Koers Garnet Construction Limited
Aandelen
GARNET6
INE797D01017
onroerend goed ontwikkeling & transacties
|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:02:26 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 56,03 INR | +2,32% |
|
+5,78% | -17,88% |
| Marktkapitalisatie | 1,07 mld. 11,3 mln. 9,73 mln. 9,14 mln. 8,36 mln. 15,63 mln. 15,68 mln. 108 mln. 41,91 mln. 547 mln. 42,41 mln. 41,48 mln. 1,76 mld. | k/w-verhouding 2024 |
10,5x | k/w-verhouding 2025 | 4,48x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,15 mld. 12,2 mln. 10,5 mln. 9,87 mln. 9,02 mln. 16,87 mln. 16,93 mln. 117 mln. 45,25 mln. 591 mln. 45,8 mln. 44,8 mln. 1,9 mld. | EV/omzet 2024 |
3,72x | EV/omzet 2025 | 2,59x |
| Vrij verhandelbaar |
4,21% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 1 dag | +2,32% | ||
| 1 week | +5,78% | ||
| Lopende maand | +5,80% | ||
| 1 maand | -13,93% | ||
| 3 maanden | -30,54% | ||
| 6 maanden | -37,68% | ||
| Lopend jaar | -17,88% |
| 1 week | 50,15 | 57,85 | |
| 1 maand | 48,5 | 71,9 | |
| Lopend jaar | 48,5 | 116 | |
| 1 jaar | 46 | 116 | |
| 3 jaar | 14,45 | 116 | |
| 5 jaar | 10,1 | 116 | |
| 10 jaar | 5,56 | 116 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Financieel Directeur/CFO | - | 23-03-2026 | |
Neha Verma
CMP | Compliance Officer | - | 31-08-2020 |
Arun Kumar Kedia
SAM | Verkoop & Marketing | 58 | 15-10-1992 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Arun Kumar Kedia
BRD | Directeur/Bestuurslid | 58 | 15-10-1992 |
| Directeur/Bestuurslid | 57 | 15-10-1992 | |
| Directeur/Bestuurslid | - | 01-06-2019 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,32% | +5,78% | +18,03% | +210,93% | 8,25 mln. | ||
| +3,64% | -1,97% | +29,68% | +34,80% | 44,16 mld. | ||
| -0,27% | -3,50% | +14,69% | +88,23% | 28,47 mld. | ||
| +0,13% | -8,08% | -2,62% | -11,85% | 27,74 mld. | ||
| +2,23% | 0,00% | -23,34% | +54,93% | 26,47 mld. | ||
| -0,33% | -1,95% | -5,21% | +33,16% | 26,04 mld. | ||
| +2,11% | +3,23% | +28,02% | +11,78% | 21,13 mld. | ||
| +0,41% | -4,30% | -32,04% | -63,04% | 19,97 mld. | ||
| -0,55% | -4,65% | +5,13% | +59,00% | 19,16 mld. | ||
| 0,00% | -4,70% | -4,91% | -23,52% | 18,38 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,97% | -2,03% | +2,74% | +39,44% | 23,15 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,08% | -2,85% | +3,73% | +24,74% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 111 mln. 1,18 mln. 1,01 mln. 954K 872K 1,63 mln. 1,64 mln. 11,26 mln. 4,37 mln. 57,1 mln. 4,42 mln. 4,33 mln. 184 mln. | 161 mln. 1,7 mln. 1,47 mln. 1,38 mln. 1,26 mln. 2,36 mln. 2,36 mln. 16,28 mln. 6,32 mln. 82,55 mln. 6,4 mln. 6,26 mln. 266 mln. |
| Nettowinst (verlies) | 29,4 mln. 311K 268K 252K 230K 431K 432K 2,97 mln. 1,15 mln. 15,08 mln. 1,17 mln. 1,14 mln. 48,58 mln. | 74,06 mln. 784K 675K 634K 580K 1,08 mln. 1,09 mln. 7,49 mln. 2,91 mln. 37,99 mln. 2,94 mln. 2,88 mln. 122 mln. |
| Nettoschuld | 105 mln. 1,11 mln. 955K 898K 821K 1,53 mln. 1,54 mln. 10,6 mln. 4,12 mln. 53,76 mln. 4,17 mln. 4,07 mln. 173 mln. | 85,19 mln. 902K 777K 730K 667K 1,25 mln. 1,25 mln. 8,62 mln. 3,35 mln. 43,7 mln. 3,39 mln. 3,31 mln. 141 mln. |
Werknemers
36
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | ₹ 56,03 | +2,32% | 3.458 |
| 03-09-26 | ₹ 54,76 | +6,52% | 2.162 |
| 02-09-26 | ₹ 51,41 | -5,04% | 824 |
| 01-09-26 | ₹ 54,14 | +2,23% | 1.829 |
| 31-08-26 | ₹ 52,96 | -0,02% | 2.391 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















