|
Beurs gesloten -
Swiss Exchange
17:31:41 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 44,20 CHF | +1,10% |
|
+5,04% | -6,24% |
| 07/10 | Zwitserse aandelen - Factoren om op 7 oktober in de gaten te houden | RE |
| 07/10 | Hudson van Avolta sleept nieuw 20-jarig belastingvrij contract met Amerikaanse luchthaven in de wacht | MT |
| Marktkapitalisatie | 6,04 mld. 7,33 mld. 6,52 mld. 5,5 mld. 10,37 mld. 696 mld. 10,54 mld. 72,6 mld. 28,46 mld. 363 mld. 27,51 mld. 26,93 mld. 1.157 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
25,7x | k/w-verhouding 2027 * | 21,2x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 16,12 mld. 19,56 mld. 17,39 mld. 14,66 mld. 27,67 mld. 1.857 mld. 28,12 mld. 194 mld. 75,96 mld. 969 mld. 73,42 mld. 71,85 mld. 3.089 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,15x | EV/omzet 2027 * | 1,08x |
| Vrij verhandelbaar |
64,52% | Dividendrendement 2026 * |
2,68% | Dividendrendement 2027 * | 2,93% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Swiss Exchange
| AVOL | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0QK3 | Real Time | |
OTC Markets
| DFRYF | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| D2J | Real Time | |
London S.E.
| 0QK3 | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| D2J | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| D2J | Vertraagde tijd | |
Borsa Italiana
| 1AVOL | Slotkoers | |
Boerse Muenchen
| D2J | Real Time | |
Wiener Boerse
| AVOL | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Avolta AG
| 1 dag | +1,10% | ||
| 1 week | +5,04% | ||
| Lopende maand | +0,50% | ||
| 1 maand | +3,71% | ||
| 3 maanden | -9,20% | ||
| 6 maanden | -14,75% | ||
| Lopend jaar | -6,24% |
| 1 week | 41,64 | 44,56 | |
| 1 maand | 40,9 | 44,56 | |
| Lopend jaar | 40,9 | 55,8 | |
| 1 jaar | 39,6 | 55,8 | |
| 3 jaar | 27,5 | 55,8 | |
| 5 jaar | 27,5 | 55,8 | |
| 10 jaar | 19,4 | 172,6 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 56 | 01-06-2022 | |
| Financieel Directeur/CFO | 48 | 01-04-2019 | |
| Investor Relations Contact | - | 01-11-2023 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 77 | 01-01-2004 | |
Heek Yung Min
BRD | Directeur/Bestuurslid | 68 | 01-01-2016 |
| Directeur/Bestuurslid | 62 | 09-05-2019 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-06-26 | Koop | 5.000 | 0,0035% | |||
| 02-06-26 | Koop | 1.075 | 0,0008% | |||
| 27-05-26 | Koop | 5.000 | 0,0035% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,10% | +5,04% | +5,19% | +37,31% | 7,2 mld. | ||
| +1,38% | -1,13% | +29,85% | +62,52% | 31,73 mld. | ||
| -2,68% | +3,96% | +10,36% | +53,11% | 26,05 mld. | ||
| -2,27% | -6,63% | -50,66% | +491,27% | 24,34 mld. | ||
| -0,63% | -1,60% | -39,88% | -19,39% | 17,39 mld. | ||
| +0,27% | +6,68% | -2,02% | - | 17,42 mld. | ||
| +2,49% | +5,63% | -37,34% | +30,73% | 12,52 mld. | ||
| +1,24% | +8,24% | +42,02% | - | 12,2 mld. | ||
| +2,83% | +5,70% | -14,05% | +189,78% | 9,75 mld. | ||
| -1,60% | +10,66% | -44,98% | +19,90% | 8,57 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,21% | +3,94% | -10,15% | +108,15% | 16,72 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,12% | +2,40% | -7,09% | +128,41% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 13,95 mld. 16,94 mld. 15,06 mld. 12,7 mld. 23,96 mld. 1.607 mld. 24,34 mld. 168 mld. 65,77 mld. 839 mld. 63,57 mld. 62,21 mld. 2.674 mld. | 14,71 mld. 17,85 mld. 15,87 mld. 13,38 mld. 25,25 mld. 1.694 mld. 25,66 mld. 177 mld. 69,32 mld. 884 mld. 67 mld. 65,57 mld. 2.819 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 242 mln. 294 mln. 261 mln. 220 mln. 416 mln. 27,9 mld. 423 mln. 2,91 mld. 1,14 mld. 14,56 mld. 1,1 mld. 1,08 mld. 46,42 mld. | 302 mln. 367 mln. 326 mln. 275 mln. 518 mln. 34,79 mld. 527 mln. 3,63 mld. 1,42 mld. 18,15 mld. 1,38 mld. 1,35 mld. 57,87 mld. |
| Nettoschuld | 10,08 mld. 12,23 mld. 10,87 mld. 9,17 mld. 17,3 mld. 1.161 mld. 17,58 mld. 121 mld. 47,49 mld. 606 mld. 45,91 mld. 44,93 mld. 1.931 mld. | 9,83 mld. 11,93 mld. 10,61 mld. 8,94 mld. 16,88 mld. 1.132 mld. 17,15 mld. 118 mld. 46,32 mld. 591 mld. 44,78 mld. 43,82 mld. 1.884 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | CHF 44,20 | +1,10% | 202.082 |
| 15-10-26 | CHF 43,72 | +1,06% | 260.097 |
| 14-10-26 | CHF 43,26 | +0,46% | 269.322 |
| 13-10-26 | CHF 43,06 | +0,80% | 191.337 |
| 12-10-26 | CHF 42,72 | +1,52% | 283.107 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau



















