|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:03 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 229,68 USD | +2,12% |
|
+10,23% | -14,39% |
| 16/10 | Accenture plc : Deutsche Bank Securities kiest voor een verkoopadvies | ZM |
| 15/10 | Anthropic geeft METR-medewerker toegang op werknemerniveau in poging AI veiliger te maken | RE |
| Marktkapitalisatie | 134 mld. 119 mld. 110 mld. 101 mld. 190 mld. 12.728 mld. 193 mld. 1.327 mld. 521 mld. 6.637 mld. 503 mld. 492 mld. 21.179 mld. | k/w-verhouding 2026 |
14x | k/w-verhouding 2027 * | 15,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 134 mld. 119 mld. 110 mld. 100 mld. 189 mld. 12.694 mld. 193 mld. 1.324 mld. 519 mld. 6.619 mld. 502 mld. 491 mld. 21.122 mld. | EV/omzet 2026 |
1,53x | EV/omzet 2027 * | 1,72x |
| Vrij verhandelbaar |
84,55% | Dividendrendement 2026 |
3,44% | Dividendrendement 2027 * | 3,08% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NYSE
| ACN | Vertraagde tijd | |
CBOE
| ACN | Real Time | |
Mexican S.E.
| ACN N | Slotkoers | |
Tradegate
| CSA | Real Time | |
Xetra
| CSA | Vertraagde tijd | |
Borsa Italiana
| 1ACN | Slotkoers | |
London S.E.
| 0Y0Y | Vertraagde tijd | |
Santiago S.E.
| ACN | Slotkoers | |
Börse Stuttgart
| CSA | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| CSA | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| CSA | Real Time | |
Wiener Boerse
| ACN | Slotkoers | |
Berne S.E.
| CSA | Slotkoers | |
Lima
| ACNUS | Slotkoers | |
Santiago S.E.
| ACNCL | Slotkoers | |
CBOE
| 0Y0Y | Real Time | |
CBOE
| Real Time |
Recentste transcriptie: Accenture plc
| 1 dag | +2,12% | ||
| 1 week | +10,23% | ||
| Lopende maand | +25,25% | ||
| 1 maand | +18,76% | ||
| 3 maanden | +67,63% | ||
| 6 maanden | +18,39% | ||
| Lopend jaar | -14,39% |
| 1 week | 210 | 231,36 | |
| 1 maand | 172,11 | 231,36 | |
| Lopend jaar | 118,15 | 291,09 | |
| 1 jaar | 118,15 | 291,09 | |
| 3 jaar | 118,15 | 398,35 | |
| 5 jaar | 118,15 | 417,37 | |
| 10 jaar | 112,31 | 417,37 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Julie Sweet
CEO | Algemeen Directeur | 59 | 01-09-2019 |
Angie Park
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-12-2024 |
Marc Warner
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 16-03-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Julie Sweet
CHM | Voorzitter | 59 | 01-09-2021 |
Paula Price
BRD | Directeur/Bestuurslid | 64 | 09-05-2014 |
Arun Sarin
BRD | Directeur/Bestuurslid | 71 | 30-10-2015 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-10-26 | Verkoop | Chief Operating Officer | -700 | 0,0001% | ||
| 08-10-26 | Verkoop | Chief Operating Officer | -1.320 | 0,0002% | ||
| 05-10-26 | Gratis | Bestuurder / senior manager | 93 | 0,0000% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,12% | +10,23% | -4,18% | -23,90% | 134 mld. | ||
| -0,85% | +2,44% | -17,31% | +67,66% | 221 mld. | ||
| -2,45% | +5,66% | +1,74% | +17,65% | 203 mld. | ||
| -8,43% | -10,65% | +27,39% | +95,24% | 118 mld. | ||
| -6,33% | -13,33% | +36,31% | +384,47% | 113 mld. | ||
| +4,89% | +18,74% | -17,00% | -30,97% | 89,77 mld. | ||
| +0,97% | +12,29% | -13,61% | +0,03% | 66,53 mld. | ||
| +4,61% | +16,47% | -21,24% | -18,86% | 47,47 mld. | ||
| +3,22% | +7,22% | +17,57% | +156,93% | 47,01 mld. | ||
| +2,86% | +6,14% | +12,22% | +241,23% | 43,95 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,94% | +5,25% | +2,19% | +88,95% | 108,32 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,01% | +4,75% | +1,13% | +77,70% |
| 2026 | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 73,57 mld. 65,46 mld. 60,59 mld. 55,2 mld. 104 mld. 6.985 mld. 106 mld. 728 mld. 286 mld. 3.642 mld. 276 mld. 270 mld. 11.623 mld. | 77,43 mld. 68,89 mld. 63,77 mld. 58,1 mld. 109 mld. 7.352 mld. 112 mld. 767 mld. 301 mld. 3.833 mld. 291 mld. 284 mld. 12.233 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 8,35 mld. 7,43 mld. 6,87 mld. 6,26 mld. 11,8 mld. 792 mld. 12,02 mld. 82,63 mld. 32,41 mld. 413 mld. 31,32 mld. 30,65 mld. 1.318 mld. | 8,8 mld. 7,83 mld. 7,24 mld. 6,6 mld. 12,44 mld. 835 mld. 12,67 mld. 87,1 mld. 34,17 mld. 436 mld. 33,01 mld. 32,31 mld. 1.390 mld. |
| Nettoschuld | -360 mln. -321 mln. -297 mln. -270 mln. -510 mln. -34,23 mld. -519 mln. -3,57 mld. -1,4 mld. -17,85 mld. -1,35 mld. -1,32 mld. -56,95 mld. | -1,17 mld. -1,04 mld. -960 mln. -875 mln. -1,65 mld. -111 mld. -1,68 mld. -11,54 mld. -4,53 mld. -57,72 mld. -4,37 mld. -4,28 mld. -184 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | US$ 229,68 | +2,12% | 7.472.224 |
| 15-10-26 | US$ 224,92 | +4,63% | 8.451.401 |
| 14-10-26 | US$ 214,96 | +0,66% | 6.747.434 |
| 13-10-26 | US$ 213,56 | -0,61% | 6.310.662 |
| 12-10-26 | US$ 214,87 | +2,78% | 6.395.589 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















