|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:02 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 264,83 USD | +2,62% |
|
+4,96% | +37,29% |
| 23/09 | Cintas verhoogt jaarprognose na meevallende resultaten in het eerste fiscale kwartaal | MT |
| 23/09 | Uniformverhuurder Cintas verhoogt jaarprognoses door sterke vraag | RE |
| Marktkapitalisatie | 4,67 mld. 4,17 mld. 3,87 mld. 3,52 mld. 6,63 mld. 442 mld. 6,75 mld. 46,51 mld. 18,2 mld. 231 mld. 17,51 mld. 17,14 mld. 738 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
39,3x | k/w-verhouding 2027 * | 31,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,41 mld. 3,94 mld. 3,66 mld. 3,33 mld. 6,27 mld. 418 mld. 6,38 mld. 44 mld. 17,21 mld. 218 mld. 16,57 mld. 16,22 mld. 698 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,76x | EV/omzet 2027 * | 1,65x |
| Vrij verhandelbaar |
79,75% | Dividendrendement 2026 * |
0,52% | Dividendrendement 2027 * | 0,52% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NYSE
| UNF | Vertraagde tijd | |
CBOE
| UNF | Real Time | |
Tradegate
| U1N | Real Time | |
Xetra
| U1N | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| U1N | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| U1N | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| U1N | Real Time |
Recentste transcriptie: UniFirst Corporation
| 1 dag | +2,62% | ||
| 1 week | +4,96% | ||
| Lopende maand | +5,71% | ||
| 1 maand | -1,94% | ||
| 3 maanden | -3,79% | ||
| 6 maanden | +1,53% | ||
| Lopend jaar | +37,29% |
| 1 week | 253,65 | 267,51 | |
| 1 maand | 248,52 | 271,96 | |
| Lopend jaar | 186,61 | 306,67 | |
| 1 jaar | 147,66 | 306,67 | |
| 3 jaar | 147,66 | 306,67 | |
| 5 jaar | 147,66 | 306,67 | |
| 10 jaar | 116,67 | 306,67 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Steven Sintros
CEO | Algemeen Directeur | 53 | 31-07-2017 |
Shane O'Connor
DFI | Financieel Directeur/CFO | 53 | 05-01-2018 |
Cynthia Croatti
PRN | Corporate Officer/Principal | 71 | 01-02-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Cynthia Croatti
BRD | Directeur/Bestuurslid | 71 | 01-01-1995 |
Michanel Iandoli
BRD | Directeur/Bestuurslid | 81 | 01-01-2007 |
Steven Sintros
BRD | Directeur/Bestuurslid | 53 | 31-07-2017 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17-02-26 | Verkoop | Responsable ventes & marketing | 1.464 | 0,0101% | ||
| 09-02-26 | Verkoop | Bestuurder / senior manager | 1.128 | 0,0078% | ||
| 06-02-26 | Don | Bestuurder / senior manager | 1.500 | 0,0103% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,62% | +4,96% | +62,26% | +65,03% | 4,67 mld. | ||
| +2,13% | +7,43% | +14,75% | +68,20% | 719 mld. | ||
| +2,12% | +8,05% | +13,19% | +66,25% | 82,84 mld. | ||
| +1,23% | +0,98% | +4,71% | +141,91% | 64,41 mld. | ||
| +1,29% | -20,55% | +47,02% | +894,77% | 50,99 mld. | ||
| +1,89% | +4,02% | -17,34% | +2,53% | 47,99 mld. | ||
| +5,25% | +4,94% | +4,79% | +84,92% | 45,85 mld. | ||
| +1,19% | +2,33% | +10,42% | +26,09% | 30,98 mld. | ||
| +3,35% | +0,94% | +40,16% | +62,86% | 25,81 mld. | ||
| +2,47% | +4,19% | -61,96% | -58,03% | 24,5 mld. | ||
| Gemiddelde | +2,31% | -0,60% | +11,80% | +135,45% | 109,65 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +2,12% | +2,93% | +12,68% | +104,49% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 2,51 mld. 2,24 mld. 2,08 mld. 1,89 mld. 3,56 mld. 237 mld. 3,62 mld. 24,97 mld. 9,77 mld. 124 mld. 9,41 mld. 9,21 mld. 396 mld. | 2,6 mld. 2,32 mld. 2,16 mld. 1,96 mld. 3,7 mld. 247 mld. 3,76 mld. 25,94 mld. 10,15 mld. 129 mld. 9,77 mld. 9,56 mld. 412 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 122 mln. 109 mln. 102 mln. 92,33 mln. 174 mln. 11,59 mld. 177 mln. 1,22 mld. 477 mln. 6,05 mld. 459 mln. 449 mln. 19,35 mld. | 149 mln. 133 mln. 123 mln. 112 mln. 211 mln. 14,07 mld. 215 mln. 1,48 mld. 579 mln. 7,34 mld. 558 mln. 546 mln. 23,5 mld. |
| Nettoschuld | -252 mln. -225 mln. -209 mln. -190 mln. -358 mln. -23,89 mld. -365 mln. -2,51 mld. -983 mln. -12,46 mld. -946 mln. -926 mln. -39,88 mld. | -363 mln. -324 mln. -301 mln. -274 mln. -516 mln. -34,42 mld. -525 mln. -3,62 mld. -1,42 mld. -17,96 mld. -1,36 mld. -1,33 mld. -57,47 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | US$ 264,83 | +2,62% | 174.879 |
| 14-10-26 | US$ 258,08 | 0,00% | 320.998 |
| 13-10-26 | US$ 258,08 | -1,67% | 287.944 |
| 12-10-26 | US$ 262,46 | +0,62% | 180.068 |
| 09-10-26 | US$ 260,85 | +0,48% | 324.422 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















