|
Geschatte realtime
Cboe BZX
21:11:29 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,4350 USD | +6,10% |
|
+10,63% | -63,21% |
| 19/10 | Arbe Robotics Ltd introduceert het Gryphon-radarsysteem voor onbemande grondvoertuigen | CI |
| 29/09 | Arbe Robotics Ltd. gaat op zoek naar fusie- en overnamemogelijkheden | CI |
| Marktkapitalisatie | 52,2 mln. 46,81 mln. 42,78 mln. 39,06 mln. 73,58 mln. 4,91 mld. 75,9 mln. 516 mln. 206 mln. 2,62 mld. 196 mln. 192 mln. 8,26 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-1,55x | k/w-verhouding 2027 * | -1,81x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 52,2 mln. 46,81 mln. 42,78 mln. 39,06 mln. 73,58 mln. 4,91 mld. 75,9 mln. 516 mln. 206 mln. 2,62 mld. 196 mln. 192 mln. 8,26 mld. | EV/omzet 2026 * |
12,7x | EV/omzet 2027 * | 2,4x |
| Vrij verhandelbaar |
93,89% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| ARBE | Vertraagde tijd | |
TEL AVIV STOCK EXCHANGE
| ARBE | Vertraagde tijd | |
CBOE
| ARBE | Real Time |
Recentste transcriptie: Arbe Robotics Ltd.
| 1 dag | +6,10% | ||
| 1 week | +10,63% | ||
| Lopende maand | +10,63% | ||
| 1 maand | -27,36% | ||
| 3 maanden | -42,64% | ||
| 6 maanden | -50,10% | ||
| Lopend jaar | -63,21% |
| 1 week | 0,4 | 0,46 | |
| 1 maand | 0,39 | 0,6 | |
| Lopend jaar | 0,39 | 1,94 | |
| 1 jaar | 0,39 | 1,94 | |
| 3 jaar | 0,39 | 5,09 | |
| 5 jaar | 0,39 | 17,27 | |
| 10 jaar | 0,39 | 17,27 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ram Machness
CEO | Algemeen Directeur | 54 | 01-04-2026 |
Noam Arkind
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 39 | 04-11-2015 |
Kobi Marenko
CEO | Algemeen Directeur | 53 | 04-11-2015 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Kobi Marenko
BRD | Directeur/Bestuurslid | 53 | 04-11-2015 |
Noam Arkind
BRD | Directeur/Bestuurslid | 39 | 04-11-2015 |
Ehud Levy
BRD | Directeur/Bestuurslid | 60 | 29-03-2016 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28-09-26 | Koop | Bestuurder | 50 | 0,0000% | ||
| 28-09-26 | Koop | Bestuurder | 50.000 | 0,0392% | ||
| 28-09-26 | Texas Ventures LLC
| Andere | Onderneming | 0 | 0% | - |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +6,10% | +10,63% | -73,20% | -79,33% | 52,2 mln. | ||
| +2,52% | +6,81% | +5,60% | +188,38% | 325 mld. | ||
| +0,19% | -3,57% | +10,03% | +133,81% | 259 mld. | ||
| -1,25% | +2,08% | -5,87% | +52,94% | 176 mld. | ||
| +0,44% | +0,83% | -11,97% | -10,35% | 137 mld. | ||
| +1,74% | +1,76% | +11,46% | +462,78% | 138 mld. | ||
| -1,23% | -10,34% | +21,79% | +26,59% | 133 mld. | ||
| -0,71% | +7,18% | -2,41% | +97,00% | 138 mld. | ||
| -0,25% | -4,35% | +4,72% | +46,10% | 96,15 mld. | ||
| +3,13% | +3,72% | +0,44% | +324,02% | 79,89 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,07% | +0,04% | -3,94% | +124,19% | 148,22 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,63% | +0,95% | +4,30% | +144,92% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 4,12 mln. 3,7 mln. 3,38 mln. 3,08 mln. 5,81 mln. 387 mln. 5,99 mln. 40,72 mln. 16,24 mln. 207 mln. 15,47 mln. 15,14 mln. 653 mln. | 21,73 mln. 19,49 mln. 17,81 mln. 16,26 mln. 30,64 mln. 2,04 mld. 31,6 mln. 215 mln. 85,62 mln. 1,09 mld. 81,57 mln. 79,83 mln. 3,44 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -33,89 mln. -30,4 mln. -27,78 mln. -25,36 mln. -47,78 mln. -3,19 mld. -49,29 mln. -335 mln. -134 mln. -1,7 mld. -127 mln. -124 mln. -5,37 mld. | -29,28 mln. -26,26 mln. -24 mln. -21,91 mln. -41,28 mln. -2,75 mld. -42,58 mln. -289 mln. -115 mln. -1,47 mld. -110 mln. -108 mln. -4,64 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | US$ 0,4336 | +5,76% | 500.021 |
| 05-11-26 | US$ 0,4100 | -2,47% | 1.197.796 |
| 04-11-26 | US$ 0,4204 | -1,20% | 396.824 |
| 03-11-26 | US$ 0,4255 | +1,31% | 1.485.301 |
| 02-11-26 | US$ 0,4200 | +7,03% | 843.259 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















