|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 09-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 45,32 EUR | -0,18% |
|
+2,63% | -21,39% |
| 01/10 | Eramet klaar om nog ongeveer 350 miljoen dollar in lithium in Argentinië te investeren | |
| 01/10 | Eramet plant uitbreiding van lithiumproductie in Argentinië ter waarde van 350 miljoen dollar | RE |
| Marktkapitalisatie | 1,29 mld. 1,45 mld. 1,2 mld. 1,09 mld. 2,06 mld. 140 mld. 2,07 mld. 14,46 mld. 5,67 mld. 71,36 mld. 5,43 mld. 5,31 mld. 229 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-5,1x | k/w-verhouding 2027 * | 18,2x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 3,03 mld. 3,39 mld. 2,82 mld. 2,56 mld. 4,84 mld. 328 mld. 4,86 mld. 33,91 mld. 13,29 mld. 167 mld. 12,74 mld. 12,46 mld. 537 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,95x | EV/omzet 2027 * | 0,86x |
| Vrij verhandelbaar |
29,33% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | 0,69% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| ERA | Real Time | |
CBOE
| ERAp | Real Time | |
Börse Stuttgart
| ER7 | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| ER7 | Real Time | |
Boerse Muenchen
| ER7 | Real Time | |
OTC Markets
| ERMAF | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| ER7 | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0MGV | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0MGV | Real Time | |
Xetra
| ER7 | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| ERAM | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Eramet
| 1 dag | -0,18% | ||
| 1 week | +2,63% | ||
| Lopende maand | +2,72% | ||
| 1 maand | +0,22% | ||
| 3 maanden | +2,77% | ||
| 6 maanden | -10,17% | ||
| Lopend jaar | -21,39% |
| 1 week | 44,5 | 46,52 | |
| 1 maand | 42,9 | 46,52 | |
| Lopend jaar | 40,98 | 88,2 | |
| 1 jaar | 40,98 | 88,2 | |
| 3 jaar | 38,74 | 114,5 | |
| 5 jaar | 38,74 | 166 | |
| 10 jaar | 18,66 | 167,2 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Christel Bories
CEO | Algemeen Directeur | 62 | 01-02-2026 |
| Financieel Directeur/CFO | - | 01-02-2026 | |
Charles Nouel
COO | Operationeel Directeur | 59 | 01-04-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 67 | 11-05-2011 | |
| Directeur/Bestuurslid | 70 | 23-09-2016 | |
| Directeur/Bestuurslid | 59 | 11-05-2011 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06-05-25 | Koop | 7.500 | 0,0261% | |||
| 16-11-24 | Koop | 7.495 | 0,0261% | |||
| 16-11-24 | Koop | 7.495 | 0,0261% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,18% | +2,63% | -23,96% | -32,66% | 1,45 mld. | ||
| +2,49% | +0,89% | +49,06% | +39,25% | 216 mld. | ||
| +1,48% | +0,99% | +42,99% | +40,97% | 160 mld. | ||
| +5,26% | +4,16% | +68,24% | +210,92% | 103 mld. | ||
| +2,80% | +4,13% | +69,03% | +26,73% | 90,8 mld. | ||
| -0,64% | -1,51% | -7,74% | +54,23% | 64,5 mld. | ||
| +3,22% | +1,78% | +44,79% | +61,76% | 59,13 mld. | ||
| +5,43% | -0,68% | +65,59% | +73,58% | 33,38 mld. | ||
| +2,49% | +2,23% | +15,99% | +404,58% | 26,87 mld. | ||
| +0,66% | -2,67% | +8,16% | +72,05% | 23,71 mld. | ||
| Gemiddelde | +2,30% | +1,34% | +33,22% | +95,14% | 77,96 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +2,54% | +1,25% | +45,84% | +78,75% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 3,18 mld. 3,56 mld. 2,96 mld. 2,69 mld. 5,08 mld. 344 mld. 5,1 mld. 35,59 mld. 13,94 mld. 176 mld. 13,37 mld. 13,07 mld. 564 mld. | 3,57 mld. 4 mld. 3,32 mld. 3,02 mld. 5,71 mld. 387 mld. 5,73 mld. 40 mld. 15,67 mld. 197 mld. 15,02 mld. 14,69 mld. 633 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -311 mln. -348 mln. -289 mln. -263 mln. -497 mln. -33,71 mld. -499 mln. -3,48 mld. -1,36 mld. -17,19 mld. -1,31 mld. -1,28 mld. -55,15 mld. | 90,05 mln. 101 mln. 83,77 mln. 76,2 mln. 144 mln. 9,76 mld. 144 mln. 1,01 mld. 395 mln. 4,98 mld. 379 mln. 370 mln. 15,97 mld. |
| Nettoschuld | 1,74 mld. 1,95 mld. 1,62 mld. 1,47 mld. 2,78 mld. 188 mld. 2,79 mld. 19,45 mld. 7,62 mld. 95,97 mld. 7,3 mld. 7,14 mld. 308 mld. | 1,78 mld. 1,99 mld. 1,65 mld. 1,5 mld. 2,84 mld. 193 mld. 2,85 mld. 19,91 mld. 7,8 mld. 98,25 mld. 7,48 mld. 7,31 mld. 315 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 09-10-26 | € 45,32 | -0,18% | 26.462 |
| 08-10-26 | € 45,40 | +0,04% | 23.023 |
| 07-10-26 | € 45,38 | -0,61% | 13.655 |
| 06-10-26 | € 45,66 | +1,69% | 22.341 |
| 05-10-26 | € 44,90 | +1,68% | 22.629 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















