|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 31,40 EUR | +0,64% |
|
+29,22% | +5,19% |
| 15/10 | GL events in de schijnwerpers na verhoging van doelstellingen | |
| 15/10 | GL Events steelt de show, tech verliest vaart |
| Marktkapitalisatie | 925 mln. 1,04 mld. 857 mln. 780 mln. 1,47 mld. 98,73 mld. 1,5 mld. 10,3 mld. 4,04 mld. 51,52 mld. 3,9 mld. 3,82 mld. 164 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
9,05x | k/w-verhouding 2027 * | 8,37x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,34 mld. 1,5 mld. 1,24 mld. 1,13 mld. 2,13 mld. 143 mld. 2,16 mld. 14,89 mld. 5,84 mld. 74,48 mld. 5,64 mld. 5,52 mld. 237 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,7x | EV/omzet 2027 * | 0,64x |
| Vrij verhandelbaar |
27,74% | Dividendrendement 2026 * |
3,38% | Dividendrendement 2027 * | 3,77% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| GLO | Real Time | |
CBOE
| GLOp | Real Time | |
CBOE
| 0IX0 | Real Time | |
Tradegate
| 0X5 | Real Time | |
Boerse Muenchen
| 0X5 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| 0X5 | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| 0X5 | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +0,64% | ||
| 1 week | +29,22% | ||
| Lopende maand | +26,10% | ||
| 1 maand | +18,49% | ||
| 3 maanden | -0,48% | ||
| 6 maanden | -11,67% | ||
| Lopend jaar | +5,19% |
| 1 week | 24,05 | 31,95 | |
| 1 maand | 23,4 | 31,95 | |
| Lopend jaar | 23,4 | 36,25 | |
| 1 jaar | 23,4 | 36,25 | |
| 3 jaar | 15,08 | 36,25 | |
| 5 jaar | 12,44 | 36,25 | |
| 10 jaar | 6,4 | 36,25 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Olivier Ginon
CEO | Algemeen Directeur | 68 | 24-06-2010 |
Sylvain Bechet
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-05-2017 |
Patricia Sadoine
CMP | Compliance Officer | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Erick Rostagnat
BRD | Directeur/Bestuurslid | 74 | 20-06-2002 |
| Directeur/Bestuurslid | 76 | 14-06-1996 | |
Olivier Ginon
CHM | Voorzitter | 68 | 24-06-2010 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17-08-26 | Polygone SA
| Koop | Onderneming | 6.032 | 0,0201% | |
| 14-08-26 | Polygone SA
| Koop | Onderneming | 8.264 | 0,0276% | |
| 13-08-26 | Polygone SA
| Koop | Onderneming | 15.704 | 0,0524% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,64% | +29,22% | +9,60% | +97,73% | 1,04 mld. | ||
| +0,72% | +4,45% | +20,04% | +67,71% | 739 mld. | ||
| +0,30% | +5,57% | +15,91% | +65,43% | 84,85 mld. | ||
| -1,71% | -2,53% | +2,39% | +133,44% | 64,09 mld. | ||
| -0,80% | +2,11% | -14,16% | -0,53% | 48,5 mld. | ||
| -2,43% | +0,84% | +4,49% | +74,02% | 47,09 mld. | ||
| -12,18% | -25,15% | +34,48% | +773,65% | 45,36 mld. | ||
| -0,64% | +1,13% | +7,36% | +24,62% | 31,15 mld. | ||
| -1,57% | +0,48% | +44,09% | +59,97% | 26,25 mld. | ||
| +0,72% | +4,21% | -59,70% | -58,14% | 25,29 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,45% | +2,03% | +6,45% | +123,79% | 111,26 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,65% | +2,50% | +15,54% | +93,17% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,91 mld. 2,15 mld. 1,77 mld. 1,61 mld. 3,04 mld. 204 mld. 3,09 mld. 21,28 mld. 8,34 mld. 106 mld. 8,06 mld. 7,89 mld. 339 mld. | 1,98 mld. 2,23 mld. 1,84 mld. 1,67 mld. 3,15 mld. 211 mld. 3,2 mld. 22,06 mld. 8,65 mld. 110 mld. 8,36 mld. 8,18 mld. 352 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 104 mln. 117 mln. 96,08 mln. 87,42 mln. 165 mln. 11,07 mld. 168 mln. 1,15 mld. 453 mln. 5,78 mld. 438 mln. 428 mln. 18,41 mld. | 112 mln. 126 mln. 104 mln. 94,2 mln. 178 mln. 11,93 mld. 181 mln. 1,24 mld. 488 mln. 6,22 mld. 472 mln. 462 mln. 19,84 mld. |
| Nettoschuld | 412 mln. 464 mln. 382 mln. 348 mln. 656 mln. 44 mld. 666 mln. 4,59 mld. 1,8 mld. 22,96 mld. 1,74 mld. 1,7 mld. 73,2 mld. | 350 mln. 394 mln. 325 mln. 295 mln. 557 mln. 37,39 mld. 566 mln. 3,9 mld. 1,53 mld. 19,51 mld. 1,48 mld. 1,45 mld. 62,2 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 31,40 | +0,64% | 78.064 |
| 15-10-26 | € 31,20 | +28,13% | 245.971 |
| 14-10-26 | € 24,35 | +0,21% | 7.608 |
| 13-10-26 | € 24,30 | -0,21% | 9.206 |
| 12-10-26 | € 24,35 | +0,21% | 8.372 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















