Koers Shenzhen Riland Industry Group Co., Ltd
Aandelen
300154
CNE100000YF4
Industriële machines & uitrusting
|
Slotkoers
Shenzhen S.E.
06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 12,54 CNY | -5,29% |
|
+12,16% | +27,31% |
| Marktkapitalisatie | 5,64 mld. 844 mln. 757 mln. 692 mln. 632 mln. 1,19 mld. 79,35 mld. 1,23 mld. 8,34 mld. 3,33 mld. 42,34 mld. 3,17 mld. 3,1 mld. 134 mld. | k/w-verhouding 2024 |
33,2x | k/w-verhouding 2025 | 42,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,71 mld. 705 mln. 632 mln. 578 mln. 527 mln. 994 mln. 66,26 mld. 1,03 mld. 6,96 mld. 2,78 mld. 35,36 mld. 2,65 mld. 2,59 mld. 112 mld. | EV/omzet 2024 |
3,91x | EV/omzet 2025 | 3,91x |
| Vrij verhandelbaar |
31,53% | Dividendrendement 2024 |
1,82% | Dividendrendement 2025 | 2,03% |
| 1 dag | -5,29% | ||
| 1 week | +12,16% | ||
| Lopende maand | +12,06% | ||
| 1 maand | -8,33% | ||
| 3 maanden | +47,88% | ||
| 6 maanden | +40,74% | ||
| Lopend jaar | +27,31% |
| 1 week | 10,88 | 13,37 | |
| 1 maand | 9,92 | 14,07 | |
| Lopend jaar | 6,85 | 14,4 | |
| 1 jaar | 6,85 | 14,4 | |
| 3 jaar | 3,99 | 14,4 | |
| 5 jaar | 3,99 | 14,4 | |
| 10 jaar | 3,99 | 14,4 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Yan Ling Fu
AUD | Comptroller/Controller/Auditor | 63 | - |
Wen Pan
DFI | Financieel Directeur/CFO | 48 | 17-06-2011 |
Guang Qiu
CEO | Algemeen Directeur | 63 | 28-06-2009 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Guang Qiu
CHM | Voorzitter | 63 | 28-06-2009 |
Xue Xia Qi
BRD | Directeur/Bestuurslid | 51 | 28-06-2009 |
Yan Ling Fu
CHM | Voorzitter | 63 | 28-06-2009 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -5,29% | +12,16% | +29,55% | +72,25% | 892 mln. | ||
| +2,73% | +2,04% | +10,08% | +126,08% | 113 mld. | ||
| -0,62% | +0,11% | +17,49% | +23,56% | 88,48 mld. | ||
| -0,68% | +6,36% | +51,74% | +88,44% | 67,95 mld. | ||
| -0,02% | +2,01% | +29,89% | +80,36% | 60,69 mld. | ||
| +5,32% | -10,81% | +48,06% | +120,92% | 44,37 mld. | ||
| -6,03% | -8,33% | +6,62% | +39,31% | 33,11 mld. | ||
| +1,51% | +3,91% | +7,08% | +27,48% | 31,43 mld. | ||
| -0,07% | +8,85% | +59,78% | +91,54% | 33,25 mld. | ||
| +1,44% | -0,92% | +15,26% | +55,03% | 26,94 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,10% | -0,02% | +27,55% | +72,50% | 49,96 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,72% | +0,11% | +26,04% | +78,62% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,01 mld. 152 mln. 136 mln. 125 mln. 114 mln. 214 mln. 14,28 mld. 221 mln. 1,5 mld. 599 mln. 7,62 mld. 570 mln. 558 mln. 24,06 mld. | 894 mln. 134 mln. 120 mln. 110 mln. 100 mln. 189 mln. 12,59 mld. 195 mln. 1,32 mld. 527 mln. 6,72 mld. 503 mln. 492 mln. 21,2 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 150 mln. 22,51 mln. 20,19 mln. 18,45 mln. 16,84 mln. 31,73 mln. 2,12 mld. 32,73 mln. 222 mln. 88,67 mln. 1,13 mld. 84,48 mln. 82,67 mln. 3,56 mld. | 104 mln. 15,63 mln. 14,02 mln. 12,81 mln. 11,7 mln. 22,03 mln. 1,47 mld. 22,73 mln. 154 mln. 61,58 mln. 784 mln. 58,67 mln. 57,41 mln. 2,47 mld. |
| Nettoschuld | -964 mln. -144 mln. -129 mln. -118 mln. -108 mln. -204 mln. -13,57 mld. -210 mln. -1,43 mld. -569 mln. -7,24 mld. -542 mln. -530 mln. -22,86 mld. | -930 mln. -139 mln. -125 mln. -114 mln. -104 mln. -196 mln. -13,09 mld. -202 mln. -1,38 mld. -549 mln. -6,98 mld. -523 mln. -511 mln. -22,05 mld. |
Werknemers
1.456
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | CN¥ 12,54 | -5,29% | 12.833.200 |
| 05-11-26 | CN¥ 13,24 | +9,24% | 14.925.540 |
| 04-11-26 | CN¥ 12,12 | +6,69% | 14.350.780 |
| 03-11-26 | CN¥ 11,36 | -6,66% | 13.384.180 |
| 02-11-26 | CN¥ 12,17 | +8,76% | 17.615.500 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















