|
Beurs gesloten -
BURSA MALAYSIA
09:50:02 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 3,470 MYR | -1,98% |
|
-1,70% | -0,86% |
| 03/11 | Scientex rondt overname van belang van 70% in Hunan Changcheng Mint New Material Technology af | MT |
| 06/10 | Scientex koopt 14 percelen grond voor 580 miljoen MYR | MT |
| Marktkapitalisatie | 5,4 mld. 1,33 mld. 1,19 mld. 1,09 mld. 995 mln. 1,88 mld. 125 mld. 1,93 mld. 13,14 mld. 5,24 mld. 66,73 mld. 4,99 mld. 4,89 mld. 211 mld. | k/w-verhouding 2026 |
9,28x | k/w-verhouding 2027 * | 8,29x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 7,13 mld. 1,76 mld. 1,58 mld. 1,44 mld. 1,31 mld. 2,48 mld. 165 mld. 2,55 mld. 17,35 mld. 6,92 mld. 88,09 mld. 6,59 mld. 6,45 mld. 278 mld. | EV/omzet 2026 |
1,55x | EV/omzet 2027 * | 1,42x |
| Vrij verhandelbaar |
35,99% | Dividendrendement 2026 |
3,24% | Dividendrendement 2027 * | 3,92% |
| 1 dag | -1,98% | ||
| 1 week | -1,70% | ||
| Lopende maand | -1,70% | ||
| 1 maand | -5,19% | ||
| 3 maanden | -6,97% | ||
| 6 maanden | -4,67% | ||
| Lopend jaar | -0,86% |
| 1 week | 3,46 | 3,58 | |
| 1 maand | 3,46 | 3,73 | |
| Lopend jaar | 3,35 | 4 | |
| 1 jaar | 3,28 | 4 | |
| 3 jaar | 3,06 | 4,68 | |
| 5 jaar | 3,02 | 5 | |
| 10 jaar | 1,99 | 5 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Peng Jin Lim
CEO | Algemeen Directeur | 59 | 06-11-2001 |
Siew Sian Chang
PRN | Corporate Officer/Principal | 54 | 12-03-2025 |
Pooi Luen Choo
IRC | Investor Relations Contact | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Peng Jin Lim
BRD | Directeur/Bestuurslid | 59 | 20-01-1995 |
Peng Cheong Lim
CHM | Voorzitter | 64 | 12-03-2025 |
Chin Mun Wong
BRD | Directeur/Bestuurslid | 82 | 06-10-2017 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30-09-26 | Koop | Voorzitter | 25.000 | 0,0016% | ||
| 23-07-26 | Scientex Infinity Sdn. Bhd.
| Koop | Onderneming | 426.700 | 0,0274% | |
| 23-07-26 | Koop | Bestuurder | 30.000 | 0,0019% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,98% | -1,70% | 0,00% | -5,19% | 1,33 mld. | ||
| -2,12% | -5,32% | +9,17% | -0,95% | 20,7 mld. | ||
| +1,00% | +3,79% | -6,41% | +65,92% | 20,26 mld. | ||
| -1,48% | -0,83% | +36,25% | +30,56% | 17,16 mld. | ||
| -1,54% | +2,50% | +8,62% | +4,28% | 14,1 mld. | ||
| -0,46% | +1,73% | +26,30% | +46,92% | 12,95 mld. | ||
| -0,89% | +1,08% | +27,51% | +77,87% | 11,91 mld. | ||
| -1,07% | +3,86% | +22,69% | +13,83% | 9,03 mld. | ||
| -0,98% | +1,24% | -3,84% | -19,45% | 8,49 mld. | ||
| 0,00% | -2,61% | +119,61% | +734,82% | 6,73 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,95% | +0,37% | +23,99% | +94,86% | 12,27 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,88% | +0,40% | +19,97% | +67,96% |
| 2026 | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 4,93 mld. 1,21 mld. 1,09 mld. 996 mln. 909 mln. 1,71 mld. 114 mld. 1,77 mld. 12 mld. 4,79 mld. 60,93 mld. 4,56 mld. 4,46 mld. 192 mld. | 5,01 mld. 1,23 mld. 1,11 mld. 1,01 mld. 924 mln. 1,74 mld. 116 mld. 1,8 mld. 12,2 mld. 4,86 mld. 61,91 mld. 4,63 mld. 4,53 mld. 195 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 590 mln. 145 mln. 130 mln. 119 mln. 109 mln. 205 mln. 13,66 mld. 211 mln. 1,44 mld. 573 mln. 7,29 mld. 546 mln. 534 mln. 23,02 mld. | 644 mln. 159 mln. 142 mln. 130 mln. 119 mln. 224 mln. 14,91 mld. 231 mln. 1,57 mld. 625 mln. 7,96 mld. 596 mln. 583 mln. 25,12 mld. |
| Nettoschuld | 1,73 mld. 426 mln. 382 mln. 349 mln. 319 mln. 600 mln. 40,04 mld. 619 mln. 4,21 mld. 1,68 mld. 21,36 mld. 1,6 mld. 1,56 mld. 67,44 mld. | 1,72 mld. 425 mln. 381 mln. 348 mln. 318 mln. 599 mln. 39,92 mld. 618 mln. 4,2 mld. 1,67 mld. 21,3 mld. 1,59 mld. 1,56 mld. 67,25 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | MYR 3,470 | -1,98% | 282.600 |
| 05-11-26 | MYR 3,540 | +0,85% | 56.900 |
| 04-11-26 | MYR 3,510 | -0,85% | 113.700 |
| 03-11-26 | MYR 3,540 | +0,85% | 90.600 |
| 02-11-26 | MYR 3,510 | -0,57% | 19.200 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















