TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC.

(TTWO)
  Rapport
Vertraagde tijd Nasdaq  -  27/05 22:00:00 CEST
125.78 USD   +2.03%
25/05TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. : Deutsche Bank Securities handhaaft koopadvies
MM
23/05TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC. HEEFT DE OVERNAME VAN ZYNGA INC. (NASDAQGS : ZNGA) voor $12,1 miljard afgerond.
CI
19/05Take-Two Interactive, Zynga-aandeelhouders keuren bedrijfscombinatie goed
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 27/05 22:00:00
23/05/2022 24/05/2022 25/05/2022 26/05/2022 27/05/2022 Datum
123.62(c) 122.69(c) 122.08(c) 123.28(c) 125.78(c) Koers
+6.46% -0.75% -0.50% +0.98% +2.03% Variatie
7 573 664 5 057 227 3 580 575 3 394 642 3 540 209 Volume
115.01 122.45 121.63 122.38 123.6 Opening
124.245 125.2464 123.3 123.64 127.5696 Hoger
114.25 121.23 118.49 120.88 123.56 Lager
Prestaties
1 dag 2.03%
5 dagen 2.94%
1 week 8.32%
Lopende maand 5.25%
1 maand 2.07%
3 maanden -22.36%
6 maanden -25.86%
Lopend jaar -29.23%
1 jaar -32.22%
3 jaren 18.06%
5 jaren 63.20%
10 jaren 988.1%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 3 540 209
Geschat dagvolume 3 540 209
Gem. dagvolume (20 daags) 4 861 889
Dagvolumeratio 0.73
Gem. dagvolume (20 daags) USD 611 528 411.00
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 52 797 360
Recordvolume 2 37 567 950
Recordvolume 3 31 005 144
Basisgegevens
Aantal aandelen 115 457 000
Marktkapitalisatie USD 14 233 538 960
Percentage vrij verhandelbaar 81.6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 14 311 374 557
KoersuitschietersKoers 
1 week 114.25
127.57
1 maand 101.85
127.57
Lopend jaar 101.85
182.25
1 jaar 101.85
195.83
3 jaren 100.00
214.91
5 jaren 70.39
214.91
10 jaren 7.37
214.91
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 121.56
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 116.85
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 133.02
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 147.08
Price spread / (MMA5) -3.36%
Price spread / (MMA20) -7.10%
Price spread / (MMA50) 5.76%
Price spread / (MMA100) 16.93%
RSI 9 dagen 56.38
RSI 14 dagen 50.54
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC.2.03%2.94%-29.23%-32.22%18.06%13 854
BANDAI NAMCO HOLDINGS INC.0.23%5.86%1.95%19.82%60.63%16 530
HASBRO, INC.1.27%-0.89%-14.44%-9.26%-11.02%12 143
MATTEL, INC.3.17%6.83%14.66%16.55%128.04%8 714
SQUARE ENIX HOLDINGS CO., LTD.0.00%-0.16%5.08%4.91%69.40%5 835
SPIN MASTER CORP.-1.19%1.59%-6.45%7.68%5.53%3 620
GAMES WORKSHOP GROUP PLC1.99%2.51%-28.13%-39.99%59.22%2 962
SANRIO COMPANY, LTD.2.75%2.55%3.04%38.00%0.59%1 632
ALPHA GROUP-3.93%-24.55%-26.70%-30.75%-30.02%1 024
FUNKO, INC.5.31%10.49%8.72%-22.13%-4.40%842
TONIES SE2.54%2.54%-49.91%-41.35%--.--%696
VINCO VENTURES, INC.3.38%-15.22%2.94%-13.43%-26.20%516
BIGBEN INTERACTIVE3.30%2.39%0.62%-15.47%49.36%333
BROGENT TECHNOLOGIES INC.0.88%-1.29%-6.91%-13.26%-31.30%238
FURYU CORPORATION2.28%-0.50%-27.88%-12.57%-3.33%213
BLITZWAY CO.,LTD.-0.11%1.04%-10.25%--.--%--.--%137
 Gemiddelde1.46%-0.45%-8.91%-7.95%20.50%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.06%2.53%-2.70%4.75%46.63%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
27-05-2022123.60127.57123.56125.783 540 209
26-05-2022122.38123.64120.88123.283 394 642
25-05-2022121.63123.30118.49122.083 580 575
24-05-2022122.45125.25121.23122.695 057 227
23-05-2022115.01124.25114.25123.627 573 664
20-05-2022120.89121.82114.92116.1219 700 660
19-05-2022122.41127.00119.67119.765 006 362
Dagelijkse grafiek TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWARE, INC.
Duur : Periode :
Take-Two Interactive Software, Inc. : Grafische technische analyse Take-Two Interactive Software, Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -29.23%
2021 -14.47%
2020 69.72%
2019 18.93%
2018 -6.23%
2017 122.7%
2016 41.48%
2015 24.30%
2014 61.37%
2013 57.77%
2012 -18.75%
2011 10.48%
2010 22.04%
2009 32.94%
2008 -59.02%
2007 3.89%
2006 0.34%
2005 -23.68%
2004 20.71%
2003 22.69%
2002 45.27%
2001 40.61%
2000 -11.11%
1999 56.82%
1998 60.98%
1997 -12.77%