Gerard Penning

Gerard Penning

Directeur/Bestuurslid bij
Alliander NV
63 jaar
Consumer Services
Utilities
Finance

Profiel

Gerard Penning is a professional who currently holds two positions.
He is a Member-Supervisory Board at Alliander NV since 2021 and also a Member-Supervisory Board at Sustainable Energy For All Initiative.
Previously, he worked as the Chief Human Resources Officer at ABN AMRO Bank NV from 2020 to 2022.
Mr. Penning graduated from the University of Leiden in 1987.

Actieve functies van Gerard Penning

BedrijvenFunctieBegin
Directeur/Bestuurslid 01-02-2021
Sustainable Energy For All Initiative
Directeur/Bestuurslid -

Eerdere bekende functies van Gerard Penning

BedrijvenFunctieEinde
ABN AMRO BANK N.V. Human Resources Officer 01-12-2022
Ervaring van Gerard Penning in detail bekijken

Opleiding van Gerard Penning

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

32

Eerstegraads connecties

4

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit4

Consumer Services

Utilities

Finance

Sustainable Energy For All Initiative

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Gerard Penning