|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:03 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 120,01 USD | -1,22% |
|
+1,68% | +4,72% |
| 12/10 | Lear Corporation : RBC Capital Markets is Neutraal gestemd over aandeel | ZM |
| 07/10 | Lear Corporation : UBS is neutraal gestemd over het aandeel | ZM |
Beursnotering
NYSE
LEA 120,01 $
-1,22%
57,53 mln.
$
Vijfdaags koersverloop: Lear Corporation
uitgestelde koers NYSE| 12-10-2026 | 13-10-2026 | 14-10-2026 | 15-10-2026 | 16-10-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | US$ 117,25 | US$ 119,60 | US$ 119,38 | US$ 121,49 | US$ 120,01 |
| Volume | 443.253 | 333.229 | 368.787 | 415.629 | 479.336 |
| Variatie | -0,66% | +2,00% | -0,18% | +1,77% | -1,22% |
| Opening | US$ 118,04 | US$ 118,00 | US$ 118,75 | US$ 120,31 | US$ 122,30 |
| Hoger | US$ 118,68 | US$ 120,23 | US$ 119,44 | US$ 122,07 | US$ 123,92 |
| Lager | US$ 117,10 | US$ 117,06 | US$ 117,68 | US$ 119,89 | US$ 119,41 |
Prestaties
| 1 dag | -1,22% | ||
| 1 week | +1,68% | ||
| Lopende maand | +1,68% | ||
| 1 maand | -2,58% | ||
| 3 maanden | -16,46% | ||
| 6 maanden | +0,73% | ||
| Lopend jaar | +4,72% | ||
| 1 jaar | +19,48% | ||
| 3 jaar | -11,44% | ||
| 5 jaar | -32,98% | ||
| 10 jaar | +3,40% |
Volumes
marktenDagvolume
479.336
Geschat dagvolume
479.336
Gem. dagvolume (20 daags)
523.998
Dagvolumeratio
0,91
Gem. dagvolume (20 daags) USD
62.884.999,98
Recordvolume 1
8.951.403
Recordvolume 2
6.701.984
Recordvolume 3
5.468.036
Gemiddelde kapitaalrotatie
0,01
Gemiddelde rotatie free float
0,01
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (USD)
5.919.464.927
Omzet (USD)
23.259.100.000
Aantal werknemers
164.300
Omzet / Werknemer (USD)
141.565
Vrij verhandelbaar
76,26%
Marktkap. free float (USD)
5.890.600.122
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
1,06%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
119,55
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
120,15
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
123,26
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
131,1
Koersspreiding / (MMA5)
-0,39%
Koersspreiding / (MMA20)
+0,11%
Koersspreiding / (MMA50)
+2,71%
Koersspreiding / (MMA100)
+9,24%
RSI 9 dagen
54,04
RSI 14 dagen
49,61
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,22% | +1,68% | +19,48% | -11,44% | 5,92 mld. | ||
| -0,26% | +1,52% | +25,71% | +132,78% | 73,15 mld. | ||
| +0,64% | -10,15% | +86,71% | +401,71% | 41,91 mld. | ||
| +1,44% | +2,49% | -15,37% | -21,28% | 29,72 mld. | ||
| +3,25% | -9,15% | +64,42% | +127,78% | 28,08 mld. | ||
| +4,44% | -1,81% | +14,08% | +54,27% | 23,38 mld. | ||
| +0,48% | +1,44% | -18,09% | +40,64% | 20,7 mld. | ||
| +0,34% | +5,46% | +0,14% | -10,51% | 18,47 mld. | ||
| -0,28% | +4,64% | +49,18% | +146,56% | 17,75 mld. | ||
| -0,96% | +2,14% | +48,25% | +29,00% | 17,49 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,79% | -0,05% | +27,45% | +88,95% | 27,66 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,84% | -0,92% | +31,30% | +124,61% |
Koersgeschiedenis: Lear Corporation
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
a5.wUOnLzSK1tjl9RoTSUei_VWB_qd9a7gc64ihAG5oiaw.khnOQW7um4-pmCt8fALMzgzJlsxNNM0tkfqQX14R7e-pFMJdYNuwjr2-Ww
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 22:00:03 | 120,01 | 108.094 | 279.360 |
| 22:00:00 | 120,07 | 100 | 171.266 |
| 21:59:59 | 119,98 | 291 | 171.166 |
| 21:59:59 | 119,99 | 300 | 170.875 |
| 21:59:59 | 119,99 | 100 | 170.575 |
| 21:59:59 | 120,01 | 100 | 170.475 |
| 21:59:59 | 120,01 | 209 | 170.375 |
| 21:59:58 | 119,99 | 101 | 170.166 |
| 21:59:57 | 119,99 | 100 | 170.065 |
| 21:59:57 | 120,00 | 166 | 169.965 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 117,06 | 123,92 | |
| 1 maand | 116,44 | 123,92 | |
| Lopend jaar | 113,09 | 150,33 | |
| 1 jaar | 99 | 150,33 | |
| 3 jaar | 73,85 | 150,33 | |
| 5 jaar | 73,85 | 195,42 | |
| 10 jaar | 63,2 | 206,36 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | +4,72% | ||
| 2025 | +21,01% | ||
| 2024 | -32,94% | ||
| 2023 | +13,86% | ||
| 2022 | -32,21% | ||
| 2021 | +15,04% | ||
| 2020 | +15,91% | ||
| 2019 | +11,67% | ||
| 2018 | -30,45% | ||
| 2017 | +33,46% | ||
| 2016 | +7,77% | ||
| 2015 | +25,23% | ||
| 2014 | +21,13% | ||
| 2013 | +72,87% | ||
| 2012 | +17,69% | ||
| 2011 | -19,36% | ||
| 2010 | +45,93% | ||
| 2009 | +20,25% |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















