|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:02:22 03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 127,95 INR | -4,23% |
|
+2,52% | +77,98% |
| 07/08 | ZIM Laboratories Limited, Q1 2027 Earnings Call, Aug 07, 2026 | |
| 06/08 | ZIM Laboratories Limited rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 7,15 mld. 75,73 mln. 65,33 mln. 61,55 mln. 56,08 mln. 105 mln. 106 mln. 729 mln. 283 mln. 3,66 mld. 284 mln. 278 mln. 12,02 mld. | k/w-verhouding 2025 |
32,1x | k/w-verhouding 2026 | 50,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 8,02 mld. 84,87 mln. 73,22 mln. 68,97 mln. 62,84 mln. 117 mln. 118 mln. 817 mln. 317 mln. 4,1 mld. 319 mln. 312 mln. 13,46 mld. | EV/omzet 2025 |
1,34x | EV/omzet 2026 | 1,09x |
| Vrij verhandelbaar |
28,77% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | - |
Recentste transcriptie : ZIM Laboratories Limited
| 1 dag | -4,23% | ||
| 1 week | +2,52% | ||
| Lopende maand | +3,48% | ||
| 1 maand | +15,01% | ||
| 3 maanden | +21,63% | ||
| 6 maanden | +87,55% | ||
| Lopend jaar | +77,98% |
| 1 week | 112 | 136,8 | |
| 1 maand | 105,8 | 136,8 | |
| Lopend jaar | 59,72 | 136,8 | |
| 1 jaar | 59,72 | 136,8 | |
| 3 jaar | 59,72 | 136,8 | |
| 5 jaar | 36,37 | 151,75 | |
| 10 jaar | 14 | 151,75 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Anwar Siraj Daud
CEO | Algemeen Directeur | - | 01-01-2002 |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-04-2019 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-01-1991 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Anwar Siraj Daud
CHM | Voorzitter | - | 01-01-1990 |
| Directeur/Bestuurslid | - | 01-01-1991 | |
Prakash Sapkal
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 01-01-2013 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -4,23% | +2,52% | +68,93% | -0,31% | 75,73 mln. | ||
| -0,81% | +0,14% | +21,37% | +72,78% | 49,06 mld. | ||
| +0,41% | +0,49% | +52,69% | +119,28% | 40,37 mld. | ||
| -0,97% | -3,88% | +13,37% | +84,21% | 12,19 mld. | ||
| -1,28% | -1,78% | -11,64% | +12,58% | 12,08 mld. | ||
| +0,57% | +0,95% | +29,02% | +153,11% | 9,14 mld. | ||
| +0,23% | -4,12% | +24,01% | +43,45% | 7,36 mld. | ||
| -0,04% | -0,04% | +22,68% | +222,92% | 7,35 mld. | ||
| +0,81% | +1,38% | +44,31% | -10,54% | 7,32 mld. | ||
| -1,29% | -1,78% | -40,82% | +14,36% | 5,19 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,68% | +0,34% | +22,39% | +71,18% | 15,01 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,31% | +0,35% | +26,14% | +86,05% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 3,79 mld. 40,13 mln. 34,62 mln. 32,62 mln. 29,72 mln. 55,55 mln. 55,96 mln. 386 mln. 150 mln. 1,94 mld. 151 mln. 147 mln. 6,37 mld. | 3,74 mld. 39,63 mln. 34,19 mln. 32,21 mln. 29,35 mln. 54,85 mln. 55,27 mln. 381 mln. 148 mln. 1,91 mld. 149 mln. 146 mln. 6,29 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 122 mln. 1,29 mln. 1,11 mln. 1,05 mln. 954K 1,78 mln. 1,8 mln. 12,39 mln. 4,81 mln. 62,2 mln. 4,84 mln. 4,73 mln. 204 mln. | 58,38 mln. 618K 533K 502K 458K 855K 862K 5,95 mln. 2,31 mln. 29,85 mln. 2,32 mln. 2,27 mln. 98,05 mln. |
| Nettoschuld | 1,16 mld. 12,25 mln. 10,57 mln. 9,96 mln. 9,07 mln. 16,96 mln. 17,09 mln. 118 mln. 45,76 mln. 592 mln. 46,02 mln. 45,01 mln. 1,94 mld. | 863 mln. 9,14 mln. 7,88 mln. 7,42 mln. 6,77 mln. 12,64 mln. 12,74 mln. 87,9 mln. 34,12 mln. 441 mln. 34,31 mln. 33,56 mln. 1,45 mld. |
Werknemers
632
Sector
Farmaceutische producten
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | ₹ 127,95 | -4,23% | 14.352 |
| 02-09-26 | ₹ 133,60 | +12,36% | 51.670 |
| 01-09-26 | ₹ 118,90 | -3,84% | 1.968 |
| 31-08-26 | ₹ 123,65 | -1,08% | 7.885 |
| 28-08-26 | ₹ 125,00 | +0,16% | 2.439 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















