 | 0,0041% | ||
| 30-09-26 | Koop | Algemeen directeur | 3.400 | 0,0139% | ||
| 23-07-26 | Koop | Financieel directeur | 1.500 | 0,0061% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -8,65% | -15,66% | +69,29% | +78,06% | 354 mln. | ||
| -3,73% | -5,55% | +34,85% | +303,86% | 204 mld. | ||
| -5,15% | -13,70% | +66,52% | +404,44% | 121 mld. | ||
| -1,69% | -1,29% | +35,22% | +41,35% | 123 mld. | ||
| +1,25% | -3,57% | +17,96% | +126,05% | 106 mld. | ||
| -10,03% | -18,36% | +140,61% | +152,11% | 85,95 mld. | ||
| +0,81% | -14,34% | +593,24% | +881,43% | 75,39 mld. | ||
| -5,84% | -14,96% | +46,33% | +1.412,41% | 68,87 mld. | ||
| -0,63% | +0,04% | -2,14% | +77,79% | 60,87 mld. | ||
| -9,19% | -21,29% | +140,76% | +704,77% | 51,86 mld. | ||
| Gemiddelde | -3,74% | -9,22% | +114,26% | +418,22% | 89,71 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -3,11% | -8,05% | +98,76% | +387,44% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 97,2 mln. 108 mln. 90,71 mln. 82,21 mln. 154 mln. 10,29 mld. 155 mln. 1,09 mld. 425 mln. 5,34 mld. 406 mln. 397 mln. 17,17 mld. | 140 mln. 155 mln. 130 mln. 118 mln. 222 mln. 14,79 mld. 223 mln. 1,57 mld. 611 mln. 7,68 mld. 584 mln. 571 mln. 24,69 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -9,75 mln. -10,84 mln. -9,1 mln. -8,25 mln. -15,48 mln. -1,03 mld. -15,58 mln. -109 mln. -42,64 mln. -536 mln. -40,71 mln. -39,83 mln. -1,72 mld. | 9,05 mln. 10,07 mln. 8,45 mln. 7,65 mln. 14,37 mln. 958 mln. 14,46 mln. 101 mln. 39,58 mln. 497 mln. 37,79 mln. 36,97 mln. 1,6 mld. |
| Nettoschuld | -200K -222K -187K -169K -318K -21,17 mln. -320K -2,24 mln. -875K -10,99 mln. -835K -817K -35,34 mln. | -4,85 mln. -5,39 mln. -4,53 mln. -4,1 mln. -7,7 mln. -513 mln. -7,75 mln. -54,32 mln. -21,21 mln. -266 mln. -20,25 mln. -19,81 mln. -857 mln. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | € 11,85 | -8,85% | 177.709 |
| 14-10-26 | € 13,00 | -2,26% | 210.357 |
| 13-10-26 | € 13,30 | -3,97% | 172.830 |
| 12-10-26 | € 13,85 | -2,46% | 149.158 |
| 09-10-26 | € 14,20 | +1,07% | 233.646 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















