Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Verenigd Koninkrijk
  4. London Stock Exchange
  5. Rolls-Royce Holdings plc
  6. Onderneming
    RR.   GB00B63H8491

ROLLS-ROYCE HOLDINGS PLC

(RR.)
  Rapport
Geschatte realtime Cboe Europe  -  16:42:40 09-06-2023
149.55 GBX   +0.07%
08:15ROLLS-ROYCE : JP Morgan blijft pessimistisch
MD
07/06ROLLS-ROYCE : Jefferies herhaalt koopadvies
MD
02/06Neste werkt samen met Rio Tinto voor overschakeling op hernieuwbare diesel in Amerikaanse mijn
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenDerivatenFonds 
Vakgebied
Logo Rolls-Royce Holdings plc
Rolls-Royce Holdings plc is gespecialiseerd in het ontwerpen, vervaardigen en op de markt brengen van motoren voor de luchtvaart, de scheepvaart en de energiesector. De netto-omzet (inclusief intragroep) is als volgt over de productfamilie verdeeld:
- commerciŽle vliegtuigmotoren (41,4%);
- militaire vliegtuigmotoren (30,7%);
- energiesystemen en nucleaire systemen (24,1%): bestemd voor energiecentrales;
- overige (2,8%).
De netto-omzet is geografisch als volgt verdeeld: Verenigd Koninkrijk (13,3%), Europa (21,8%), Verenigde Staten (31,4%), AziŽ (19,7%), Midden-Oosten (5,6%), Canada (2,1%), Afrika (1,8%), AustralaziŽ (1,7%), Zuid-Amerika (1,5%) en overige (1,1%).

Aantal werknemers : 41 875 mensen.
Verkoop per activiteit
20212022Delta
Civil Aerospace4 536.0040.4%5 686.0042.1% +25.35%
Defence3 368.0030%3 660.0027.1% +8.67%
Power Systems2 749.0024.5%3 347.0024.8% +21.75%
Reconciling Items271.002.4%829.006.1% +205.9%
Corporate and Inter-segment-11.00-0.1%-5.00--
New Markets2.00-3.00- +50%
Other Businesses303.002.7%---
GBP in miljoenen
Verkoop per regio
2022
United States4 334.0034%
United Kingdom1 669.0013.1%
China1 246.009.8%
Germany855.006.7%
Rest of Europe601.004.7%
Rest of Asia381.003%
Switzerland334.002.6%
Ireland328.002.6%
Saudi Arabia322.002.5%
Singapore317.002.5%
Africa282.002.2%
Japan276.002.2%
Canada267.002.1%
France255.002%
Italy238.001.9%
Qatar231.001.8%
Australasia229.001.8%
Turkey220.001.7%
Spain188.001.5%
United Arab Emirates180.001.4%
GBP in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Tufan Erginbilgic Chief Executive Officer & Executive Director 63 2023
Chris Cholerton President - 2023
Panos Kakoullis Chief Financial Officer & Executive Director - 2021
Grazia Vittadini Chief Technology & Strategy Officer - 2022
Isabel Green Head-Investor Relations - 2020
Pamela Mary Coles Secretary & Chief Governance Officer 61 2019
Hannah Wood Manager-Marketing & External Communications - 2019
Benjamin Fidler Deputy Chief Financial Officer - 2021
Thomas Bell President-Defence - 2018
Arvind Balan Chief Financial Officer-Civil Aerospace - 2022
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Anita Frew Chairman 64 2021
Beverly K. Goulet Independent Non-Executive Director 67 2017
Nicholas Luff Independent Non-Executive Director 55 2018
Mark Culmer Senior Independent Director 60 2022
Angela Strank Independent Non-Executive Director 69 2020
Paul Roger Adams Independent Non-Executive Director 61 2021
Wendy Mars Independent Non-Executive Director - 2021
Jitesh Kishorekumar Gadhia Independent Non-Executive Director 52 -
Panos Kakoullis Chief Financial Officer & Executive Director - 2021
Tufan Erginbilgic Chief Executive Officer & Executive Director 63 2023
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarBedrijfseigen aandelenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 8 367 596 989 8 357 928 156 99.9% 0 0.0% 99.9%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
Causeway Capital Management LLC 583 971 571 6,98%
Harris Associates LP 417 543 090 4,99%
Capital Research & Management Co. (Global Investors) 413 110 154 4,94%
Massachusetts Financial Services Co. 293 359 291 3,51%
The Vanguard Group, Inc. 261 857 823 3,13%
BlackRock Investment Management (UK) Ltd. 240 087 762 2,87%
Templeton Global Advisors Ltd. 210 351 349 2,51%
BlackRock Fund Advisors 184 884 602 2,21%
FIL Investment Advisors (UK) Ltd. 182 569 300 2,18%
Abrams Capital Management LP 174 674 112 2,09%
Markten en indexen
- Main Market
- FTSE 100 / FTSE 350, FTSE All-Share, FTSE Eurotop 100, STOXX Europe 600, Stoxx UK 50
Beurscodes
- Bloomberg-code :  RR/:LN
- Reuters Code :  RR.L
- Datastreamcode :  
Bedrijfsgegevens
Rolls-Royce Holdings plc
90 York Way
N1 9FX London

Telefoon : +44 (0)20 7222 9020
Fax : +44 (0)20 7227 9170
Internet : http://www.rolls-royce.com
Merkenportefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanRolls-Royce Holdings plc
De beurs binnen ieders handbereik
Gratis inschrijven
fermer