Atul Ranchal

Atul Ranchal

57 jaar
Health Technology
Consumer Services

Profiel

Atul Ranchal is the founder of Brooks Steriscience Ltd., founded in 2020.
Mr. Ranchal is the founder of Brooks Laboratories Ltd., founded in 2002, and holds the title of Co-President since 2023.
Mr. Ranchal completed undergraduate education at Guru Nanak Dev University.

Actieve functies van Atul Ranchal

BedrijvenFunctieBegin
BROOKS LABORATORIES LIMITED Oprichter 23-01-2002

Eerdere bekende functies van Atul Ranchal

BedrijvenFunctieEinde
Oprichter -
Ervaring van Atul Ranchal in detail bekijken

Opleiding van Atul Ranchal

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

36

Eerstegraads connecties

3

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit3

Consumer Services

Health Technology

Health Technology

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Atul Ranchal