Kadem Al-Lamee

Kadem Al-Lamee

Algemeen Directeur bij
PolyBioMed Ltd.
Health Technology
Consumer Services
Commercial Services

Profiel

Kadem Al-Lamee is the founder of PolyBioMed Ltd., serving as Managing Director since 1996.
Dr. Al-Lamee is the founder of Arterius Ltd., serving as Chief Technology Officer since 2009.
Former job at Lombard Medical Plc as Managing Director.
Former job at Advanced Medical Solutions Group Plc as Principal.
Education includes a graduate degree and a doctorate from The University of Liverpool.

Actieve functies van Kadem Al-Lamee

BedrijvenFunctieBegin
Algemeen Directeur 01-01-1996
Oprichter 01-01-2009

Eerdere bekende functies van Kadem Al-Lamee

BedrijvenFunctieEinde
ADVANCED MEDICAL SOLUTIONS GROUP PLC Corporate Officer/Principal -
Algemeen Directeur -
Ervaring van Kadem Al-Lamee in detail bekijken

Opleiding van Kadem Al-Lamee

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

1

Eerstegraads connecties

5

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit5

Health Technology

Health Technology

Consumer Services

Commercial Services

Health Technology

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Kadem Al-Lamee