HORIZONTE MINERALS PLC

(HZM)
  Rapport
Vertraagde tijd London Stock Exchange  -  17:35 12-08-2022
104.00 GBX    0.00%
09/08Horizonte Minerals plc ontvangt een contract voor industriële civiele werken op het Araguaia Nikkelproject
CI
09/08Horizonte Minerals kent bouwcontract voor Braziliaans project toe aan plaatselijk bedrijf
MT
19/07Horizonte Minerals plc kondigt gemeenschapsontwikkelingsovereenkomst met SENAI aan
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd London Stock Exchange - 12/08 17:35:28
08/08/2022 09/08/2022 10/08/2022 11/08/2022 12/08/2022 Datum
101.5(c) 104(c) 104(c) 103.7(c) 104(c) Koers
0.00% +2.46% 0.00% -0.29% +0.29% Variatie
116 446 176 174 82 742 257 767 42 784 Volume
101.5 101.5 104 104 104 Opening
101.5 104.89 105 105 105 Hoger
101 101.14 103 103 103.3 Lager
Prestaties
1 dag 0.00%
5 dagen 2.46%
1 week 2.46%
Lopende maand -7.14%
1 maand 5.58%
3 maanden -24.09%
6 maanden -12.16%
Lopend jaar -19.69%
1 jaar -21.21%
3 jaren 131.1%
5 jaren 100.0%
10 jaren -38.82%
Volumes London Stock Exchange
Dagvolume 42 784
Geschat dagvolume 42 784
Gem. dagvolume (20 daags) 179 101
Dagvolumeratio 0.24
Gem. dagvolume (20 daags) GBX 18 626 530.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 11 573 710
Recordvolume 2 4 798 061
Recordvolume 3 3 703 586
Basisgegevens
Aantal aandelen 190 468 279
Marktkapitalisatie GBX 19 808 701 016
Marktkapitalisatie USD 240 140 396
Percentage vrij verhandelbaar 64.3%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen GBX 12 727 947 440
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 101.00
105.00
1 maand 100.05
119.90
Lopend jaar 98.30
179.78
1 jaar 98.30
188.00
3 jaren 26.50
203.88
5 jaren 26.50
203.88
10 jaren 26.00
245.60
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 103.44
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 107.24
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 116.95
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 130.43
Price spread / (MMA5) -0.54%
Price spread / (MMA20) 3.12%
Price spread / (MMA50) 12.45%
Price spread / (MMA100) 25.41%
RSI 9 dagen 40.59
RSI 14 dagen 39.94
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
HORIZONTE MINERALS PLC--.--%2.46%-19.69%-21.21%131.11%240
PT VALE INDONESIA TBK1.08%10.67%49.57%37.25%116.05%4 748
NICKEL INDUSTRIES LIMITED1.33%4.09%-19.93%4.57%99.13%2 221
NICKEL ASIA CORPORATION1.39%5.63%8.79%-3.48%126.46%1 423
PACIFIC METALS CO LTD.,6.26%5.76%15.53%44.91%21.04%359
GLOBAL FERRONICKEL HOLDINGS, INC.1.24%4.70%13.95%2.51%67.81%229
PT IFISHDECO TBK-1.67%-0.42%-45.09%0.86%--.--%170
CANADA NICKEL COMPANY INC.-2.30%6.25%-54.18%-44.98%--.--%150
POSEIDON NICKEL LIMITED3.64%1.79%-48.18%-52.50%29.55%124
FPX NICKEL CORP.2.08%-2.00%-2.00%-5.77%250.00%83
SILKROAD NICKEL LTD.-5.00%-5.00%-2.56%-5.00%72.73%72
PT CENTRAL OMEGA RESOURCES TBK0.00%6.77%16.39%4.41%-50.00%53
RESOURCE MINING CORPORATION LIMITED0.00%0.00%323.08%633.33%2,100.00%33
NICKEL CREEK PLATINUM CORP.0.00%0.00%-14.29%-33.33%9.09%20
NORDIC NICKEL LIMITED2.08%4.26%--.--%--.--%--.--%20
NIHAO MINERAL RESOURCES INTERNATIONAL, INC.0.00%-4.21%-11.65%-32.09%-9.00%16
 Gemiddelde0.68%2.55%16.39%39.33%236.07%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.26%7.39%20.73%21.08%114.03%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
12-08-2022104.00105.00103.30104.00792 784
11-08-2022104.00105.00102.55104.00707 767
10-08-2022104.00105.00103.00104.00157 742
09-08-2022101.50104.89101.14104.00251 674
08-08-2022101.50101.50101.00101.50153 946
05-08-2022102.50103.00101.00101.5052 391
04-08-2022102.50102.70102.00102.50175 692
Dagelijkse grafiek HORIZONTE MINERALS PLC
Duur : Periode :
Horizonte Minerals Plc : Grafische technische analyse Horizonte Minerals Plc | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -19.69%
2021 -11.90%
2020 90.91%
2019 103.7%
2018 -62.57%
2017 104.0%
2016 47.76%
2015 -39.09%
2014 -58.49%
2013 -34.57%
2012 -2.41%
2011 -28.45%
2010 54.67%