|
Beurs gesloten -
BURSA MALAYSIA
10:50:02 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,620 MYR | +0,62% |
|
-4,71% | +20,00% |
| Marktkapitalisatie | 1,73 mld. 428 mln. 369 mln. 347 mln. 317 mln. 593 mln. 40,45 mld. 594 mln. 4,1 mld. 1,59 mld. 20,76 mld. 1,61 mld. 1,57 mld. 66,87 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
15,2x | k/w-verhouding 2027 * | 13,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,73 mld. 428 mln. 369 mln. 347 mln. 317 mln. 593 mln. 40,45 mld. 594 mln. 4,1 mld. 1,59 mld. 20,76 mld. 1,61 mld. 1,57 mld. 66,87 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,4x | EV/omzet 2027 * | 0,34x |
| Vrij verhandelbaar |
35,95% | Dividendrendement 2026 * |
2,41% | Dividendrendement 2027 * | 2,87% |
| 1 dag | +0,62% | ||
| 1 week | -4,71% | ||
| Lopende maand | -4,71% | ||
| 1 maand | -5,26% | ||
| 3 maanden | -19,00% | ||
| 6 maanden | -2,21% | ||
| Lopend jaar | +20,00% |
| 1 week | 1,6 | 1,71 | |
| 1 maand | 1,6 | 1,87 | |
| Lopend jaar | 1,29 | 2,18 | |
| 1 jaar | 1,22 | 2,18 | |
| 3 jaar | 0,43 | 2,18 | |
| 5 jaar | 0,33 | 2,18 | |
| 10 jaar | 0,12 | 2,18 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Jan Hsung Soong
CEO | Algemeen Directeur | 63 | 01-01-2015 |
Puay Chai Chan
DFI | Financieel Directeur/CFO | 60 | 01-04-2016 |
Lek Choong Foo
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 51 | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Jan Hsung Soong
BRD | Directeur/Bestuurslid | 63 | 01-01-2001 |
Wei Hiam Ong
BRD | Directeur/Bestuurslid | 55 | 04-06-2013 |
Lek Choong Foo
BRD | Directeur/Bestuurslid | 51 | 01-06-2026 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07-07-26 | Koop | Technisch directeur | 85.500 | 0,0079% | ||
| 06-07-26 | Koop | Technisch directeur | 14.500 | 0,0013% | ||
| 09-06-26 | Overige | 20.000 | 0,0056% | - |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,62% | -4,71% | +32,79% | +257,35% | 428 mln. | ||
| +1,50% | +14,88% | +319,88% | +669,66% | 339 mld. | ||
| +6,34% | +2,35% | +351,36% | +1.098,03% | 192 mld. | ||
| -4,48% | -0,59% | +121,09% | +191,97% | 69,03 mld. | ||
| +6,09% | +8,14% | +194,55% | +263,23% | 51,26 mld. | ||
| +8,18% | +6,25% | +278,18% | +980,18% | 44,29 mld. | ||
| +3,05% | -3,08% | +331,78% | +1.519,16% | 41,75 mld. | ||
| +2,22% | +6,95% | +11,25% | +8,29% | 29,43 mld. | ||
| +5,56% | +6,22% | +58,91% | +160,15% | 24,06 mld. | ||
| +3,01% | -2,99% | +136,02% | +129,85% | 22,09 mld. | ||
| Gemiddelde | +3,21% | +3,34% | +183,58% | +527,79% | 81,35 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +3,06% | +7,71% | +276,87% | +711,50% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 4,34 mld. 1,07 mld. 924 mln. 869 mln. 794 mln. 1,49 mld. 101 mld. 1,49 mld. 10,27 mld. 3,99 mld. 52,03 mld. 4,03 mld. 3,94 mld. 168 mld. | 5,17 mld. 1,28 mld. 1,1 mld. 1,03 mld. 945 mln. 1,77 mld. 121 mld. 1,77 mld. 12,23 mld. 4,74 mld. 61,91 mld. 4,8 mld. 4,69 mld. 199 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 114 mln. 28,11 mln. 24,18 mln. 22,75 mln. 20,79 mln. 38,88 mln. 2,65 mld. 38,99 mln. 269 mln. 104 mln. 1,36 mld. 106 mln. 103 mln. 4,39 mld. | 131 mln. 32,33 mln. 27,82 mln. 26,18 mln. 23,91 mln. 44,73 mln. 3,05 mld. 44,86 mln. 309 mln. 120 mln. 1,57 mld. 121 mln. 119 mln. 5,05 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | MYR 1,620 | +0,62% | 2.425.400 |
| 03-09-26 | MYR 1,610 | 0,00% | 1.178.500 |
| 02-09-26 | MYR 1,610 | -3,59% | 3.538.000 |
| 01-09-26 | MYR 1,670 | -1,76% | 3.149.000 |
| 28-08-26 | MYR 1,700 | -2,86% | 814.500 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















