|
Beurs gesloten -
BURSA MALAYSIA
10:52:35 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,4750 MYR | -2,06% |
|
-4,04% | -33,57% |
| Marktkapitalisatie | 400 mln. 98,04 mln. 87,56 mln. 80,94 mln. 73,64 mln. 138 mln. 9,31 mld. 141 mln. 974 mln. 382 mln. 4,87 mld. 368 mln. 360 mln. 15,48 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
16x | k/w-verhouding 2027 * | 14,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 400 mln. 98,04 mln. 87,56 mln. 80,94 mln. 73,64 mln. 138 mln. 9,31 mld. 141 mln. 974 mln. 382 mln. 4,87 mld. 368 mln. 360 mln. 15,48 mld. | EV/omzet 2026 * |
2,66x | EV/omzet 2027 * | 2,47x |
| Vrij verhandelbaar |
27,87% | Dividendrendement 2026 * |
4,63% | Dividendrendement 2027 * | 4,63% |
| 1 dag | -2,06% | ||
| 1 week | -4,04% | ||
| 1 maand | +2,15% | ||
| 3 maanden | +6,74% | ||
| 6 maanden | -22,76% | ||
| Lopend jaar | -33,57% |
| 1 week | 0,47 | 0,5 | |
| 1 maand | 0,46 | 0,52 | |
| Lopend jaar | 0,4 | 0,76 | |
| 1 jaar | 0,4 | 0,82 | |
| 3 jaar | 0,4 | 1,65 | |
| 5 jaar | 0,4 | 2,08 | |
| 10 jaar | 0,11 | 2,38 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Chih Yu Hsueh
CEO | Algemeen Directeur | 54 | 23-12-2024 |
Gaik Suan Cheah
SEC | Bedrijfssecretaris | - | - |
Mei Mei Lee
SEC | Bedrijfssecretaris | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Jong Zone Shiue
BRD | Directeur/Bestuurslid | 80 | 25-09-1991 |
Huei Chung Wu
BRD | Directeur/Bestuurslid | 78 | 10-08-1998 |
Chung Jung Wu
BRD | Directeur/Bestuurslid | 81 | 26-05-2006 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24-06-26 | Koop | Algemeen directeur | 100.000 | 0,0116% | ||
| 12-03-26 | Koop | Bestuurder | 50.000 | 0,0058% | ||
| 12-03-26 | Koop | Bestuurder | 50.000 | 0,0058% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -2,06% | -4,04% | -40,99% | -64,81% | 97,88 mln. | ||
| 0,00% | -0,53% | +13,77% | +102,04% | 234 mld. | ||
| -0,54% | -6,97% | -22,66% | +49,37% | 194 mld. | ||
| -1,82% | -4,92% | +2,93% | +66,75% | 161 mld. | ||
| -2,79% | -8,94% | +4,81% | +84,75% | 152 mld. | ||
| +0,31% | -16,79% | +63,66% | +408,55% | 131 mld. | ||
| +0,33% | -3,79% | +10,36% | +119,37% | 101 mld. | ||
| -3,46% | -6,34% | +33,16% | +199,70% | 93,7 mld. | ||
| -0,42% | -0,22% | +24,90% | +68,25% | 90,07 mld. | ||
| -1,46% | -7,60% | +33,67% | +175,46% | 88,12 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,19% | -4,81% | +12,36% | +120,94% | 124,38 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,00% | -4,89% | +14,25% | +130,94% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 150 mln. 36,86 mln. 32,92 mln. 30,43 mln. 27,69 mln. 51,95 mln. 3,5 mld. 52,94 mln. 366 mln. 144 mln. 1,83 mld. 138 mln. 135 mln. 5,82 mld. | 162 mln. 39,74 mln. 35,49 mln. 32,81 mln. 29,85 mln. 56,01 mln. 3,77 mld. 57,07 mln. 395 mln. 155 mln. 1,97 mld. 149 mln. 146 mln. 6,27 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 25,53 mln. 6,26 mln. 5,59 mln. 5,17 mln. 4,7 mln. 8,82 mln. 594 mln. 8,99 mln. 62,2 mln. 24,42 mln. 311 mln. 23,49 mln. 22,99 mln. 988 mln. | 28,2 mln. 6,91 mln. 6,17 mln. 5,71 mln. 5,19 mln. 9,74 mln. 656 mln. 9,93 mln. 68,7 mln. 26,97 mln. 343 mln. 25,94 mln. 25,39 mln. 1,09 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | MYR 0,4750 | -2,06% | 298.500 |
| 15-10-26 | MYR 0,4850 | +2,11% | 447.900 |
| 14-10-26 | MYR 0,4750 | 0,00% | 241.400 |
| 13-10-26 | MYR 0,4750 | -1,04% | 430.100 |
| 12-10-26 | MYR 0,4800 | -3,03% | 650.000 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















