Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON

ZOETIS INC.

(ZTS)
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Beroep
Logo Zoetis Inc.
Zoetis is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en marketing van diergezondheidsproducten. De netto-omzet is als volgt verdeeld naar activiteit:

- huisdieren (50,2%): katten en honden (93,8% van de nettoverkoop) en paarden (6,2%);

- vee (48,4%): runderen (54,6% van de verkoop), varkens (20,2%), pluimvee (18,4%), vis (4,4%) en andere (2,4%);

- andere (1,4%).

De netto-omzet wordt per productfamilie uitgesplitst in vaccins (23,7%), anti-infectiemiddelen (20%), parasiticiden (15,4%), medische levensmiddelenadditieven (7,5%) en overige (33,4%).

Eind 2019 heeft de groep wereldwijd 27 productievestigingen.

De netto-omzet is geografisch als volgt verdeeld: de Verenigde Staten (51,2%), Europa (11%), Canada en BraziliŽ (8%), China en Japan (5,7%), AustraliŽ (3,1%) en overige (21%).

Aantal werknemers : 11 300 mensen.
Verkoop per activiteit
20192020Delta
Vaccines1 483.0023.7%1 476.0022.1% -0.47%
Anti-infectives1 254.0020%1 206.0018.1% -3.83%
Parasiticides966.0015.4%1 173.0017.6% +21.43%
Dermatology770.0012.3%941.0014.1% +22.21%
Other Pharmaceuticals780.0012.5%821.0012.3% +5.26%
Medicated Feed Additives470.007.5%460.006.9% -2.13%
Animal Health Diagnostics268.004.3%305.004.6% +13.81%
Other Non-pharmaceuticals184.002.9%210.003.1% +14.13%
Contract Manufacturing and Human Health Diagnostics85.001.4%83.001.2% -2.35%
USD in miljoenen
Verkoop per regio
2020
United States3 557.0053.3%
Other Emerging Markets656.009.8%
Other Developed Markets388.005.8%
China266.004%
Brazil258.003.9%
Canada210.003.1%
Australia207.003.1%
United Kingdom178.002.7%
Japan177.002.7%
Germany159.002.4%
France118.001.8%
Mexico116.001.7%
Spain112.001.7%
Chile100.001.5%
Italy90.001.3%
Global83.001.2%
USD in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Kristin Peck Chief Executive Officer & Director 48 2020
Wetteny Joseph CFO, EVP & Head-Business Development 48 2021
Catherine Knupp Executive VP, President-Research & Development 59 2012
Wafaa Mamilli Chief Information & Digital Officer 53 -
Roxanne Lagano Chief Human Resources Officer 55 -
Katherine Walden Chief Compliance Officer & Governance Counsel - 2012
Frank D'Amelio Independent Director 62 -
Gregory Norden Independent Director 62 2014
Mike McCallister Non-Executive Chairman 67 2013
Sanjay Khosla Independent Director 68 2013
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Mike McCallister Non-Executive Chairman 67 2013
Frank D'Amelio Independent Director 62 -
Gregory Norden Independent Director 62 2014
Sanjay Khosla Independent Director 68 2013
Robert W. Scully Independent Director 70 2013
Louise M. Parent Independent Director 69 2013
Willie M. Reed, Dr. Independent Director 65 2014
Paul Bisaro Independent Director 59 2015
Linda Rhodes, Dr. Independent Director 70 2017
Kristin Peck Chief Executive Officer & Director 48 2020
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarBedrijfseigen aandelenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 501 643 008 472 047 834 94.1% 28 517 186 5.7% 94.1%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
The Vanguard Group, Inc. 35 259 743 7,44%
SSgA Funds Management, Inc. 19 464 653 4,11%
AllianceBernstein LP 17 221 885 3,63%
State Farm Investment Management Corp. 17 134 819 3,62%
Fidelity Management & Research Co. LLC 11 333 641 2,39%
BlackRock Fund Advisors 10 410 204 2,20%
T. Rowe Price Associates, Inc. (Investment Management) 9 595 800 2,02%
Polen Capital Management LLC 9 582 626 2,02%
Capital Research & Management Co. (World Investors) 9 033 830 1,91%
Geode Capital Management LLC 8 550 968 1,80%
Bedrijfsgegevens
Zoetis, Inc.
10 Sylvan Way
Parsippany, NJ 07054

Phone : +1.973.822.7000
Web : http://www.zoetis.com
Merkenportefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanZoetis Inc.