1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Denemarken
  4. Nasdaq Copenhagen
  5. RTX A/S
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    RTX   DK0010267129

RTX A/S

(RTX)
  Rapport
Vertraagde tijd Nasdaq Copenhagen  -  16:39 12-08-2022
159.00 DKK   -3.28%
07/07RTX A/S verhoogt inkomstenverwachting voor het boekjaar 2021/2022
CI
01/06RTX A/S kondigt de uitbreiding aan van hun reeks audiomodules ter ondersteuning van de Sheerlink productoplossingen
CI
04/05RTX A/S maakt winstcijfers bekend voor het tweede kwartaal en de zes maanden eindigend op 31 maart 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq Copenhagen - 12/08 16:39:45
08/08/2022 09/08/2022 10/08/2022 11/08/2022 12/08/2022 Datum
166(c) 164(c) 162(c) 164.4(c) 159(c) Koers
-1.19% -1.20% -1.22% +1.48% -3.28% Variatie
4 577 3 217 1 778 3 333 1 433 Volume
165 166 162.4 162 164 Opening
167 166 163 164.4 164 Hoger
158 161.2 162 161.4 158 Lager
Prestaties
1 dag -3.28%
5 dagen -2.72%
1 week -5.36%
Lopende maand -5.69%
1 maand 8.31%
3 maanden 8.16%
6 maanden 2.98%
Lopend jaar -19.45%
1 jaar -8.09%
3 jaren -2.21%
5 jaren 0.95%
10 jaren 1 162%
Volumes Nasdaq Copenhagen
Dagvolume 1 433
Geschat dagvolume 1 433
Gem. dagvolume (20 daags) 2 870
Dagvolumeratio 0.50
Gem. dagvolume (20 daags) DKK 456 322.05
Gem. dagvolume (20 daags) USD 62 958.30
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 990 586
Recordvolume 2 906 417
Recordvolume 3 750 139
Basisgegevens
Aantal aandelen 8 467 838
Marktkapitalisatie DKK 1 392 112 567
Marktkapitalisatie USD 186 743 088
Percentage vrij verhandelbaar 81.5%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen DKK 1 091 982 744
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 150 659 767
KoersuitschietersKoers 
1 week 158.00
167.00
1 maand 144.60
169.80
Lopend jaar 132.40
201.00
1 jaar 132.40
201.00
3 jaren 132.40
299.00
5 jaren 132.40
299.00
10 jaren 9.40
299.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 164.88
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 160.49
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 149.99
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 155.02
Price spread / (MMA5) 3.70%
Price spread / (MMA20) 0.94%
Price spread / (MMA50) -5.67%
Price spread / (MMA100) -2.50%
RSI 9 dagen 50.19
RSI 14 dagen 56.79
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
RTX A/S-3.28%-2.72%-19.45%-8.09%-2.21%187
APPLE INC.2.14%4.08%-3.08%15.59%243.38%2 707 761
XIAOMI CORPORATION0.66%-0.65%-35.77%-53.84%35.64%38 200
WINGTECH TECHNOLOGY CO.,LTD-2.80%-2.80%-43.94%-35.21%80.55%13 782
SHENZHEN TRANSSION HOLDINGS CO., LTD.-4.18%1.65%-53.00%-57.86%--.--%9 149
ITI LIMITED0.89%-3.28%-3.57%-8.69%50.56%1 331
FIH MOBILE LIMITED0.97%-0.96%-23.53%-3.70%7.22%1 043
FINETECHNIX. CO.,LTD.0.46%-4.76%-19.41%21.55%600.64%379
DZS INC.2.38%-1.71%-15.04%-2.75%38.91%375
OPTIEMUS INFRACOM LIMITED0.63%5.61%-19.66%69.10%345.10%272
CAMEO COMMUNICATIONS, INC.8.94%17.04%-4.82%-10.70%7.65%110
SPROCOMM INTELLIGENCE LIMITED0.00%0.00%11.11%12.68%--.--%102
SIM TECHNOLOGY GROUP LIMITED1.64%-1.61%-31.11%-18.42%19.23%87
HAESUNG OPTICS CO., LTD.-7.07%-11.53%-41.62%-16.71%-69.16%66
IWATSU ELECTRIC CO., LTD.1.04%-3.75%-5.47%-17.15%-1.14%58
DORO AB (PUBL)1.61%-0.25%-47.06%-72.91%-52.23%39
 Gemiddelde0.49%-0.19%-22.40%-11.94%100.49%
 Gewogen gemiddelde per kap.2.07%3.96%-3.91%14.12%239.51%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
12-08-2022164.0164.0158.0159.01 433
11-08-2022162.0164.4161.4164.43 333
10-08-2022162.4163.0162.0162.01 778
09-08-2022166.0166.0161.2164.03 217
08-08-2022165.0167.0158.0166.04 577
05-08-2022169.8169.8166.4168.02 185
04-08-2022168.0169.0168.0169.0872
Dagelijkse grafiek RTX A/S
Duur : Periode :
RTX A/S : Grafische technische analyse RTX A/S | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -19.45%
2021 -16.00%
2020 28.42%
2019 12.96%
2018 9.46%
2017 4.59%
2016 77.99%
2015 39.47%
2014 108.0%
2013 146.9%
2012 -9.02%
2011 7.96%
2010 96.52%
2009 -61.67%
2008 -59.46%
2007 -45.59%
2006 -37.61%
2005 109.6%
2004 18.99%
2003 -47.98%
2002 -5.08%
2001 -72.85%
2000 35.83%