Michelle Bland

Michelle Bland

Verkoop & Marketing bij
Gila LLC
Technology Services
Electronic Technology
Consumer Services

Profiel

Michelle Bland is currently the Vice President-Sales at Gila LLC.
Prior to this, she worked as the Head-Sales at Dell, Inc. and as a Sales Manager at The Dun & Bradstreet Corp.
Ms. Bland completed her undergraduate degree at Texas A&M University.

Actieve functies van Michelle Bland

BedrijvenFunctieBegin
Verkoop & Marketing -

Eerdere bekende functies van Michelle Bland

BedrijvenFunctieEinde
DUN & BRADSTREET CORP Verkoop & Marketing -
Verkoop & Marketing -
Ervaring van Michelle Bland in detail bekijken

Opleiding van Michelle Bland

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

3

Eerstegraads connecties

4

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit4

Electronic Technology

Technology Services

Consumer Services

Technology Services

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Michelle Bland