1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. ItaliŽ
  4. Borsa Italiana
  5. FNM S.p.A.
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    FNM   IT0000060886

FNM S.P.A.

(FNM)
  Rapport
Vertraagde tijd Borsa Italiana  -  17:35 12-08-2022
0.4320 EUR   -0.58%
12/05FNM S.p.A. maakt winstcijfers bekend voor het eerste kwartaal eindigend op 31 maart 2022
CI
18/03FNM S.p.A. maakt winstcijfers bekend voor het volledige jaar dat eindigde op 31 december 2021
CI
01/03Ferronordic schort dividend op nadat sancties tegen Rusland gevolgen hebben voor activiteiten
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Borsa Italiana - 12/08 17:35:17
08/08/2022 09/08/2022 10/08/2022 11/08/2022 12/08/2022 Datum
0.4305(c) 0.4255(c) 0.43(c) 0.4345(c) 0.432(c) Koers
+1.29% -1.16% +1.06% +1.05% -0.58% Variatie
369 463 161 564 88 694 142 920 62 507 Volume
0.4255 0.4325 0.428 0.427 0.437 Opening
0.432 0.435 0.431 0.437 0.439 Hoger
0.4215 0.425 0.425 0.4255 0.432 Lager
Prestaties
1 dag -0.58%
5 dagen 0.12%
1 week 1.65%
Lopende maand -1.37%
1 maand 1.29%
3 maanden -16.60%
6 maanden -24.34%
Lopend jaar -29.64%
1 jaar -28.00%
3 jaren -14.12%
5 jaren -17.56%
10 jaren 139.5%
Volumes Borsa Italiana
Dagvolume 62 507
Geschat dagvolume 62 507
Gem. dagvolume (20 daags) 203 384
Dagvolumeratio 0.31
Gem. dagvolume (20 daags) EUR 87 861.84
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 14 444 050
Recordvolume 2 13 087 820
Recordvolume 3 12 626 350
Basisgegevens
Aantal aandelen 434 902 568
Marktkapitalisatie EUR 188 965 166
Marktkapitalisatie USD 195 131 315
Percentage vrij verhandelbaar 27.7%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen EUR 52 023 393
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 0.42
0.44
1 maand 0.41
0.46
Lopend jaar 0.40
0.65
1 jaar 0.40
0.72
3 jaren 0.34
0.86
5 jaren 0.34
0.86
10 jaren 0.17
0.86
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 0.43
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 0.43
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 0.45
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 0.49
Price spread / (MMA5) -0.67%
Price spread / (MMA20) -1.16%
Price spread / (MMA50) 3.19%
Price spread / (MMA100) 12.55%
RSI 9 dagen 50.54
RSI 14 dagen 47.42
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
FNM S.P.A.-0.58%0.12%-29.64%-28.00%-14.12%195
MTR CORPORATION LIMITED1.33%1.34%0.36%-6.67%-12.13%32 759
BTS GROUP HOLDINGS0.00%1.16%-6.95%2.96%-31.50%3 257
COMFORTDELGRO CORPORATION LIMITED0.00%2.10%4.29%-9.32%-46.32%2 311
DELIXI XINJIANG TRANSPORTATION CO.,LTD.-3.18%-0.92%8.42%151.31%298.31%2 230
FIRSTGROUP PLC-0.85%-2.63%25.64%42.59%13.13%1 162
HENAN THINKER AUTOMATIC EQUIPMENT CO., LTD.-0.58%2.01%-16.35%-9.67%-55.88%778
TRANSPORT INTERNATIONAL HOLDINGS LIMITED-0.18%4.02%-15.16%-25.62%-48.04%659
SANYO ELECTRIC RAILWAY CO.,LTD.1.10%1.57%13.78%16.26%7.75%380
SHIN-KEISEI ELECTRIC RAILWAY CO.,LTD.0.32%2.43%55.01%48.41%55.16%261
KOBE ELECTRIC RAILWAY CO., LTD.0.74%0.90%7.75%-1.73%-13.69%205
HIROSHIMA ELECTRIC RAILWAY CO.,LTD.-0.82%0.59%5.51%-8.38%-24.48%194
BVZ HOLDING AG0.66%-1.94%9.29%-1.29%-18.18%159
BERGBAHNEN ENGELBERG-TRÜBSEE-TITLIS AG1.16%1.65%-2.89%-10.63%-33.38%153
NEBELHORNBAHN AG3.45%3.45%3.45%0.33%-24.62%40
DONGYANG EXPRESS CORP.0.00%0.30%-4.64%-29.40%-36.61%33
 Gemiddelde0.21%1.07%5.83%10.61%1.97%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.80%1.19%1.08%3.28%-0.05%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
12-08-20220.43700.43900.43200.432062 507
11-08-20220.42700.43700.42550.4345142 920
10-08-20220.42800.43100.42500.430088 694
09-08-20220.43250.43500.42500.4255161 564
08-08-20220.42550.43200.42150.4305369 463
05-08-20220.43300.43300.42300.425094 797
04-08-20220.43750.43750.42550.434098 025
Dagelijkse grafiek FNM S.P.A.
Duur : Periode :
FNM S.p.A. : Grafische technische analyse FNM S.p.A. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -29.64%
2021 7.72%
2020 -18.22%
2019 40.52%
2018 -26.41%
2017 36.38%
2016 2.32%
2015 -13.36%
2014 15.66%
2013 138.4%
2012 22.02%
2011 -43.14%
2010 -12.14%
2009 18.47%
2008 -27.41%
2007 -39.55%
2006 -2.12%
2005 10.40%
2004 -8.15%
2003 26.29%
2002 -20.81%
2001 -48.08%
2000 88.41%
1999 1.21%
1998 130.7%
1997 40.53%
1996 -28.81%
1995 -2.09%
1994 23.02%
1993 -35.95%
1992 -2.95%