|
Beurs gesloten -
TEL AVIV STOCK EXCHANGE
16:27:06 31-08-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2.539,00 ILa | -3,24% |
|
+9,49% | +15,41% |
| Marktkapitalisatie | 3,92 mld. 0 1,31 mld. 1,13 mld. 1,06 mld. 966 mln. 1,81 mld. 125 mld. 1,83 mld. 12,54 mld. 4,88 mld. 63,13 mld. 4,91 mld. 4,81 mld. 209 mld. | k/w-verhouding 2024 |
23x | k/w-verhouding 2025 | 20,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,2 mld. 0 1,4 mld. 1,21 mld. 1,13 mld. 1,04 mld. 1,94 mld. 133 mld. 1,96 mld. 13,44 mld. 5,23 mld. 67,67 mld. 5,27 mld. 5,15 mld. 224 mld. | EV/omzet 2024 |
2,53x | EV/omzet 2025 | 2,55x |
| Vrij verhandelbaar |
66,03% | Dividendrendement 2024 |
1,75% | Dividendrendement 2025 | 2,39% |
| 1 dag | -3,24% | ||
| 1 week | +9,49% | ||
| Lopende maand | +3,89% | ||
| 1 maand | +3,89% | ||
| 3 maanden | -7,30% | ||
| 6 maanden | +17,06% | ||
| Lopend jaar | +15,41% |
| 1 week | 2.313 | 2.651 | |
| 1 maand | 2.134 | 2.651 | |
| Lopend jaar | 1.950 | 3.108 | |
| 1 jaar | 1.919 | 3.108 | |
| 3 jaar | 931 | 3.108 | |
| 5 jaar | 931 | 3.108 | |
| 10 jaar | 931 | 3.108 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Noam Shchalca
CEO | Algemeen Directeur | 57 | 08-12-2019 |
Sagi Mauda
DFI | Financieel Directeur/CFO | 44 | 11-10-2020 |
Tair Ester Gigi
LAW | Algemeen Adviseur | 46 | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Hila Amsterdam
BRD | Directeur/Bestuurslid | 55 | 18-08-2014 |
Israel Tauber
BRD | Directeur/Bestuurslid | 78 | 18-08-2014 |
Shachar Peretz
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 15-04-2019 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08-08-25 | Gratis | 190.174 | 0,1282% | |||
| 19-01-25 | Boekjaar | Algemeen directeur | 241.453 | 0,1652% | ||
| 19-01-25 | Boekjaar | Algemeen directeur | 66.094 | 0,0452% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -3,24% | +9,49% | +23,85% | +116,09% | 1,32 mld. | ||
| -1,69% | +0,83% | -15,13% | +68,60% | 63,77 mld. | ||
| -1,74% | -1,99% | -15,23% | +17,04% | 37,71 mld. | ||
| -1,20% | -1,04% | -9,41% | +38,52% | 35,67 mld. | ||
| -1,54% | -1,93% | -7,48% | +23,99% | 35,57 mld. | ||
| -3,12% | +3,19% | -18,64% | +121,80% | 34,61 mld. | ||
| +1,69% | +4,50% | +181,42% | +212,22% | 25,48 mld. | ||
| -1,00% | -1,96% | -13,65% | - | 24,3 mld. | ||
| +2,46% | +1,90% | +21,45% | +86,59% | 23,35 mld. | ||
| +0,11% | -0,91% | +10,12% | +33,24% | 15,82 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,90% | +2,73% | +15,73% | +79,79% | 29,76 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,99% | +1,36% | +7,38% | +71,60% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,12 mld. 0 372 mln. 321 mln. 301 mln. 275 mln. 516 mln. 35,42 mld. 520 mln. 3,57 mld. 1,39 mld. 17,96 mld. 1,4 mld. 1,37 mld. 59,48 mld. | 1,4 mld. 0 467 mln. 402 mln. 377 mln. 345 mln. 647 mln. 44,43 mld. 652 mln. 4,47 mld. 1,74 mld. 22,53 mld. 1,75 mld. 1,71 mld. 74,59 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 110 mln. 0 36,6 mln. 31,51 mln. 29,59 mln. 27,01 mln. 50,74 mln. 3,48 mld. 51,1 mln. 351 mln. 136 mln. 1,77 mld. 137 mln. 134 mln. 5,85 mld. | 156 mln. 0 52,12 mln. 44,87 mln. 42,14 mln. 38,46 mln. 72,26 mln. 4,96 mld. 72,77 mln. 499 mln. 194 mln. 2,51 mld. 196 mln. 191 mln. 8,33 mld. |
| Nettoschuld | 300 mln. 0 100 mln. 86,37 mln. 81,1 mln. 74,03 mln. 139 mln. 9,54 mld. 140 mln. 961 mln. 374 mln. 4,84 mld. 377 mln. 368 mln. 16,03 mld. | 282 mln. 0 94,11 mln. 81,03 mln. 76,09 mln. 69,45 mln. 130 mln. 8,95 mld. 131 mln. 902 mln. 351 mln. 4,54 mld. 353 mln. 346 mln. 15,04 mld. |
Werknemers
976
Sector
Bouwmaterialen
Agenda
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 31-08-26 | ILA 2.539,00 | -3,24% | 254.540 |
| 28-08-26 | ILA 2.624,00 | +2,22% | 209.727 |
| 27-08-26 | ILA 2.567,00 | +4,60% | 172.960 |
| 26-08-26 | ILA 2.454,00 | +3,24% | 140.042 |
| 25-08-26 | ILA 2.377,00 | +2,50% | 100.737 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















