Koers Cholamandalam Investment and Finance Company Limited NSE India S.E.
Aandelen
CHOLAFIN
INE121A01024
Consumentenkrediet
|
Vertraagde tijd
NSE India S.E.
13:05:07 31-08-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1.857,40 INR | -0,30% |
|
+0,58% | +9,12% |
| Marktkapitalisatie | 1.580 mld. 16,53 mld. 14,24 mld. 13,36 mld. 12,19 mld. 22,97 mld. 23,04 mld. 158 mld. 61,82 mld. 798 mld. 62,07 mld. 60,72 mld. 2.645 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
23,5x | k/w-verhouding 2028 * | 19,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 3.940 mld. 41,22 mld. 35,52 mld. 33,31 mld. 30,4 mld. 57,28 mld. 57,46 mld. 395 mld. 154 mld. 1.989 mld. 155 mld. 151 mld. 6.595 mld. | EV/omzet 2027 * |
18,9x | EV/omzet 2028 * | 17,8x |
| Vrij verhandelbaar |
48,03% | Dividendrendement 2027 * |
0,15% | Dividendrendement 2028 * | 0,17% |
Recentste transcriptie : Cholamandalam Investment and Finance Company Limited
| 1 dag | -0,30% | ||
| 1 week | +0,58% | ||
| Lopende maand | +0,41% | ||
| 1 maand | +0,41% | ||
| 3 maanden | +24,42% | ||
| 6 maanden | +12,32% | ||
| Lopend jaar | +9,12% |
| 1 week | 1.807,5 | 1.925 | |
| 1 maand | 1.807,5 | 1.952,5 | |
| Lopend jaar | 1.299,4 | 1.952,5 | |
| 1 jaar | 1.299,4 | 1.952,5 | |
| 3 jaar | 1.011,2 | 1.952,5 | |
| 5 jaar | 469,25 | 1.952,5 | |
| 10 jaar | 117,4 | 1.952,5 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 58 | 07-10-2024 | |
D. Arul Selvan
DFI | Financieel Directeur/CFO | 63 | 01-04-2014 |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 68 | 30-10-2018 | |
| Directeur/Bestuurslid | 58 | 23-01-2020 | |
| Directeur/Bestuurslid | 71 | 31-07-2019 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,30% | +0,58% | - | - | 16,53 mld. | ||
| -0,29% | -1,38% | +23,02% | +48,58% | 70,26 mld. | ||
| -3,30% | -1,15% | -22,51% | +28,21% | 38,99 mld. | ||
| +0,95% | +0,96% | +3,99% | +35,74% | 33,49 mld. | ||
| +0,96% | -2,28% | +85,91% | +184,19% | 26,68 mld. | ||
| -2,35% | -1,79% | +2,24% | +141,19% | 25,4 mld. | ||
| -5,84% | -4,49% | -29,29% | +106,64% | 23,33 mld. | ||
| -0,08% | +2,92% | - | - | 16,58 mld. | ||
| +1,08% | +0,63% | +28,69% | +66,53% | 16,53 mld. | ||
| +0,13% | -2,30% | -23,52% | +3,09% | 16,47 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,05% | -1,28% | +8,57% | +76,77% | 29,75 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,09% | -1,19% | +10,45% | +71,07% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 209 mld. 2,18 mld. 1,88 mld. 1,77 mld. 1,61 mld. 3,04 mld. 3,05 mld. 20,94 mld. 8,17 mld. 105 mld. 8,2 mld. 8,02 mld. 349 mld. | 252 mld. 2,64 mld. 2,27 mld. 2,13 mld. 1,94 mld. 3,66 mld. 3,67 mld. 25,26 mld. 9,86 mld. 127 mld. 9,9 mld. 9,68 mld. 422 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 67,51 mld. 706 mln. 609 mln. 571 mln. 521 mln. 981 mln. 984 mln. 6,77 mld. 2,64 mld. 34,08 mld. 2,65 mld. 2,59 mld. 113 mld. | 83,06 mld. 869 mln. 749 mln. 702 mln. 641 mln. 1,21 mld. 1,21 mld. 8,33 mld. 3,25 mld. 41,93 mld. 3,26 mld. 3,19 mld. 139 mld. |
| Nettoschuld | 2.360 mld. 24,69 mld. 21,28 mld. 19,95 mld. 18,21 mld. 34,31 mld. 34,42 mld. 237 mld. 92,35 mld. 1.191 mld. 92,71 mld. 90,69 mld. 3.950 mld. | 2.896 mld. 30,31 mld. 26,11 mld. 24,49 mld. 22,35 mld. 42,11 mld. 42,24 mld. 290 mld. 113 mld. 1.462 mld. 114 mld. 111 mld. 4.848 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 31-08-26 | ₹ 1.857,40 | -0,30% | 1.269.330 |
| 28-08-26 | ₹ 1.862,90 | -0,67% | 803.008 |
| 27-08-26 | ₹ 1.875,40 | +0,39% | 942.441 |
| 26-08-26 | ₹ 1.868,10 | -0,26% | 1.362.590 |
| 25-08-26 | ₹ 1.873,00 | +1,42% | 428.763 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
- Beurs
- Aandelen
- Koers CHOLAFIN
- Koers CHOLAFIN
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















