Jae-Joon Lee

Jae-Joon Lee

Directeur/Bestuurslid bij D.I CORPORATION
72 jaar
Electronic Technology
Distribution Services
Consumer Services

Profiel

Jae-Joon Lee is currently a Non-Executive Director at DI Corp.
since 2014 and a Non-Executive Director at Dongil Shimadzu Spechrom since 2014.
Formerly, Mr. Lee was Chief Executive Officer at Dongil Shimadzu Corp.
from 2011 to 2014.
Education includes undergraduate studies at The University of Seoul.

Actieve functies van Jae-Joon Lee

BedrijvenFunctieBegin
D.I CORPORATION Directeur/Bestuurslid -
Dongil Shimadzu Spechrom
Directeur/Bestuurslid -

Eerdere bekende functies van Jae-Joon Lee

BedrijvenFunctieEinde
Algemeen Directeur 01-03-2011
Ervaring van Jae-Joon Lee in detail bekijken

Opleiding van Jae-Joon Lee

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

8

Eerstegraads connecties

4

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit4

Electronic Technology

Distribution Services

Consumer Services

Dongil Shimadzu Spechrom

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Jae-Joon Lee