|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 04-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 11,45 USD | +0,26% |
|
+31,91% | +19,52% |
| 02/11 | Sterkste stijgers halverwege de handelsdag | MT |
| 02/11 | Perion Network Ltd. : Craig-Hallum is neutraal gestemd over het aandeel | ZM |
| Marktkapitalisatie | 449 mln. 400 mln. 367 mln. 334 mln. 627 mln. 42,45 mld. 641 mln. 4,39 mld. 1,76 mld. 22,47 mld. 1,69 mld. 1,65 mld. 71,17 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
571x | k/w-verhouding 2027 * | 21,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 449 mln. 400 mln. 367 mln. 334 mln. 627 mln. 42,45 mld. 641 mln. 4,39 mld. 1,76 mld. 22,47 mld. 1,69 mld. 1,65 mld. 71,17 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,97x | EV/omzet 2027 * | 0,88x |
| Vrij verhandelbaar |
119,89% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| PERI | Vertraagde tijd | |
TEL AVIV STOCK EXCHANGE
| PERI | Vertraagde tijd | |
CBOE
| PERI | Real Time | |
Boerse Muenchen
| IW2 | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| IW2 | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| IW2 | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| IW2 | Real Time |
Recentste transcriptie: Perion Network Ltd.
| 1 dag | +0,26% | ||
| 1 week | +31,91% | ||
| Lopende maand | +31,61% | ||
| 1 maand | +34,55% | ||
| 3 maanden | +16,72% | ||
| 6 maanden | +7,11% | ||
| Lopend jaar | +19,52% |
| 1 week | 8,58 | 11,46 | |
| 1 maand | 8,4 | 11,46 | |
| Lopend jaar | 7,62 | 11,46 | |
| 1 jaar | 7,62 | 11,46 | |
| 3 jaar | 7 | 32,99 | |
| 5 jaar | 7 | 42,75 | |
| 10 jaar | 2,13 | 42,75 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Tal Jacobson
CEO | Algemeen Directeur | 51 | 22-11-2023 |
Elad Tzubery
DFI | Financieel Directeur/CFO | 42 | 01-08-2024 |
Vered Gomma
COO | Operationeel Directeur | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Mike Vorhaus
BRD | Directeur/Bestuurslid | 68 | 01-03-2015 |
Eyal Kaplan
CHM | Voorzitter | 66 | 09-05-2018 |
Rami Schwartz
BRD | Directeur/Bestuurslid | 68 | 01-01-2019 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-10-26 | Verkoop | Bestuurder | -1.690 | 0,0043% | ||
| 01-10-26 | Verkoop | Bestuurder | -2.161 | 0,0055% | ||
| 01-10-26 | Verkoop | Voorzitter | -2.916 | 0,0074% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,26% | +31,91% | +24,59% | -59,84% | 449 mln. | ||
| +6,68% | +4,67% | +8,06% | +55,89% | 3.869 mld. | ||
| -2,11% | -12,76% | -9,98% | +826,11% | 421 mld. | ||
| -1,95% | -14,40% | -50,14% | +13,40% | 383 mld. | ||
| -0,62% | -11,77% | +62,24% | +193,70% | 287 mld. | ||
| +3,70% | +0,54% | -6,36% | +65,76% | 267 mld. | ||
| -1,50% | -9,62% | +80,55% | +416,12% | 251 mld. | ||
| -0,32% | -27,52% | -38,70% | -10,70% | 113 mld. | ||
| +0,95% | -0,51% | -25,90% | -56,06% | 95,8 mld. | ||
| +1,00% | -25,67% | +51,83% | +158,26% | 94,12 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,67% | -7,35% | +9,62% | +160,26% | 578,15 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +4,23% | -4,77% | +7,30% | +130,66% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 465 mln. 415 mln. 380 mln. 345 mln. 649 mln. 43,97 mld. 664 mln. 4,54 mld. 1,82 mld. 23,27 mld. 1,75 mld. 1,71 mld. 73,71 mld. | 513 mln. 457 mln. 419 mln. 381 mln. 717 mln. 48,51 mld. 733 mln. 5,01 mld. 2,01 mld. 25,67 mld. 1,93 mld. 1,89 mld. 81,33 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 704K 627K 575K 523K 983K 66,53 mln. 1,01 mln. 6,88 mln. 2,76 mln. 35,21 mln. 2,64 mln. 2,59 mln. 112 mln. | 17,79 mln. 15,86 mln. 14,54 mln. 13,21 mln. 24,84 mln. 1,68 mld. 25,41 mln. 174 mln. 69,67 mln. 890 mln. 66,79 mln. 65,36 mln. 2,82 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-11-26 | US$ 11,45 | +0,26% | 1.710.359 |
| 03-11-26 | US$ 11,42 | +0,09% | 1.320.764 |
| 02-11-26 | US$ 11,41 | +31,15% | 7.816.096 |
| 30-10-26 | US$ 8,700 | -1,58% | 192.228 |
| 29-10-26 | US$ 8,840 | +1,84% | 166.802 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















