|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:02 05-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 49,50 USD | -0,82% |
|
+6,70% | +51,61% |
Beursnotering
NYSE
RGR 49,50 $
-0,82%
32,9 mln.
$
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| RGR | 49,50USD | -0,82% | 32,9 mln. $ | ||
CBOE
| RGR | 49,55USD | -0,54% | 1,25 mln. $ | |
Tradegate
| ST2 | 44,14EUR | -0,59% | 3,97K € | |
Deutsche Boerse AG
| ST2 | 43,48EUR | +0,65% | 0 € | |
Börse Stuttgart
| ST2 | 43,74EUR | -0,27% | 0 € | |
Boerse Muenchen
| ST2 | 43,88EUR | -0,45% | 0 € | |
Berne S.E.
| ST2 | 40,55CHF | +4,43% | 0 CHF |
Vijfdaags koersverloop: Sturm, Ruger & Company, Inc.
uitgestelde koers NYSE| 30-10-2026 | 02-11-2026 | 03-11-2026 | 04-11-2026 | 05-11-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | US$ 44,20 | US$ 44,83 | US$ 45,12 | US$ 49,91 | US$ 49,50 |
| Volume | 336.611 | 201.560 | 146.982 | 599.511 | 664.357 |
| Variatie | -3,45% | +1,43% | +0,65% | +10,62% | -0,82% |
| Opening | US$ 45,36 | US$ 44,75 | US$ 45,25 | US$ 46,10 | US$ 49,75 |
| Hoger | US$ 45,56 | US$ 44,98 | US$ 45,30 | US$ 50,57 | US$ 51,42 |
| Lager | US$ 43,34 | US$ 44,06 | US$ 44,74 | US$ 46,00 | US$ 48,65 |
Prestaties
| 1 dag | -0,82% | ||
| 1 week | +6,70% | ||
| Lopende maand | +11,99% | ||
| 1 maand | +11,56% | ||
| 3 maanden | +26,50% | ||
| 6 maanden | +20,76% | ||
| Lopend jaar | +51,61% | ||
| 1 jaar | +18,71% | ||
| 3 jaar | +9,66% | ||
| 5 jaar | -33,73% | ||
| 10 jaar | -22,54% |
Volumes
marktenDagvolume
664.554
Geschat dagvolume
664.554
Gem. dagvolume (20 daags)
705.124
Dagvolumeratio
0,94
Gem. dagvolume (20 daags) USD
34.903.638
Recordvolume 1
4.197.300
Recordvolume 2
3.619.435
Recordvolume 3
3.389.300
Gemiddelde kapitaalrotatie
0,04
Gemiddelde rotatie free float
0,06
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (USD)
797.474.756
Omzet (USD)
546.057.000
Aantal werknemers
1.780
Omzet / Werknemer (USD)
306.774
Vrij verhandelbaar
45,43%
Marktkap. free float (USD)
556.020.308
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
4,38%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
45,97
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
45,16
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
42,04
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
40,27
Koersspreiding / (MMA5)
-7,14%
Koersspreiding / (MMA20)
-8,78%
Koersspreiding / (MMA50)
-15,08%
Koersspreiding / (MMA100)
-18,64%
STIM
RSI 9 dagen
49,87
RSI 14 dagen
53,21
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,82% | +6,70% | +18,71% | +9,66% | 797 mln. | ||
| +5,48% | +11,62% | +34,67% | -2,83% | 11,04 mld. | ||
| -3,34% | +7,79% | +166,60% | - | 7,72 mld. | ||
| -1,19% | +10,77% | -16,02% | -35,64% | 7,83 mld. | ||
| -2,63% | +0,28% | +11,06% | +51,49% | 4,91 mld. | ||
| -2,96% | +14,58% | +22,86% | +5,51% | 5,27 mld. | ||
| -2,59% | +8,18% | +4,87% | -9,74% | 4,78 mld. | ||
| -0,45% | +5,67% | -18,24% | +12,01% | 4,23 mld. | ||
| -2,74% | +15,86% | -19,54% | -15,77% | 4,37 mld. | ||
| +1,31% | +6,69% | -40,31% | +4,10% | 3,78 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,99% | +8,80% | +16,47% | +2,09% | 5,47 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,46% | +8,36% | +26,34% | -1,49% |
Koersgeschiedenis: Sturm, Ruger & Company, Inc.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
9ba59d7a1bac34de.z0JcE2EUtgm1J0elAWVzJLqqM_1l-yQPYAlt2QLShqY.tjoxKyIj2HHUZSbBZRZHSfD6B8xQjHViDmU56DeR4sqrGyZ5LGXAS_EeHg
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 22:00:02 | 49,50 | 74.617 | 489.386 |
| 21:59:59 | 49,49 | 100 | 414.769 |
| 21:59:59 | 49,49 | 100 | 414.669 |
| 21:59:59 | 49,53 | 100 | 414.569 |
| 21:59:58 | 49,49 | 100 | 414.469 |
| 21:59:58 | 49,49 | 100 | 414.369 |
| 21:59:58 | 49,49 | 100 | 414.269 |
| 21:59:58 | 49,49 | 100 | 414.169 |
| 21:59:58 | 49,49 | 100 | 414.069 |
| 21:59:58 | 49,49 | 100 | 413.969 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 43,34 | 51,42 | |
| 1 maand | 40,98 | 51,42 | |
| Lopend jaar | 32,55 | 51,42 | |
| 1 jaar | 28,33 | 51,42 | |
| 3 jaar | 28,33 | 51,42 | |
| 5 jaar | 28,33 | 76,17 | |
| 10 jaar | 28,33 | 92,49 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | +51,61% | ||
| 2025 | -7,69% | ||
| 2024 | -22,18% | ||
| 2023 | -10,21% | ||
| 2022 | -25,58% | ||
| 2021 | +4,53% | ||
| 2020 | +38,36% | ||
| 2019 | -11,63% | ||
| 2018 | -4,71% | ||
| 2017 | +5,98% | ||
| 2016 | -11,59% | ||
| 2015 | +72,13% | ||
| 2014 | -52,62% | ||
| 2013 | +60,99% | ||
| 2012 | +35,68% | ||
| 2011 | +118,84% | ||
| 2010 | +57,63% | ||
| 2009 | +62,48% | ||
| 2008 | -27,90% | ||
| 2007 | -13,75% | ||
| 2006 | +36,95% | ||
| 2005 | -22,37% | ||
| 2004 | -20,58% | ||
| 2003 | +18,81% | ||
| 2002 | -20,12% | ||
| 2001 | +26,94% | ||
| 2000 | +6,34% | ||
| 1999 | -25,65% | ||
| 1998 | -35,25% | ||
| 1997 | -4,84% | ||
| 1996 | +41,55% | ||
| 1995 | -3,52% | ||
| 1994 | +14,07% | ||
| 1993 | +27,16% | ||
| 1992 | +32,07% | ||
| 1991 | +30,22% | ||
| 1990 | -24,17% | ||
| 1989 | +53,85% | ||
| 1988 | +11,43% | ||
| 1987 | -2,78% | ||
| 1986 | -2,70% | ||
| 1985 | +19,35% |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















