Koersen Garnet Construction Limited
Aandelen
GARNET6
INE797D01017
onroerend goed ontwikkeling & transacties
|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:02:26 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 56,03 INR | +2,32% |
|
+5,78% | -17,88% |
Beursnotering
Bombay S.E.
GARNET6 56,03 ₹
+2,32%
194K
₹
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| GARNET6 | 56,03INR | +2,32% | 194K ₹ |
Vijfdaags koersverloop: Garnet Construction Limited
uitgestelde koers Bombay S.E.| 31-08-2026 | 01-09-2026 | 02-09-2026 | 03-09-2026 | 04-09-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | ₹ 52,96 | ₹ 54,14 | ₹ 51,41 | ₹ 54,76 | ₹ 56,03 |
| Volume | 2.391 | 1.829 | 824 | 2.162 | 3.458 |
| Variatie | -0,02% | +2,23% | -5,04% | +6,52% | +2,32% |
| Opening | ₹ 52,97 | ₹ 53,22 | ₹ 52,80 | ₹ 52,30 | ₹ 55,03 |
| Hoger | ₹ 54,45 | ₹ 54,20 | ₹ 53,99 | ₹ 55,90 | ₹ 57,85 |
| Lager | ₹ 51,20 | ₹ 52,50 | ₹ 50,15 | ₹ 52,30 | ₹ 55,03 |
Prestaties
| 1 dag | +2,32% | ||
| 1 week | +5,78% | ||
| Lopende maand | +5,80% | ||
| 1 maand | -13,93% | ||
| 3 maanden | -30,54% | ||
| 6 maanden | -37,68% | ||
| Lopend jaar | -17,88% | ||
| 1 jaar | +18,03% | ||
| 3 jaar | +210,93% | ||
| 5 jaar | +137,42% | ||
| 10 jaar | +202,86% |
Volumes
marktenDagvolume
3.458
Geschat dagvolume
3.458
Gem. dagvolume (20 daags)
8.085
Dagvolumeratio
0,43
Gem. dagvolume (20 daags) INR
453.002,55
Gem. dagvolume (20 daags) USD
4.794,13
Recordvolume 1
783.324
Recordvolume 2
655.575
Recordvolume 3
643.599
Gemiddelde kapitaalrotatie
0
Gemiddelde rotatie free float
0,01
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (INR)
778.940.264
Marktkapitalisatie (USD)
8.250.105
Omzet ()
160.909.000
Omzet (USD)
1.704.259
Aantal werknemers
36
Omzet / Werknemer (INR)
4.469.694
Omzet / Werknemer (USD)
47.341
Vrij verhandelbaar
4.21 %
Marktkap. free float (INR)
32.763.094
Marktkap. free float (USD)
347.009
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
0.06%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
53,86
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
56,91
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
63,95
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
73,35
Koersspreiding / (MMA5)
-3,87%
Koersspreiding / (MMA20)
+1,57%
Koersspreiding / (MMA50)
+14,13%
Koersspreiding / (MMA100)
+30,91%
RSI 9 dagen
46,34
RSI 14 dagen
42,25
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,32% | +5,78% | +18,03% | +210,93% | 8,25 mln. | ||
| +3,64% | -1,97% | +29,68% | +34,80% | 44,16 mld. | ||
| -0,27% | -3,50% | +14,69% | +88,23% | 28,47 mld. | ||
| +0,13% | -8,08% | -2,62% | -11,85% | 27,74 mld. | ||
| +2,23% | 0,00% | -23,34% | +54,93% | 26,47 mld. | ||
| -0,33% | -1,95% | -5,21% | +33,16% | 26,04 mld. | ||
| +2,11% | +3,23% | +28,02% | +11,78% | 21,13 mld. | ||
| +0,41% | -4,30% | -32,04% | -63,04% | 19,97 mld. | ||
| -0,55% | -4,65% | +5,13% | +59,00% | 19,16 mld. | ||
| 0,00% | -4,70% | -4,91% | -23,52% | 18,38 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,97% | -2,03% | +2,74% | +39,44% | 23,15 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,08% | -2,85% | +3,73% | +24,74% |
Koersgeschiedenis: Garnet Construction Limited
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
0c0d163630ad5c174511775479cbfe.3Tdt0Q1KFShErDHnXgkbnDYqwX5b9sW50JFA-VM1zaA.uVlfuUl6JQUo-l2LO0Bwr31CmEs6rKb14tBxzQpthtPlUiCnSXpxaTL1cA
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 11:59:26 | 56,00 | 100 | 3.458 |
| 11:55:26 | 56,38 | 2 | 3.358 |
| 11:55:13 | 56,00 | 103 | 3.356 |
| 11:54:31 | 56,00 | 73 | 3.253 |
| 11:52:06 | 56,38 | 62 | 3.180 |
| 11:51:40 | 56,38 | 35 | 3.118 |
| 11:50:30 | 55,24 | 1 | 3.083 |
| 11:35:59 | 55,24 | 25 | 3.082 |
| 11:34:30 | 55,24 | 7 | 3.057 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 50,15 | 57,85 | |
| 1 maand | 48,5 | 71,9 | |
| Lopend jaar | 48,5 | 116 | |
| 1 jaar | 46 | 116 | |
| 3 jaar | 14,45 | 116 | |
| 5 jaar | 10,1 | 116 | |
| 10 jaar | 5,56 | 116 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | -17,88% | ||
| 2025 | +85,51% | ||
| 2024 | +68,25% | ||
| 2023 | +23,15% | ||
| 2022 | -43,02% | ||
| 2021 | +46,59% | ||
| 2020 | +190,30% | ||
| 2019 | -46,57% | ||
| 2018 | -70,28% | ||
| 2017 | +254,62% | ||
| 2016 | -12,16% | ||
| 2015 | +1,37% | ||
| 2014 | +6,03% | ||
| 2013 | -1,64% | ||
| 2012 | +49,57% | ||
| 2011 | -49,27% | ||
| 2010 | +3,36% | ||
| 2009 | +26,15% | ||
| 2008 | -85,20% | ||
| 2007 | +21,47% | ||
| 2006 | +630,06% | ||
| 2005 | +118,66% | ||
| 2004 | -4,46% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers GARNET6
- Koersen Garnet Construction Limited
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















